دومین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شهرستان بهاباد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شهرستان بهاباد از روز پنجشنبه 3 اسفند96 به مدت دو روز در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد برگزار شد.

 

"عباس زینلی" سرپرست دفتر پارک علم و فن آوری بهاباد با بیان اینکه این مسابقات در نه رشته برگزار و 83 نفر در این مسابقات شرکت کرده اند اظهار داشت: این مسابقات شامل رشته های آتش نشان دوره اول و دوم ابتدائی، ربات حمل جعبه، ربات جنگجوی ابتدایی، ربات جنگجوی دبیرستان، ربات فوتبالیست ابتدایی، ربات فوتبالیست دبیرستان، ربات پرنده کواد کوپتر، ربات فوتبالیست ابتدایی با هم به رقابت پرداختند.

 

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات روز جمعه 4 اسفند با حضور خانی زاده فرماندار بهاباد، اقبال فرماندار سابق، میرابوالقاسمی رئیس شورای اسلامی شهر، خادمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد، زینلی مسئول دفتر پارک علم و فناوری بهاباد، کاظمیان معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان و جمعی از مسئولین، دانش آموزان و خانواده های آنها در محل دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد برگزار شد و از نفرات برتر تجلیل به عمل آمد.

 

همچنین از سوی دفتر پارک علم و فناوری یزد از اقبال فرماندار سابق و میرابوالقاسمی رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد تجلیل شد.

 

اجرای برنامه های متنوع توسط گروه هنری از یزد و رونمایی از دستگاه بالابر ویژه معلولان توسط مبتکر بهابادی آقای حسین فخر از دیگر برنامه های این مراسم بود

 

اسامی نفرات برتر در این دوره از مسابقات بدین شرح می باشد:

رشته ربات آتش نشان دوره اول ابتدایی

مقام اول: محمدحسن درندی

مقام دوم: ابوالفضل محبی

مقام سوم: علی اصغر فلاح

رشته ربات آتش نشان دوره دوم ابتدایی

مقام اول: ریحانه حسینی دخت

مقام دوم: غزاله قاسمی

مقام سوم: فاطمه قاسمیان

رشته ربات حمل جعبه

مقام اول: معین حسین زاده

مقام دوم: الهام اکبری

مقام سوم: یوسف جعفری

رشته ربات جنگجوی ابتدایی

مقام اول: غزاله قاسمی، مهدیه احمدپور

مقام دوم: مبینا زکی زاده

مقام سوم:امیررضا دهوری

رشته ربات فوتبالیست ابتدایی

مقام اول: سیدمحمد طه هاشمی

مقام دوم: امیررضا دهقان

مقام سوم: حسین جعفری

رشته ربات فوتبالیست دبیرستان

مقام اول: امیررضا دهقان

مقام دوم: سیدعلی هاشمی

مقام سوم: علی رفیعی

رشته ربات جنگجوی دبیرستان

مقام اول: محمدمتین فلاح

مقام دوم: محمدرضا امیری

مقام سوم: امیررضا حاتمی

رشته ربات پرنده کواد کوپتر

مقام اول: محمدمهدی فتوحی

مقام دوم: حمید نبی زاده

مقام سوم: سیدعلی هاشمی

رشته ربات فوتبالیست ابتدایی

مقام اول: علیرضا گورگیج

مقام دوم: حسین رزاقی

مقام سوم: محمود ملاحسینی