فرماندار بهاباد؛ اشتغال پایدار، نیازمند حمایت از سرمایه گذاران است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ سه شنبه 21 فروردین97 جلسه ای به منظور بررسی و رفع مشکلات کارخانه کیمیاداران کویر، با حضور مهندس خانی زاده فرماندار بهاباد، نیکجو مدیر این کارخانه، حسینی پور رئیس توزیع برق شهرستان، محمدی جانشین رئیس شرکت آب منطقه ای بهاباد و تعدادی از مدیران داخلی این کارخانه در رابطه با تأمین آب مورد نیاز و رفع مشکلات شبکه برق در محل این کارخانه برگزار و تصمیمات لازم برای رفع آنها اتخاذ شد.

 

فرماندار بهاباد در این جلسه به بیان مطالبی پیرامون رابطه تولید و اشتغال پرداخت و گفت: وقتی چرخ صنعت یک کارخانه یا مرکز تولیدی فعال باشد موجب تداوم اشتغال خواهد شد. 

 

"محمد مهدی خانی زاده" افزود: صنایع کوچک و بزرگ در شهرستان به واسطه اشتغالزایی که ایجاد کرده اند نیازمند حمایت هستند تا این اشتغال پایدار بماند و در این رابطه هرگونه حمایت از سرمایه گذاران در جهت رفع مشکلات آنها انجام خواهد شد.

 

مهندس خانی زاده باتوجه به مشکلات این کارخانه و با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید برای حمایت از اشتغال و تولید، از ادارات آب منطقه ای و توزیع برق شهرستان خواست تا مشکلات مطرح شده را با همکاری و تعامل رفع نمایند.

 

در ادامه مهندس نیکجو مدیر کارخانه کیمیاداران کویر به بیان مشکلات و همچنین پروسه تولیدات این کارخانه پرداخت.

 

فرماندار بهاباد همچنین بعد از جلسه از خط تولید این کارخانه که در زمينه توليد کود مواد شيميايی، اسيد فسفريک و اسید سولفوریک فعالیت می کند بازدید نمود.