بازدید فرماندار بهاباد از روند پیشرفت احداث کارخانه گندله‌سازی بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز از روند پیشرفت احداث کارخانه گندله‌سازی بهاباد بازدید و مسائل و مشکلات پیش روی آن مورد بررسی قرار گرفت.

زمین لرزه بامداد امروز بهاباد خسارت جانی و مالی نداشت

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: خوشبختانه زمین لرزه بامداد امروز علی‌رغم ایجاد رعب و وحشت در بین اهالی شهرستان، تاکنون هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است.

فوت سه نفر مبتلا به کرونا در بهاباد در شبانه روز گذشته

newsitem

فرماندار بهاباد با بیان اینکه متأسفانه در شبانه روز گذشته از بیماران مبتلا به کرونا سه نفر در شهرستان بهاباد فوت نمودند، گفت: تست 8 نفر مبتلا به کرونا مثبت اعلام شد و 32 نفر نیز علائم مشکوک به کرونا...

تقدیر فرماندار بهاباد از همکاری اصناف برای تأمین اکسیژن بیمارستان/ رعایت پروتکل های بهداشتی تنها راه پیشگیری از کرونا

newsitem

فرماندار بهاباد با تقدیر از همکاری و همراهی برخی اصناف با ستاد مقابله با کرونا گفت: در بیمارستان با کمبود کپسول اکسیژن مواجه شدیم که برنامه ریزی لازم برای رفع این مشکل با همکاری اصناف صورت گرفت.

سالن آزمون گواهینامه رانندگی در بهاباد افتتاح شد

newsitem

باحضور فرماندار بهاباد، امام جمعه بهاباد و جمعی از مسئولین، سالن آزمون گواهینامه رانندگی "شهید حسینعلی محمّدی" در محل ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی بهاباد افتتاح شد.

تعداد مبتلایان به کرونا در بهاباد بیش ازحد در حال افزایش است

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: روز گذشته تست قطعی کرونای 12 نفر مثبت اعلام شده و روزانه 15 نفر در بیمارستان بستری و ترخیص می شوند که نسبت به جمعیت شهرستان، بسیار زیاد می باشد.

نشست فرماندار بهاباد با مدیران شعب بانک های شهرستان برای پیشگیری از شیوع کرونا

newsitem

فرماندار بهاباد رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه در مکان های عمومی را یکی از راه های مقابله با شیوع کرونا عنوان نمود و بر ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از تجمعات داخل شعبه بانک تأکید نمود.

فرماندار بهاباد؛ وضعیت شهرستان بهاباد از نظر شیوع کرونا فوق بحرانی است

newsitem

فرماندار بهاباد وضعیت این شهرستان را از نظر شیوع کرونا فوق بحرانی اعلام نمود و گفت: آمار مبتلایان به کرونا به شدت در حال افزایش است به طوریکه روزانه 10 مبتلای قطعی داریم و 30 نفر نیز به قرنطینه خانگی...

برگزاری جلسه فوق العاده ستاد مقابله با کرونا شهرستان بهاباد/ دورهمی خانوادگی و بی توجهی به مسائل بهداشتی عامل افزایش شیوع کرونا

newsitem

فرماندار بهاباد ذر جلسه فوق العاده ستاد مقابله با کرونا شهرستان بهاباد گفت: بررسی های انجام شده نشان می دهد که نحوه ابتلای مبتلایان به کرونا بیشتر از طریق دورهمی های خانوادگی بوده است.

برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بهاباد/ هم افزایی مسئولین و کارآفرینان موتور محرکه توسعه اقتصادی

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد به جایگاه صنایع در توسعه اقتصادی شهرستان گفت: با هم افزایی مسئولین و کارآفرینان می توانیم موتور محرکه پیشران توسعه اقتصادی شهرستان بهاباد را استارت بزنیم.

بازدید فرماندار بهاباد از روند احداث کارخانه فلوتاسیون روی

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز از روند احداث کارخانه فلوتاسیون روی در نزدیکی روستای های ببروئیه و پرکان از توابع بخش آسفیچ بازدید نمود.

عملیات اجرایی پروژه گازرسانی روستای فودیج به زودی آغاز می‌شود

newsitem

مشکلات اجرای پروژه گازرسانی به روستای فودیج در بازدید فرماندار بهاباد و مسئولین مربوطه از اداره کل راهداری استان و شهرستان و همچنین ناظر پروژه گازرسانی، از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید فرماندار بهاباد از زیرسازی جاده روستایی عظیم آباد ـ تقی‌آباد

newsitem

مهندس خانی‌زاده فرماندار بهاباد از اجرای عملیات زیرسازی جاده روستایی عظیم آباد ـ تقی‌آباد که به طول یک و نیم کیلومتر در حال اجرا می‌باشد بازدید نمود.

اولویت های بخش آسفیچ در جلسه کارگروه توسعه مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

جلسه کارگروه توسعه بخش آسفیچ صبح امروز با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهاباد، بخشدار و برخی از روسای شوراها و دهیاران آسفیچ به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

اولویت های شهرستان بهاباد در جلسه کارگروه توسعه مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد مسکن استان، مدیرعامل آب و فاضلاب استان، فرماندار و اعضای کارگروه به صورت ویدیو کنفرانس...

اولین جلسه مجمع خیرین شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد با اشاره به اینکه ایجاد مجمع خیرین باعث هم افزایی‌ بین مؤسسات خیریه خواهد شد گفت: باتشکیل این مجمع می توان به اهدافی نظیر ایجاد بانک اطلاعاتی نیازمندان و جلوگیری از موازی کاری دست...

بازدید و نظارت بازرسان ستاد مقابله با کرونا ویروس شهرستان بهاباد

newsitem

بازدید سرزده بازرسان ستاد پیشگیری ومقابله با کرونا شهرستان بهاباد باحضور دبیر ستاد و نمایندگان شبکه بهداشت و نیروی انتظامی، از برخی از فروشگاه های مواد غذایی و نانوایی های سطح شهر بهاباد انجام شد.

ادغام دو شرکت آبفای شهری و روستایی شهرستان بهاباد/ مدیر آب و فاضلاب شهرستان بهاباد معرفی شد

newsitem

باحضور فرماندار بهاباد و قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان یزد؛ "مجید منصوری فر" به عنوان مدیر آب و فاضلاب شهرستان بهاباد معرفی شد.

تشدید نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه ستاد مقابله با کرونا، باتوجه به الزامی بودن استفاده از ماسک، خواستار تشدید بازرسی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان شد.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

newsitem

"محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد در پیامی انتخاب "اسدالله فرشاد" مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان به عنوان مرد فولاد ایران در سال۹۸ را تبریک گفت.

نمایش 21 - 40 از 2,199 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 110