ارتقاء بانک ملی بهاباد به درجه سه و تجلیل از رئیس بانک ملی

ارتقاء بانک ملی بهاباد به درجه سه و تجلیل از رئیس بانک ملیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ درمراسمی که صبح امروز یکشنبه 27مرداد98 با حضور "محمد رضایی" سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان يزد و تعدادی از معاونین وی، "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مسئولین، مدیران شرکت ها، کارخانجات و سرمایه گذاران درمحل بانک شعبه بهاباد برگزار شد، حکم ارتقاء درجه سه بانک ملی بهاباد به جناب آقای "علیرضا حیدری" رئیس این شعبه اهدا گردید و از سوی فرماندار بهاباد به پاس تلاش مدیریت و مجموعه پرسنل این شعبه، لوح تقدیری به مدیر بانک ملی بهاباد اهدا شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم از حمایت های بانک ملی برای رفع مشکلات سرمایه گذاران در شهرستان تقدیر و تشکر نمود و گفت: حمایت های مالی این بانک باعث شد تا بعضی از شرکت ها و کارخانجات بتوانند عقب ماندگی های خود را جبران و جهشی رو به جلو داشته باشند که این کار خدمتی بزرگ به مردم بود.  

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه پس از سالهای متمادی بانک ملی بهاباد با مدیریتی دقیق به درجه سه ارتقاء یافت گفت: امیدواریم با ارتقاء درجه بانک گامی در جهت رونق تولید برداشته شود.

سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان يزد با بیان اینکه بهاباد دور افتاده ترین شهرستان استان است گفت: این منطقه دارای استعدادهای فراوان از جمله در زمینه صنایع و معادن دارد که با رویکرد جدید بانک و تلاش مدیریت شعبه بهاباد باعث ارتقاء این شعبه شد و تلاش خواهیم نمود درجه این بانک بازهم ارتقاء یابد.

"محمد رضایی" با بیان اینکه تاکنون 70 درصد شعب بانک های ملی استان ارتقاء یافته اند گفت: با ارتقاء درجه بانک، اختیارات و اعتبارات این شعبه بالا می رود و بهتر می تواند به مشتریان خدمات رسانی کند.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم با محوریت فرماندار، توسعه پایدار را بر پایه منافع ملی و با مثلث بانک، نهاد و فعالیت اقتصادی در شهرستان بهاباد ایجاد کنیم.

همچنین در نشستی مسائل این بانک از جمله احداث ساختمان بانک، کمبود نیرو و افزایش سقف تسهیلات مطرح و تصمیماتی اتخاذ گردید.