اسامی فرمانداران بهاباد 

 

نام و نام خانوادگي

تاريخ انتصاب

تاريخ پايان مسئوليت

 

احمد قاسمي بهابادي

1388/11/12

1390/04/15

محمد رضا هدائي

1390/08/29

1391/10/20

مصطفي سالاري

1392/01/08

1392/12/26

عباس اقبال بهابادي

1392/12/27

1396/11/08

محمد مهدي خاني زاده بهابادي

1396/11/09

---