امام جمعه بهاباد: اقتصاد مقاومتی نیازمند تلفیق علم و تجربه است

newsitem

امام جمعه بهاباد بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: تلفیق علم و تجربه در عمل باید به وجود بیاید؛ تا این مورد به وجود نیاید اقتصاد مقاومتی عملاً جواب نخواهد داد.

استاندار یزد خواستار توجه و حضور بیشتر مسئولین استانی در مناطق دورافتاده استان شد

newsitem

استاندار یزد در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان خواستار تلاش و توجه بیشتر مدیران کل ادارات استان و مسئولین استانی به مناطقی که در فاصله دورتری از مرکز استان قرار دارند شد.

برگزاری بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان بهاباد

newsitem

بیست و سومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان عصر دوشنبه 21 اسفند96 به ریاست استاندار یزد در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

گزارش تصویری سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد

newsitem

استاندار یزد و هیأت به منظور حضور در بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد به این شهرستان سفر نمود.

گزارش سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد برای حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان

newsitem

استاندار یزد و هیأت به منظور حضور در بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد به این شهرستان سفر نمود.

بازدید فرماندار بهاباد از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان

newsitem

صبح امروز فرماندار بهاباد به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بازدید نمود.

دعوت فرماندار بهاباد از مردم فرهیخته شهرستان برای شرکت در طرح ملی کتابخانه گردی

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی مردم فرهیخته شهرستان را به شرکت در طرح ملی "کتابخانه گردی" که روز پنج شنبه 17اسفند در محل کتابخانه عطایی بهاباد برگزار می شود دعوت نمود.

غرس 156 نهال به یاد 156 شهید شهرستان بهاباد

newsitem

همزمان با نخستین روز از هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، در مراسمی که در محل شرکت آرون پاد بهاباد برگزارشد 156 نهال به یاد 156 شهید شهرستان، توسط مسئولان و دانش آموزان غرس گردید.

فرماندار بهاباد؛ دانش آموزان تشنه آموختن هستند/تربیت مقدمه آموزش

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهرستان با بیان اینکه دانش آموزان تشنه آموختن هستند بر لزوم تحقیق، پژوهش و به روز رسانی دانسته ها و اطلاعات مربیان و فرهنگیان تأکید نمود.

برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد با محوریت برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، به ریاست فرماندار و با حضور رابطین بانوان ادارات شهرستان برگزار شد.

دیدار دهیار و شورای اسلامی روستای بنستان با فرماندار بهاباد

newsitem

در این دیدار که صبح امروز صورت گرفت، مسائل و مشکلات دهستان بنستان مطرح شد و پیشنهادات و نظراتی برای رفع آن ارائه شد.

کلنگ احداث مرکز جامع توانبخشی سالمندان بهاباد به زمین زده شد

newsitem

صبح امرروز با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، جمعی از مسئولین و خانواده شهدا کلنگ احداث مرکز جامع توانبخشی سالمندان بهاباد زده شد.

بازدید سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از کمپ گردشگری ده عروس و بافت تاریخی بهاباد

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران کل از کمپ کردشگری ده عروس، آثار تاریخی و بافت تاریخی در حال مرمت بهاباد بازدید نمودند.

سفر سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و پنج نفر از مدیران کل استانداری و ادارات کل استان به شهرستان بهاباد

newsitem

صبح امروز سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به همراه پنج نفر از مدیران کل استانداری و ادارات کل استان به منظور بازدید و بررسی مشکلات بهاباد به این شهرستان سفر نمودند.

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد به ریاست خانی زاده فرماندار جدید بهاباد

newsitem

جلسه شورای اداری شهرستان صبح امروز به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه بهاباد و به یاد شهید "محمد اسماعیلی" تنها شهید روستای دهنوملااسماعیل برگزار شد.

دومین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

دومین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شهرستان بهاباد به مدت دورز از 3 الی 4 اسفند در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد برگزار شد.

بازدید فرماندار بهاباد از کمپ گردشگری ده عروس/ حضور اولین تور گردشگری در این کمپ

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز ضمن بازدید از کمپ گردشگری ده عروس از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این کمپ گردشگری قرار گرفت.

روند معرفی نامه فرمانداری بهاباد به بانک قرض الحسنه مهر ایران برای دریافت تسهیلات تغییر خواهد یافت

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان یزد با خود با توجه به معرفی نامه پرداخت وام به این بانک توسط فرمانداری، از تغییر این روند خبر داد.

طرح جامع بافت تاریخی بهاباد تهیه می شود

newsitem

فرماندار بهاباد در بازدید از بافت تاریخی بهاباد با اشاره به لزوم حفاظت از آثار تاریخی، خواستار تهیه طرح جامع بافت تاریخی بهاباد شد.

فرماندار بهاباد؛ جایگاه گردشگری شهرستان بهاباد ارتقاء خواهد یافت

newsitem

جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بهاباد به منظور ارائه برنامه ها و آمادگی شهرستان برای پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروری در محل فرمانداری برگزار شد.

نمایش 1 - 20 از 1,200 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 60

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

مجوز جذب 420 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در یزد صادر شد

newsitem

استاندار یزد گفت: صدور مجوز برای جذب 420 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در چند ماه اخیر از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان یزد صادرشده است.

بازديد مديركل دفتر امور روستايي و شوراها از روستاي شمسي

newsitem

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري به همراه مديركل بنياد مسكن استان يزد از پروژه‌هاي عمراني و بافت تاريخي روستاي شمسي از توابع شهرستان اشكذر بازديد كردند.

استان يزد جزو برترين‌هاي سومين نمايشگاه توانمندي‌هاي روستائيان و عشاير كشور

newsitem

بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم كشور؛ استان یزد در جمع استان‌های برتر شرکت‌کننده در سومين نمايشگاه توانمندي‌هاي روستائيان و عشاير كشور قرار گرفت.

لزوم بهره‌گیری از مدیران کارآمد و جسور برای برون‌رفت از مشکلات

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر؛ بهره‌گیری از مدیران کارآمد، جسور و بادانش را راهکاری مؤثر برای برون‌رفت از مشکلات کنونی دانست.

توجه و اهتمام نسبت به رعایت حقوق شهروندی امری ضروری است

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان گفت: مسئولیت اصلی‌ ما در ستاد و به‌خصوص در ایام نوروز به حوزه کاری همه دستگاه‌های خدمات برمی‌گردد و...

نشست کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی استان برگزار شد

newsitem

نشست کمیسیون ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی استان به ریاست مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار و در این کمیسیون بر مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های غیردولتی با دستگاه‌های عضو در...

چالاك سازي دولت با حمايت از فعاليت بخش خصوصي میسر می شود

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری يزد با تاكيد بر جايگاه برون سپاري در كشور اظهار داشت: حمايت از فعاليت بخش خصوصي و جذب مشاركت در اجراي فعاليتهاي كلان كشور چالاك سازي دولت را به همراه...

استفاده از پتانسیل‌های گردشگری روستاها زمینه‌ساز توسعه روستایی است

newsitem

در نشستی با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد، مدیرکل بنیاد مسکن استان، فرماندار اردکان، بخشدار عقدا و دهیاران این بخش، مسائل و مشکلات روستاهای بخش عقدا در محل بخشداری عقدا...

ضرورت مشارکت مردمی در کنار نهادهای دولتی جهت عمران و توسعه روستایی

newsitem

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد مشارکت‌پذیری مردم در کنارفعالیت نهادهای کارآمد دولت در جهت توسعه روستایی را ضروری دانست و گفت: این دو باید مکمل یکدیگر باشند.

بالندگی و افتخارآفرینی با سخنرانی به دست نمی‌آید

newsitem

استاندار یزد در آئین افتخار بیست و چهارم دانش آموزان یزدی در کنکور سراسری گفت: بالندگی و افتخارآفرینی با سخنرانی به دست نمی‌آید و موفقیت‌های دانش آموزان استان در عرصه‌های مختلف مرهون پشتکار و تلاش...

استاندار یزد از شرکت توربین‌های صنعتی غدیر یزد بازدید کرد

newsitem

استاندار یزد از بخش‌های مختلف شرکت توربین‌های صنعتی غدیر یزد بازدید کرد و از نزدیک در جریان تولیدات این شرکت قرار گرفت.

بانک‌های استان برای پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید تلاش کنند

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اقتصادی استان عملکرد خوبی در جذب اعتبارات مربوط به اشتغال داشته‌اند از مدیران...

ضرورت نگاه ویژه نسبت به رفع موانع و توسعه کسب‌وکارهای نوین

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداری یزد بر تشكيل كميته تخصصي جهت رفع موانع کسب‌وکار اينترنتي در استان تأکید كرد و افزود: ديگر دوران سنتي گذشته است و بايد خودمان را با تكنولوژي روز همراه...

مراسم تجلیل از کارکنان مدال‌آور ورزشی دولت در استان یزد برگزار شد

newsitem

مدیرکل دفتر امور سیاسی, انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد در مراسم تجلیل از کارمندان مدال‌آور ورزشی بیان کرد: اهمیت به ورزش کارمندی علاوه بر تقویت روحیه نشاط و توانمندی، زمینه‌ساز تکریم و ارائه...

هدف استان در سال آینده صیانت از اشتغال و جذب سرمایه‌گذاری است/ تصویب 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری برای استان یزد

newsitem

استاندار یزد در کارگروه تخصصی اشتغال استان با اشاره به اینکه در دو روز گذشته 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری برای استان یزد در وزارت اقتصاد و دارایی مصوب شده است، گفت: هدف مدیریت ارشد استان در سال آینده...

نعمت علم و ادب بالاترین نعمت پس از آفرینش خلقت است

newsitem

استاندار یزد در نشست کتاب‌خوان شعر استان گفت: بالاترین نعمت پس از آفرینش خلقت و عالم و آدم نعمت علم و ادب و خواندن و نوشتن است.

تقویت فعالیت‌های اجتماعی استان بر محور خلاقیت و اندیشه ورزی باشد/ آغاز به کار مدیرکل جدید دفتر امور اجتماعی استانداری

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد ضمن ابراز خرسندی از تحقق برنامه‌های مؤثر در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی بر تقویت جایگاه ملی با تکیه‌بر اندیشه ورزی، خلاقیت و بهره‌مندی از ظرفیت‌های نخبگان...

استان یزد بهشت انرژی خورشیدی کشور است

newsitem

استاندار یزد در نشست سرمایه‌گذاری استان با اشاره به ظرفیت‌های یزد برای سرمایه‌گذاری گفت: یکی از این پتانسیل‌ها نعمت تابش نور خورشید در این منطقه جغرافیائی است و استان یزد بهشت انرژی خورشیدی کشور است.

حجم قاچاق کالا در دولت تدبیر و امید 50 درصد کاهش داشته است

newsitem

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در نشست این کمیسیون از کاهش 50 درصدی حجم سالانه قاچاق کالا در دولت تدبیر و امید خبر داد.

پیش‌بینی بازدید یک و نیم میلیون گردشگر نوروزی از استان یزد

newsitem

سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری یزد با اشاره به افزایش بازدیدها پس از ثبت این شهر تاریخی در یونسکو؛ پیش‌بینی کرد که در تعطیلات نوروز بالغ‌بر یک و نیم میلیون نفر از استان یزد بازدید کنند.