به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز دوشنبه 11 تیرماه 97 مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان یزد و هیئت همراه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به منظور هماهنگی در اجرای طرح های این قرارگاه در روستاهای دهستان آسفیچ با فرماندار بهاباد دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار با بیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در محرومیت زدایی روستاهای شهرستان نقش مؤثری داشته است گفت: همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی موجب اجرای سریعتر پروژه ها در روستاهای شهرستان با مشارکت ادارات و مردم می شود.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه هدف اصلی مسئولان رفع نیازها و برطرف کردن مشکلات مردم است گفت: باید از همه ظرفیت ها و امکانات استفاده کنیم تا بتوانیم شهرستانی آباد داشته باشیم.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در بخش آسفیچ ارائه نمود و گفت: در فاز اول 36 طرح توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی برای محرومیت زدایی در شهرستان بهاباد با مشارکت مردم و ادارات اجرا شده است.

"محمدحسین حکیم آبادی" بهسازی و محوطه سازی مدارس، همکاری در احداث خانه عالم، مرمت و احیاء قنوات، استخر ذخیره آب و احداث کانال های سیمانی در مسیر قنات ها و جوی های انتقال آب را از برخی طرح ها عنوان نمود.

وی با بیان اینکه کارها با سرعت انجام می شود و زمان بر نیست گفت: این قرارگاه با روحیه جهادی و استفاده از الگوهای ایرانی و اسلامی و در راه پیشرفت و آبادانی این مناطق گام بر می دارد.

گفتنی است بعد از این جلسه فرماندار بهاباد به همراه مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان از پروژه های در دست اقدام این قرارگاه بازدید نمود و اعتبارات لازم برای تکمیل طرح ها منظور گردید.

لازم به ذکر است این طرح ها با مشارکت پنجاه درصدی قرارگاه و پنجاه درصدی مردم و ادارات اجرا می گردد.