تجلیل فرماندار بهاباد از کارمندان فرمانداری با اهداء شاخه گل

newsitem

فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت و روز کارمند، با اهداء شاخه گل از کارمندان فرمانداری تجلیل نمود.

افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان بهاباد به روایت تصویر

newsitem

به مناسبت هفته دولت پروژه های شهرستان بهاباد با اعتبار 320 میلیارد ریال با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ملاقات چهر به چهره مردم با فرماندار بهاباد

newsitem

به مناسبت هفته دولت ملاقات عمومی با "محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد بدون وقت قبلی و به منظور تسهیل در دیدارها و ملاقات‌های مردمی تحت عنوان"درهای باز" انجام شد.

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت

newsitem

به مناسبت هفته دولت اعضای شورای اسلامی شهر با فرماندار بهاباد دیدار و از زحمات و تلاش های "محمدمهدی خانی زاده" در شهرستان بهاباد تقدیر بعمل آوردند.

نشست هم اندیشی و خبری فرماندار بهاباد با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت

newsitem

همزمان با آغاز هفته دولت، نشست هم اندیشی و خبری اصحاب رسانه شهرستان بهاباد با فرماندار بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت آغاز هفته دولت

newsitem

فرماندار بهاباد با صدور پیامی، فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

ارائه گزارش عملکرد توسط فرماندار بهاباد در نمازجمعه به مناسبت هفته دولت

newsitem

فرماندار بهاباد به مناسبت هفته دولت در نمازجمعه امروز گزارش مختصری از عملکرد دولت و اقدمات انجام شد در شهرستان بهاباد ارائه نمود.

اجرای برنامه‌های فرهنگی و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان بهاباد

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه شواری هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، خواستار انجام اقدامات پیشگیرانه و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در کنار مقابله و مبارزه با موادمخدر شد.

بررسی مسائل و مشکلات آب شرب در شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان و سرپرست شرکت آبفای شهری استان یزد خواستار رفع موانع اجرایی طرح های این شرکت و تسریع در روند اجرایی پروژه های مربوطه شد.

دیدار فرماندار بهاباد با مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)

newsitem

فرماندار بهاباد در آستانه عید سعید غدیر خم به اتفاق رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با دو نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد دیدار و از این ولی نعمتان دلجویی کرد.

استاندار یزد جمع‌آوری معتادان متجاهر را خواستار شد

newsitem

استاندار یزد در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با تاکید بر ساماندهی کمپ‌های ترک اعتیاد استان، گفت: ضروری ‌است طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر با جدیت اجرا شود.

ارتقاء بانک ملی بهاباد به درجه سه و تجلیل از رئیس بانک ملی

newsitem

در مراسمی با حضور سرپرست اداره امور شعب بانک ملی استان يزد، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین حکم ارتقاء درجه سه بانک ملی بهاباد به جناب آقای "علیرضا حیدری" رئیس این شعبه اهدا گردید.

گردهمایی غدیر شناسی در بهاباد برگزار شد

newsitem

به مناسبت عید غدیر گردهمایی آموزشی با موضوع تبیین فلسفه غدیر با سخنرانی امام جمعه بهاباد و با حضور معاون سیاسی فرماندار، جمعی از رؤسای ادارات و کارکنان دولت، فرمانده گردان امام حسین برگزار شد.

دیدار فرماندار بهاباد با تعدادی از آزادگان

newsitem

فرماندار بهاباد همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی؛ با محمد فلاحی، حاج عباس کاظمیان، حاج عباس اسماعیل زاده و حاج حسین شیخ زاده از آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار نمود.

نشست هم اندیشی و علمی غدیر شناسی در بیت الرضای بهاباد برگزار شد

newsitem

نشست هم اندیشی و علمی غدیر شناسی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، جمعی از طلاب، روحانیون و اعضای هیئت امنای مساجد و با سخنرانی امام جمعه در بیت الرضای بهاباد برگزار شد.

نمایش 16 - 30 از 1,800 نتیجه
آیتم در هر صفحه 15
از 120