به زودی نصب پلاک های کدپستی اماکن شهر بهاباد آغاز می شود


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به منظور نصب پلاک های کدپستی اماکن شهر بهاباد صبح امروز سه شنبه 13 شهریور 97 جلسه ای به ریاست فرماندار و با حضور رئیس اداره پست بافق، مسئول دفتر پست بهاباد و نماینده شهرداری بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه بر لزوم بهنگام سازی اطلاعات کدپستی و نصب پلاک کدپستی تأکید نمود و گفت: یکی از مطالبات مردم نصب پلاک کد پستی می باشد و عدم وجود پلاک پستی در شهر بهاباد مشکلاتی را برای شهروندان به وجود آورده است.

محمدمهدی خانی زاده" همچنین ارتقاء سطح کیفی عملیات توزیع مرسولات پستی را در جهت افزایش رضایت شهروندان بسیار مهم عنوان نمود.

کریمی، رئیس اداره پست شهرستان بافق بر ضرورت داشتن کد پستی برای هر واحد مسکونی و تجاری تأکید نمود و گفت: داشتن کد پستی ساختمان ها باعث کیفیت بخشی به ارائه خدمات پستی می شود.

در ادامه در خصوص این طرح بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید؛ این طرح با انعقاد قرارداد فی مابین اداره پست و شهرداری اجرا خواهد شد.

گفتنی است 99 درصد روستاهای شهرستان بهاباد دارای پلاک پستی می باشند و بهاباد تنها شهر استان یزد است که فاقد پلاک کدپستی است.