ارائه گزارش عملكرد يك ساله فرماندار بهاباد در دولت تدبير و اميد در جمع نمازگزاران جمعه

ارائه گزارش عملكرد يك ساله فرماندار بهاباد در دولت تدبير و اميد در جمع نمازگزاران جمعهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت فرماندار بهاباد در جمع نماز گزاران جمعه بهاباد حضور یافت و اقدامات انجام شده دولت یازدهم در شهرستان بهاباد را ارائه نمود.

فرماندار بهاباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر شخصیت و منش این دو شهید بزرگوار را بهترین الگو و سرمشق برای خدمتگزاری به جامعه اسلامی خواند و گفت: تقارن هفته دولت با اولین سال فعالیت دولت تدبیر و امید فرصت مناسبی است تا خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم عزیز كه صاحبان اصلی این انقلاب هستند تشریح و تبیین نمائیم.

عباس اقبال خاطرنشان كرد: برنامه های بزرگداشت هفته دولت با شعار راهبردی آرامش و امید می تواند موجب شادابی و نشاط اجتماعی در جامعه گردد.

وی به بحث ماده 180 قانون مالیات بر ارزش افزوده اشاره کرد و اظهار داشت: تاکنون اقدام جدی در رابطه با پرداخت مالیات بر ارزش افزوده از شرکت هایی که در شهرستان بودند و فعالیت دارند صورت نمی گرفت و با پیگیری هایی که انجام شد موظف شدند از این به بعد مالیات های خود را در همین شهرستان پرداخت کنند تا در آمدی مستمر برای دهیاری ها و شهرداری باشد تا بتوانند خدمات بهتری ارائه دهند.

اقبال همچنین به بحث انتقال آب به بهاباد اشاره کرد و افزود: کار انتقال آب به بهاباد مدتی تعطیل بود و به خاطر پیگیری هایی که شد این کار انشاا... به زودی دوباره شروع شده و امیدواریم در آینده ای نزدیک کار انتقال آب به بهاباد با سرعت به پایان برسد.  

فرماندار در خصوص مسئله گاز رسانی به شهرستان گفت: با تعامل و همکاری خوبی که با شورای شهر نماینده محترم مردم در مجلس داشتیم مسئله گاز بهاباد هم حل شد و لوله هایی که بایست خریداری شود خریداری شده و تحویل پیمانکار گردیده که امید است در آینده ای نه چندان دور شاهد خط انتقال گاز از بافق به شهرستان بهاباد باشیم.

اقبال همچنین از افتتاح 18 پروژه در هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی استاندار در بهاباد افتتاح خواهد شد.