جشنواره خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان بهاباد برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ روز شنبه 15دیماه97 جلسه ای با حضور فرماندار بهاباد، مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان یزد، مسئول کارگروه سلامت این قرارگاه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و بخشدار آسفیچ در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه برای اجرای پروژه های جدید بر اولویت قرار دادن طرح های مربوط به آب و مسائل فرهنگی تأکید نمود و گفت: پس از انقلاب در بسیاری از مناطق کارهای جدی در حوزه های عمرانی صورت و امروز بسیاری از پروژه های اجرایی در حوزه های آب، برق، گاز، راه و منابع طبیعی در شهرستان در حال انجام است.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: خدمت رسانی به روستاها باید در بین دستگاه ها هم افزایی شود تا خدمات در حوزه های عمرانی و آبادانی پراکنده و جزیره ای انجام نشود که در این رابطه قرار شد طرح های این قرارگاه با هماهنگی فرمانداری اجرایی شود.

رئیس قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان یزد در این جلسه به ارائه اقدامات انجام شده در شهرستان بهاباد پرداخت و گفت: بهسازی و محوطه سازی مدارس، همکاری در احداث خانه عالم، مرمت و احیاء قنوات، استخر ذخیره آب و احداث کانال های سیمانی در مسیر قنات ها و جوی های انتقال آب از برخی طرح های اجرا شده می باشد.

"مهدی دهقان" افزود: یکی از وظایف قرارگاه پیشرفت و آبادانی در راستای تحقق فرمان‌ رهبری در سازندگی، عمران، آبادانی، خدمات‌رسانی، محرومیت‌ زدایی آن هم در مناطق دور افتاده و محروم برای برقراری امنیت پایدار مردم است.

در این جلسه در ارتباط با اجرای طرح های جدید این قرارگاه در دیگر روستاهای بخش آسفیچ از جمله وحدت آباد، ده جمال و کمکوئیه، تکمیل طرح های نیمه تمام و برگزاری جشنواره خدمت رسانی به مناطق محروم بهاباد بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.

این قرارگاه در سپاه الغدیر یزد تشکیل شده است و بسیجیان امور اشتغال‌، پیشرفت، فرهنگ، سلامت و زیرساخت های مورد نیاز را از طریق توانمندسازی، رشد و ارتقای ظرفیت های طبیعی و مردمی و همکاری دستگاههای شهرستان دنبال می کنند.

گفتنی است جشنواره خدمت رسانی به مناطق محروم بهاباد قرار است در نیمه اول بهمن ماه سالجاری در بخش آسفیچ برگزار شود.