آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد راه اندازی می شود

آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد راه اندازی می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز سه شنبه 13 شهریور 97 مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان با فرماندار بهاباد دیدار و در زمینه راه اندازی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار بهاباد در این دیدار با اشاره به نقش آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در کیفی سازی اجرای پروژه های عمرانی گفت: اجرای پروژه های عمرانی باکیفیت، نیازمند کنترل کیفی و آزمایش های استاندارد می باشد.

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به هزینه هایی که برای یک پروژه می شود گفت: اجرای باکیفیت پروژه ها به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود که نتیجه آن بالا رفتن عمر پروژه می شود.

وی با بیان اینکه اجرایی بی کیفیت پروژه ها، هزینه هایی را بر دولت تحمیل می کند بر راه اندازی هرچه سریعتر این آزمایشگاه در شهرستان تأکید نمود.

مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان به نقش آزمایشگاه فنی مکانیک خاک اشاره نمود و گفت: شعب و واحدهای محلی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سطح استان یزد دارای تجهیزات و قسمت های آزمایشگاهی پیشرفته می باشند.

"سیدعیسی لاهوتی" اظهار امیدواری کرد: انشاا... با مستقر شدن آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در شهرستان بهاباد، دیگر نقطه کور آزمایشگاهی در زمینه بتن خاک و آسفالت وجود نخواهد داشت.