$theme_settings.getProperty("additional-metadata-fields")


اولین تصویر برداری از یوز آسیایی در سال 97 در استان یزد/ مناطق بکر شهرستان بهاباد آخرین نقطه امید برای حفظ یوزپلنگ در استان

newsitem

مأمورین اجرایی اداره محیط زیست شهرستان بهاباد، حضور یوزپلنگ آسیایی را در منطقه شکار ممنوع کم کی تشخیص داده و موفق به تهیه تصویر از این گونه ارزشمند شوند.

توزیع اعتبارات در شهرستان با هدف انجام کارهای زیربنایی و اتمام پروژه های نیمه تمام صورت گرفت

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: هدف و دیدگاه ما در توزیع اعتبارات این بوده است که کارهای زیربنایی انجام بدهیم تا همه مردم از این امکانات استفاده و عملکرد مثبت مسئولین را در زندگی خود لمس کنند.

مسائل و مشکلات ورزشی در مدارس بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در نشستی با حضور فرماندار بهاباد، مدیر کل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین، مسائل و مشکلات حوزه ورزش در مدارس بهاباد مورد بررسی و اجرای چند پروژه ورزشی به تصویب رسید.

زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید زمانی نژاد بهاباد افتتاح شد

newsitem

زمین چمن مصنوعی آموزشگاه شهید زمانی نژاد بهاباد با اعتبار یک میلیارد ریال با حضور فرماندار بهاباد، مدیرکل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان افتتاح شد.

بازدید فرماندار بهاباد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس دادگاه عمومی بهاباد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این مرکز آموزشی قرار گرفت.

جلسه ستاد هماهنگی اربعین در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

دبیر ستاد اربعین شهرستان بهاباد برای رفاه حال زائرین بر اتخاذ تدابیر مناسب تأکید و خواستار استفاده از پتانسیل های شهرستان و همچنین افزایش مشارکت مردم برای برگزاری باشکوه این همایش عظیم جهان اسلام شد.

به زودی عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای دهستان های جلگه و بنستان شروع می شود

newsitem

جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان بهاباد به منظور هماهنگی اجرای فاز اول گازرسانی به روستاهای دهستان های جلگه و بنستان و همچنین کارخانه گندله سازی بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

دوره آموزشی نحوه ایجاد اشتغال در مناطق روستای در بهاباد برگزار شد

newsitem

دوره آموزشی ایجاد اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق روستای با حضور دهیاران بخش های مرکزی و آسفیچ در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

وضعیت شركت تعاونی دهیاری‌های شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در نشستی که به ریاست مدیركل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و با حضور بخشدار مرکزی بهاباد در محل استانداری برگزار شد، وضعیت شركت تعاونی دهیاری‌های شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

محمدمهدی حسنیان بهابادی به عنوان مدیر بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، مدیر درمان و رؤسای ستادی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و جمعی از مسئولین، "محمدمهدی(مجتبی) حسنیان بهابادی" به عنوان مدیر بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد.

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بهاباد ویژه کارگران

newsitem

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بهاباد با حضور دبیر ستاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از کارگران برگزار شد.

بیست و دومین یادواره شهدای روستای بنیز شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

بیست و دومین یادواره 22 تن از شهدای روستای بنیز با حضورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، امام جمعه، و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,349 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 68