اولین جلسه کارگروه استاندارد سازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

ولین جلسه کارگروه استاندارد سازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور معاون ارزیابی انطباق مدیرکل استاندارد استان در محل فرمانداری برگزار شد.

یادواره شهدای نهضت سواد آموزی استان یزد در بهاباد برگزار می شود

newsitem

جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان بهاباد به منظور برگزاری یادواره شهدای نهضت سواد آموزی استان به ریاست فرماندار و با حضور معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

مسائل و مشکلات پروژه های ورزشی در شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در دیدار معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جونان استان با فرماندار بهاباد مسائل و مشکلات پروژه های ورزشی شهرستان که در حال اجرا می باشد مورد بررسی قرار گرفت.

کارناوال آموزشی ازدواج در بهاباد برگزار می شود

newsitem

جلسه هماهنگی برگزاری کارناوال آموزشی ازدواج در بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور مسئولین ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزارشد.

اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

شورای پدافند غیرعامل شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد، بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز خبرنگار

newsitem

فرماندار بهاباد طی پیامی هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت.

بازديد مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری يزد از بخش آسفیچ

newsitem

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان بهاباد از نمایشگاه محصولات بومی و محلی و اجرای طرح مشارکتی احداث کارخانه کوسیلیکات سدیم بخش آسفیچ بازدید نمود.

بازدید مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد از روستاهای دهستان جلگه بهاباد

newsitem

کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان بهاباد از کلیه روستاهای دهستان جلگه از توابع بخش مرکزی بازدید نمود.

برگزاری نشست آموزشی توجیهی اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان بهاباد

newsitem

نشست آموزشی توجیهی اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، فرماندار بهاباد، بخشداران مرکزی و آسفیچ برگزار شد.

توسعه اقتصاد مقاومتی در بهاباد با پرورش بوقلمون برنزی ‎

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه توجیهی پرورش بوقلمون برنزی در شهرستان گفت: اجرای این طرح ضمن ایجاد اشتغال در شهرستان بهاباد باعث توسعه ی اقتصادی متقاضیان می شود.

فرماندار بهاباد: وجود حتی یک نفر بی سواد شایسته شهرستان بهاباد نیست

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی با اشاره به اهمیت سواد آموزی بر لزوم برنامه ریزی و هدفگذاری ریشه کن کردن بی سوادی تأکید نمود و گفت: وجود حتی یک نفر بی سواد شایسته شهرستان بهاباد نیست

تأکید فرماندار بهاباد بر بازسازی شبکه توزیع برق شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرعامل توزیع برق استان گفت: شبکه برق شهرستان فرسوده است و نیاز به بازسازی دارد به ویژه در بخش آسفیچ که با قطعی زیاد مواجه می باشد به طوری که موجب نارضایتی مردم شده است.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,099 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 55