دعوت فرماندار بهاباد از مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان به خلق حماسه ای دیگر در یوم الله ۲۲ بهمن


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی با تبریک فرا رسیدن ایام چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان بهاباد برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و خلق حماسه ای دیگر دعوت نمود.

 

متن پیام"محمدمهدی خانی زاده" بدین شرح است:

 

"بسم الله الرحمن الرحیم"

باسلام و درود بر شهیدان که خون خود را پای نهال انقلاب، جاری ساختند؛ نهال امیدی که ۳۹ سال پیش توسط حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار فرزانه انقلاب اسلامی نهاده شد و امروز با هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب، به شجره استواری مبدل شد که سایه‌ آن تا مرزهای دوردست رسیده است.

 

امروز چهملین خورشید طلیعه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در حالی آسمان ایران اسلامی را نورافشانی می کند که ملت ایران به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و زعامت ولی فقیه از بلوغ سیاسی برخوردار گشته اند؛ به نحوی که توطئه دشمنان را به خوبی تشخیص و با حضور با بصیرت خود اجازه تحقق نقشه های دشمنان را در سرزمین ایران نخواهند داد.

 

بی شک این حضور نه فقط برای تجدید میثاق دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی(ره) است، بلکه حرکتی برای دفاع از دستاوردهای مهم و حیاتی این انقلاب است که با اتحاد، همدلی و مقاومت جهادی ملت بزرگ ایران اسلامی به بار نشسته است.

 

اینجانب با تبریک فرا رسیدن ایام چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که سرشار از عطر توسل به حضرت فاطمه زهرا(س) است، از مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان بهاباد دعوت می نمایم با حضور گسترده و با شکوه خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، همگام با طنین آزادی و آگاهی ملت ایران اسلامی، پاسخ محکم و کوبنده به زورگویان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی داده و در رأس آن استکبار جهانی، صهیونیسم و عمال فاسد آنها که عزت ملت ایران را هدف قرار داده اند مأیوس نمایند.