اتمام پروژه‌های نیمه تمام، اولویت کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهاباد است

اتمام پروژه‌های نیمه تمام، اولویت کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهاباد استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بهاباد صبح امروز دوشنبه 28 بهمن 98 به ریاست فرماندار و با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد با تاکید بر واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی گفت: مشارکت بخش خصوصی برای تکمیل این طرح ها گامی مهم در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم خواهد بود.

"محمدمهدی خانی زاده" اتمام پروژه‌های نیمه تمام را اولویت کمیته برنامه ریزی شهرستان بهاباد عنوان نمود و گفت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا پروژه‌های نیمه تمام را به پایان برسانیم.

وی باتوجه به اینکه دستگاه های اجرایی باید پروژه های یک ساله خود را در جلسه کمیته برنامه ریزی مطرح کنند گفت: بر اساس تبصره 19 قانون بودجه، استفاده از مشاركت بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی و خدماتی راهكارهای برای تکمیل سریعتر پروژه های نیمه تمام است.

 در این جلسه فرآیند واگذاری پروژه های نیمه تمام و پروژه های در حال بهره برداری به بخش خصوصی با تشریح آیین نامه اجرای 27 قانون الحاقی(2) و همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در تبصره 19 قانون بودجه کل کشور و آیین نامه اجرای آن برای دستگاههای اجرایی، توسط کارشناسان سازمان برنامه ریزی استان به صورت کامل ارائه گردید.

در این جلسه مقرر شد ادارات پروژه های نیمه تمام و اولویت دار خود را با اولویت اشتغال، سرمایه گذاری و سیاست های اقتصاد مقاومتی ارسال نمایند تا در شورای برنامه ریزی استان مصوب شود.