جلسه ستاد هماهنگی اربعین در شهرستان بهاباد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) در شهرستان بهاباد به ریاست معاون فرماندار و دبیر این ستاد و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.
معاون فرماندار و دبیر ستاد اربعین شهرستان بهاباد با بیان اینکه هرسال پرشورتر از گذشته سیل عظیمی از عاشقان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) در راهپیمایی اربعین شرکت می کنند گفت: این رویداد باید بهتر از سال قبل برگزار شود و لذا لازم است با همکاری و هماهنگی تمامی اعضاء ستاد به طور جد برنامه ریزی شود.
"محمدهوشمند" برای رفاه حال زائرین بر اتخاذ تدابیر مناسب تأکید و خواستار استفاده از پتانسیل های موجود در شهرستان و همچنین افزایش مشارکت مردم برای برگزاری باشکوه این همایش عظیم جهان اسلام شد.
وی با اظهار اینکه امسال نسبت به سال گذشته وضعیت امنیت کشور عراق بهتر شده است افزود: یکی از تدابیری که صورت می گیرد تأمین امنیت این همایش عظیم مردمی می باشد و امسال طرح های امنیتی و انتظامی اربعین متفاوت خواهد بود.
هوشمند در ادامه ضمن معرفی کمیته های نه گانه عضو این ستاد بر تشکیل جلسات این کمیته ها تأکید و خواستار بررسی و رفع نواقص مراسم اربعین سال های گذشته شد.
گفتنی است کمیته های این ستاد شامل کمیته های امنیتی و انتظامی، اطلاعاتی، حمل و نقل و سوخت، بهداشت و درمان، امداد و نجات، فرهنگی و آموزشی، اطلاع رسانی و مستندسازی، اعزام، امور مذهبی و هیأت ها می باشد.