استاندار یزد از روند احداث مجتمع گندله سازی بهاباد بازدید نمود

استاندار یزد از روند احداث مجتمع گندله سازی بهاباد بازدید نمودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ استاندار یزد ظهر روز جمعه 26 مرداد97 به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین شهرستان از عملیات اجرایی کارخانه گندله سازی بهاباد بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحد صنعتی قرار گرفت.

مدیرعامل کارخانه گندله سازی بهاباد در این بازدید با بیان توضیحاتی از روند احداث این کارخانه گفت: در حال حاضر ساخت مخازن 20 هزار متر مکعبی ذخیره آب در حال احداث می باشد که مراحل پایانی آن را حال انجام می باشد.

وی مشکل اصلی را تأمین آب اختصاص یافته به این کارخانه عنوان نمود که تاکنون علی رغم پیگیری های صورت گرفته که قرار شده بود از یکی از چاه های منطقه تأمین شود هنوز به نتیجه قابل قبولی نرسیده ایم.

زمانی قمی، استاندارد یزد در این رابطه با تأکید بر حمایت از سرمایه گذاران در مناطق محروم، خواستار توجه ویژه و رفع هرچه سریعتر این مشکل شد.

گفتنی است این کارخانه با ظرفیت پنج میلیون تن در فاصله 38 کیلومتری بهاباد واقع می باشد که با بهره برداری از آن برای 400 نفر بطور مستقیم و برای دوهزار نفر بطور غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد داشت.