از فرزندان دانش آموز ممتاز کارکنان شرکت آرون پاد بهاباد تجلیل شد

از فرزندان دانش آموز ممتاز کارکنان شرکت آرون پاد بهاباد تجلیل شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت ایام الله دهه فجر مراسم جشنی با حضور معاون فرماندار بهاباد، رئیس آموزش و پرورش و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان، مدیریت شرکت آرون پاد، دانش آموزان و کارکنان این شرکت و همچنین خانواده های آنها در محل سالن اجتماعات این کارخانه برگزار شد.

در این مراسم معاون فرماندار بهاباد در سخنانی با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامیداشت و بر پیروی از راه آنان تأکید کرد.

"محمد هوشمند" با اشاره به اینکه در حال حاضر پیشرفت های کشورها وابسته به علم و دانش افراد جامعه است، اظهار داشت: در کشور ما نیز باید با توجه به علم و تکنولوژی جهان به پیش برویم.

وی با بیان اینکه شما دانش آموزان باید خود را مجهز به دو بال علم و تقوا کنید گفت: علم و تقوا دو بال پیشرفت دانش آموزان هستند و شما دانش آموزان باید خود را مجهز به علم و تقوا کنید و اگر این دو بال را بهتر فرا گیرید، قطعاً در برنامه زندگی و درسی شما بسیار تأثیر خواهد داشت. 

هوشمند افزود: دانش‌آموزان باید تلاش کنند این دو بال تقوا و دانش را خوب فرا گرفته و محکم در برابر قدرت ها ایستادگی کنند.

در ادامه این مراسم رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش بهاباد در سخنانی بر فراگیری علم و دانش تأکید کردند و خاطراتی از دوران پیروزی انقلاب برای دانش آموزان بیان نمودند.

در پایان از دانش آموزان ممتاز و برتر شرکت آرون پاد بهاباد با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آنان تجلیل شد.