معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی بهاباد معارفه شدند

newsitem

در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد و باحضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار "محمد هوشمند" به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و "حسین زینلی" به عنوان بخشدار مرکزی معارفه شدند.

دادگاه عمومی بهاباد به مکان جدید انتقال یافت

newsitem

در آئینی با حضور معاون قضائی دادگستری کل استان، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولان، ساختمان جدید دادگاه عمومی بهاباد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد با فرماندار

newsitem

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد با فرماندار بهاباد به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی دیدار نمود.

برگزاری جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت دهه کرامت در بهاباد

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در این جلیه با تأکید بر اینکه رویکرد اصلی برنامه‌ها افزایش نشاط اجتماعی باشد خواستار اجرای برنامه‌های باشکوه شد.

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهاباد باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرماندار بهاباد، امام جمعه و مسئولین عضو این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

سرپرست اداره گاز ناحیه بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی که با حضور فرماندار بهاباد و مدیرعامل شرکت گاز استان از زحمات "علی پیری" تقدیر و "مرتضی زارع" به عنوان سرپرست اداره گاز ناحیه بهاباد معرفی شد.

یک عصر شاد و به‌یادماندنی در بهاباد

newsitem

دومین روز از جشن نشاط اجتماعی، عصر امروز با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، جمعی از مسئولین و شرکت پرشور و بانشاط اقشار مختلف مردم در محل پارک طوبی بهاباد برگزار شد.

اولین بخش از جشن نشاط اجتماعی در بهاباد برگزار شد

newsitem

اولین بخش از جشن نشاط اجتماعی با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل پارک طوبی بهاباد برگزار شد.

تغییر ساعت کار ادارات استان یزد

newsitem

با ابلاغ "محمدعلی طالبی" استاندار یزد به مدیران کل ادارات و سازمان های استان، ساعت کار دستگاه های اجرایی از ۲۵ خرداد ماه لغایت ۳۱ مرداد ماه سال جاری تغییر می‌یابد.

بزرگترین دستاورد غنی سازی اوقات فراغت، کاهش آسیب‌های اجتماعی است

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، بزرگترین دستاورد غنی سازی اوقات فراغت را کاهش آسیب‌های اجتماعی با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی دانست.

‌دعوت فرماندار بهاباد از مردم جهت پيوستن به طرح بسيج ملی كنترل فشار خون/فرماندار بهاباد به کمپین کنترل فشار خون بالا پیوست

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری از اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در مرکز بهداشت شهرستان بازدید نمود.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,775 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 89