پاسگاه محیط‌بانی شهید "علی‌اکبر قنبری‌زاده" کم‌کی بهاباد افتتاح شد

newsitem

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و جمعی از مسئولین پاسگاه محیط‌بانی شهید "علی‌اکبر قنبری‌زاده" منطقه شکار ممنوع کم‌کی بهاباد با اعتبار 1700 میلیون ریال افتتاح شد.

پروژه روشنایی بلوار شهدای جلیلی بهاباد افتتاح شد

newsitem

با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین، پروژه روشنایی بلوار شهدای جلیلی بهاباد با اعتباری بالغ بر 2800 میلیون ریال افتتاح شد.

بازدید معاون عمرانی استانداری یزد از برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان بهاباد از برخی پروژه های نیمه تمام شهرستان بهاباد بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این پروژه ها قرار گرفت.

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد با حضور معاون عمرانی استانداری

newsitem

جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد و جمعی از مدیران کل ادارات استان با محوریت بررسی مسائل و مشکلات پروژه های شهرستان و معارفه معاون عمرانی فرمانداری برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از زحمات یک‌ساله "محمدحسین پاکدل" تقدیر و "حسین دشتی رحمت‌آبادی" به عنوان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد معرفی شد.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در این جلسه بر هدف‌گذاری برنامه‌ها تأکید نمود و گفت: تدوین برنامه‌های متناسب با شرایط فرهنگی و اجتماعی شهرستان از راهکارهای مؤثر در مبارزه با مواد مخدر است.

"مهدی عبدالحسینی‌زاده" به عنوان سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی از زحمات ده‌ساله "علی‌اکبر رحمتیان" تقدیر و "مهدی عبدالحسینی‌زاده" به عنوان سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان بهاباد معرفی شد.

دیدار صمیمی جمعی از دانشجویان با فرماندار بهاباد

newsitem

دانشجویان در این دیدار ضمن بیان مسائل و مشکلات دانشجویی در زمینه آینده شغلی و بازار کار، پیشنهاداتی در خصوص مسائل اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهرستان بیان نمودند.

بازدید میدانی فرماندار بهاباد از برخی روستاهای دهستان جلگه

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه بخشدار مرکزی از روستاهای احمدآباد، کریم‌آباد، علی‌آباد و گرگین‌آباد بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.

برگزاری جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان بهاباد با محوریت ماه مبارک رمضان

newsitem

معاون فرماندار بهاباد یکی از برنامه های این کارگروه را قیمت گذاری اقلام ضروری عنوان نمود و خواستار نظارت جدی و مستمر بر بازار شد تا مردم دغدغه ای برای تأمین مایحتاج خود نداشته باشند.

نمایش 1 - 10 از 1,686 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 169