دیدار مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد با فرماندار بهاباد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز دوشنبه 20فروردین97 "علی قاسمی" مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد و هیأت همراه با "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

 

در این دیدار که کلماتیان مسئول دفتر خدمات ارتباطی بهاباد حضور داشت مشکلات این مرکز خدماتی از قبیل ساختمان و کمبود نیرو، راه اندازی عابر بانک پست بانک در برخی روستاهای بخش مرکزی بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

فرماندار بهاباد در این دیدار با اشاره به ویژگی خدمات رسانی پست بانک گفت: از توسعه فعالیت مجموعه های بانکی کشور در سطح شهرستان استقبال می کنیم.

 

"محمدمهدی خانی زاده" باتوجه به گردش مالی در روستاها بر ایجاد پست بانک در روستاهای تأکید نمود و گفت: وجود پست بانک در روستاها باعث تردد کمتر روستائیان به مرکز شهرستان می شود.

 

وی همچنین با بیان اینکه برخی از کارهای ادارات با همکاری دفتر خدمات ارتباطی شهرستان انجام و به نوعی تسهیل گر انجام امور مردم می باشد به کمبود نیرو در دفتر خدمات ارتباطی شهرستان اشاره و خواستار رفع این مشکل شد. 

 

مدیرعامل پست بانک استان یزد در خصوص راه اندازی پست بانک در روستاها گفت: پست بانک در دورترین مناطق و نواحی کمتر برخوردار برای رفع خلاء بانکی به توسعه روستاها کمک کرده است.

 

"علی قاسمی" افزود: در حال حاضر دو روستای شهرستان بهاباد به عابر بانک پست بانک متصل هستند که در صورت همکاری شوراها و دهیاران شهرستان بتوانیم دیگر روستاها را به شبکه بانکی کشور متصل نماییم.