اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر در بهاباد برگزار شد

اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر در بهاباد برگزار شدبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد؛ مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر بهاباد به یاد دانشجوی شهید امیرحسین قربانی بهابادی و سپهبد شهید سلیمانی با حضور خانواده شهید قربانی، "احمد ترحمی" معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد، "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار، "سیدمحمود میرابوالقاسمی" رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد و جمعی از مسئولان محلی در سالن ورزشی امام علی(ع) بهاباد برگزار شد.

رئیس هیئت والیبال شهرستان بهاباد در حاشیه این مراسم گفت: مسابقات والیبال جام فجر در بهاباد با شرکت پنج گروه و به صورت دوره ای در سالن ورزشی امام علی (ع) بهاباد برگزار شد.

"اکبر گلشن زاده بهابادی" به گروه های شرکت کننده در این بازی اشاره کرد و گفت: گروه های آزادگان، کالای برق حاتمی، شهید کاظمی، شهید امیرحسین قربانی و شهید جلیلی شرکت کردند و دو گروه شهید قربانی و کالای برق حاتمی که امتیازات خوبی کسب کردند به فینال این دوره از مسابقات راه یافتند.

وی تصریح کرد: در این بازی گروه های شهید امیرحسین قربانی و کالای برق حاتمی به میدان رفتند که بااقتدار هرچه تمام تر گروه شهید امیرحسین قربانی بهابادی توانست با پیروزی قهرمان این دوره از مسابقات شود.

رئیس هیئت والیبال شهرستان بهاباد از برگزاری مسابقات مینی والیبال در این شهرستان خبر داد و گفت: مسابقات مینی والیبال بین نونهالان این شهرستان تحت عنوان گل ها برگزار شد که در پایان این مسابقات  گروه گل یاس و گل رز به مرحله نهائی رسیدند و در این دوره از مسابقات گروه گل رز مقام اول و گروه گل یاس به مقام دوم دست یافت.