فرماندار بهاباد: شبیخون فرهنگی خطرناک تر از جنگ نظامی است

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با بیان مطلب گفت: تنها راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن تمسک به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.

راهپیمایی باشکوه و حماسی مردم بهاباد در روز قدس به روایت تصویر

newsitem

فریاد استکبار ستیزی و رهایی قدس شریف در سراسر شهرستان بهاباد طنین انداز شد

دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس

newsitem

فرماندار بهاباد با صدور پیامی از مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان بهاباد برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

روز جهانی قدس روز همبستگی امت های اسلامی علیه استکبار است

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس: روز جهانی قدس روز همبستگی امت های اسلامی علیه استکبار و نمادی از وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در درفاع از حقوق ملت فلسطین است.

آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در یزد نیازمند ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار است/تشکیل شوراهای حل اختلاف صلحی در شهرستان بهاباد

newsitem

معاون قضائی دادگستری استان در سومین جشن گلریزان بهاباد با بیان ایکه 163 زندانی در استان به محکومیت مالی دچارشده‌اند، اظهار داشت: برای آزادی این تعداد از زندانیان بالغ بر 250 میلیارد ریال نیاز است.

گزارش تصویری بازدید فرماندار بهاباد از نمایشگاه کتاب در بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به همراه رئیس اداره اموزش و پرورش و رئیس شورای اسلامی شهر از نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف که در محل مجتمع فرهنگی ملاعبدالله دایر است بازدید نمود.

کمک 127 میلیون تومانی خیران در سومین جشن گلریزان بهاباد

newsitem

دبیر ستاد دیه شهرستان بهاباد از کمک 127 میلیون تومانی خیران در سومین جشن گلریزان به منظور کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد خبر داد.

سومین جشن گلریزان در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

این مراسم عصر امروز با حضور معاون قضایی دادگستری استان، معاون مدیرکل زندان های استان، فرماندار بهاباد، امام جمعه، معاون فرماندار، جمعی از مسئولین و خیرین شهرستان برگزار شد.

تأکید فرماندار بهاباد بر آموزش کشاورزان برای افزایش بهره وری محصولات

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیر و پرسنل جهاد کشاورزی با بیان اینکه کشاورزان به علت عدم آشنایی با روش صحیح کشاورزی سرمایه های خود را هدر می دهند، افزایش بهره وری محصولات را نیازمند آموزش کشاورزان دانست.

جلسه بررسی مشکلات استخر شنای بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه بررسی مشکلات استخر شنای بهاباد صبح امروز امروز با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در این جلسه دستورالعمل اجرایی طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی مورد بررسی قرار گرفت و هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات اصلاحی خود را در خصوص اجرای این طرح بیان نمودند.

اهداء لوح تقدیر فرمانده سپاه الغدیر استان به فرماندار بهاباد

newsitem

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از فرماندار بهاباد با اهداء لوح تقدیری به پاس ایثار و رشادت ایشان درعملیات بیت المقدس(آزادسازی خرمشهر) تقدیر نمود.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,065 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 54