استاندار یزد؛ استان یزد نگاه ویژه ای به شهرستان بهاباد دارد

استاندار یزد؛ استان یزد نگاه ویژه ای به شهرستان بهاباد داردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در ششمین روز از دهه مبارک فجر98 "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، به همراه  "عباس حیدری" مدیرکل حوزه استاندار، "محمود زارع" مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری که به منظور افتتاح پروژه های دهه فجر به این شهرستان سفر نموده بود در معیت "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، "حجت الاسلام بشکانی" امام جمعه بهاباد، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی، شورای اسلامی شهر بهاباد و جمعی از مسئولین، نماز ظهر و عصر را در مسجد جامع بهاباد اقامه نمود.

استاندار یزد بین نماز ظهر و عصر طی سخنانی به خدماتی که دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور انجام داده است اشاره نمود و گفت:  استان یزد نگاه ویژه ای به شهرستان بهاباد دارد.

"محمدعلی طالبی" به قرار گرفتن شهرستان بهاباد جزء 31 شهرستان کمتر توسعه یافته اشاره نمود و گفت: برنامه ها و طرح هایی که قرار است برای توسعه شهرستان بهاباد انجام شود به عنوان محور کارهای دستگاه ها خواهد بود.

عالی ترین مقام ارشد استان یزد افزود: بر این اساس، برنامه ها باید جزء فعالیت های سال 99 دستگاه ها قرار بگیرد که علاوه بر آن، برنامه های ملی هم در حوزه وزارت کشور و هم  در حوزه سایر ادارات و سازمان ها را برای این شهرستان بهاباد دنبال می کنیم.

طالبی ادامه داد: در کنار کارهایی که برای تأمین زیرساخت های مختلف شهرستان بهاباد انجام می شود و سرمایه گذاری هایی خوبی که دارد صورت می گیرد؛ آینده خیلی خوبی را فراروی ما قرار داده است که انشاءا... با کمک و همدلی همه گروه های اجتماعی شهرستان بتوانیم شرایط خوبی را فراهم نماییم.  

وی با اشاره به تعامل و همدلی خوب مسئولین و وجود نیروهای نخبه بومی و اجتماعی شهرستان گفت: در مجموعه شهرستان بهاباد می توان با کمک این نیروهای بومی، به جریان انجام امور در سطح شهرستان تسریع بخشد تا همه در کنار هم تلاش کنیم این شهرستان جایگاه بهتری در توسعه آینده استان داشته باشد.