احداث پیست موتور سواری در بهاباد ضروری است

فرماندار بهاباد با تاكید بر ضرورت احداث پیست موتور سواری در بهاباد گفت: برای احداث پیست موتورسواری در این شهرستان 21 هكتار زمین واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ نشستی به منظور ارائه راهكارهایی برای احداث پیست موتور سواری در بهاباد به ریاست فرماندار بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد بر ضرورت احداث پیست موتور سواری در بهاباد تاکید نمود و گفت: برای احداث پیست موتورسواری در این شهرستان 21 هكتار زمین واگذار شده است.

مهندس خانی زاده، با توجه به آمار بالای موتورسواران در بهاباد احداث پیست موتور سواری در این شهرستان ضروری را دانست و گفت: با احداث این پیست علاوه بر ساماندهی و جهت دهی به علاقه جوانان موتورسوار، مکانی ایمنی برای تفریح سالم و بدور از حوادث به ویژه برای دوست داران این رشته ورزشی خواهد بود.

فاضلی پور، رییس اداره ورزش وجوانان بهاباد باتوجه به اینکه بهاباد بیشترین جمعیت موتورسوار را دارد كه با پرداختن به این موضوع و جهت دهی به این علاقه می توان از آسیب های اجتماعی كاست ضمن اینكه علاقمندان به قهرمانی در این رشته ورزشی روی می آورند.

رضوی زاده، رئیس هیئت موتور سوار شهرستان بهاباد گفت: در خصوص تعیین زمین برای احداث پیست موتورسواری باید علاوه بر امكانات توسعه ای در خصوص امنیت پیست نیز برنامه ریزی شود.