آتشنشانان بهاباد مورد تقدیر قرار گرفتند

آتشنشانان بهاباد مورد تقدیر قرار گرفتندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با روز ملی آتش نشانی و ایمنی، شامگاه امشب مورخ 7 مهرماه 97، فرماندار بهاباد به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بهاباد با حضور در ایستگاه آتش نشانی بهاباد از آتشنشانان بهاباد با اهداء لوح تقدیر تجلیل نمودند.

فرماندار بهاباد در این مراسم ضمن تبریک هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، حادثه تاریخی روز آتش نشانی را یادآور شد و گفت: امروز یادآور رشادت و مجاهدت آتش نشانانی است که در سال 1359 با حمله رژیم بعثی به پالایشگاه آبادان به درجه رفیع شهادت رسیدند.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: آتش نشانان همواره در طول این چهار دهه از عمر انقلاب، با عشق و از خودگذشتگی، امنیت و ایمنی را برای مردم به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه آتش نشانی یکی از ارگان های مهم و حیاتی کشور محسوب می شود گفت: حادثه هیچ گاه خبر نمی کند و یکی از فاکتور بسیار مهم در نجات جان مردم سرعت عمل در مواقع بحرانی است.

"سیدمحمود میرابوالقاسمی" رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد هم سرعت، دقت و داشتن تجهیزات و امکانات را از ضرورت های موفقیت در آتش نشانی برشمرد و بر رفع امکانات مورد نیاز این ایستگاه آتش نشانی تأکید نمود.

"حسن ابوالقاسمی" شهردار بهاباد باتوجه به اینکه فقط یک ایستگاه آتش نشانی، شهرستان بهاباد را پوشش می دهد گفت: هرچند آتش نشانی زیر مجموعه شهرداری است، ولی خدماتش محدود به شهر بهاباد نشده و هر جایی حادثه ای رخ دهد مأموران آتش نشانی خود را سریع به محل مورد نظر می رسانند.