برگزاری نشست مشترک استاندار یزد با نماینده مردم حوزه های انتخابیه بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران این شهرستانها

newsitem

این نشست با هدف بررسی مسائل و مشکلات و تعریف پروژه های جدید در این شهرستانها در محل استانداری برگزار شد.

پنجمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در این جلسه که با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد در خصوص ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان و راههای مواصلاتی بهاباد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شهردار بهاباد ابقا شد

newsitem

در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و فرماندار بهاباد آقای "مهدی خانی زاده بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی شد.

مرحله دوم مراسم مهر عاطفه ها در شهرستان بهاباد برگزارشد

newsitem

مرحله دوم مراسم مهر عاطفه ها با رویکرد تأمین نیازهای دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند در مدارس شهرستان بهاباد و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه زینب بهاباد برگزار شد.

جلسه پایتخت کتاب ایران در بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه ستاد تدوین پایتخت کتاب ایران به منظور برنامه ریزی چهارمین دوره جشنواره "پایتخت کتاب ایران" و "جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب" در شهرستان بهاباد برگزار شد.

جلسه بررسی ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه بررسی ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور فرماندار، عظیمی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد برگزار شد

برقراری نظم و امنیت نیازمند همکاری مردم است

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان با اظهار اینکه حفظ امنیت فقط وظیفه نیروی انتظامی نیست بر همکاری مردم و برقراری ارتباط بیشتر نیروی انتظامی با مردم تأکید نمود.

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد به هفته ناجا

newsitem

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور فرماندار، امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی در محل فرماندهی انتظامی بهاباد برگزار شد.

مردم بهاباد در زمستان امسال از نعمت گاز برخوردار خواهند شد/ مردم می توانند به شرکت های گازکشی مراجعه و لوله کشی خانه ها را شروع کنند

newsitem

فرماندار بهاباد با اظهار اینکه تا نیمه آبان امسال خط بهاباد گازدار می شود گفت: انشاا... مردم بهاباد در زمستان امسال از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

دیدار مجری طرح خطوط انتقال گاز کشور با فرماندار بهاباد

newsitem

جری طرح خطوط انتقال گاز کشور و هیئت همراه در خصوص روند اجرای خط انتقال گاز به بهاباد با فرماندار دیدار نمود.

نمایش 1 - 10 از 1,071 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 108

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد