$theme_settings.getProperty("additional-metadata-fields")


معاون سیاسی استاندار یزد: ارتباط با نهادهای مردمی تقویت شود/امروز بیش از پیش به اعتماد عمومی نیازمندیم

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد: ارتباط با نهادهای مردمی به ویژه شوراهای اسلامی در سطح شهرستان تقویت شود تا این ارتباط یک ارتباط پویا و تعامل دوجانبه در مسیر رفع مسائل و مشکلات مردم باشد.

فرماندار بهاباد خواستار ارتقاء هرچه سریعتر دادگاه عمومی بهاباد به دادگستری شد

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگاه بهاباد: گرچه جرائم در این شهرستان پایین است اما با افزایش انتظارات دستگاه های اجرایی، ارتقاء هرچه سریعتر دادگاه عمومی بهاباد به دادگستری ضروری است.

"محمدحسین پاکدل" به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان، "محمدحسین پاکدل" به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد معرفی شد.

"اسماعیل دهقان" به عنوان رئیس دادگاه عمومی بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، معاون منابع انسانی دادگستری استان و جمعی از مسئولین از زحمات "مجتبی یاوری" تجلیل و "اسماعیل دهقان" به عنوان رئیس دادگاه عمومی بهاباد معرفی گردید.

فرماندار بهاباد خواستار برنامه ریزی دقیق در راستای مبارزه مواد مخدر شد

newsitem

فرماندار بهاباد با تأکید بر ضرورت داشتن آمار و اطلاعات برای برنامه ریزی دقیق در راستای مبارزه با مواد مخدر گفت: وقتی می توانیم بگوییم راهکارهای اجرا شده در پیشگیری از اعتیاد مؤثر بوده که ثمر بخش باشد.

«محمدحسین پاکدل» به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد منصوب شد

newsitem

«محمود زمانی قمی» استاندار یزد در حکمی «محمدحسین پاکدل» را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بهاباد منصوب کرد.

فرماندار بهاباد: از انتقادات و نقد منصفانه حمایت و استقبال می کنیم/ ارتقاء جایگاه روابط عمومی نیازمند توجه خود مسئول روابط عمومی است

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی های شهرستان بهاباد یکی از عوامل بازدارنده در ارتقاء جایگاه روابط‌ عمومی را بی توجهی خود مسئولین روابط عمومی ها نسبت انجام به وظایف خود دانست.

وضعیت آب شرب روستاهای شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت/شروع چند طرح آبرسانی به روستاها تا یک ماه آینده

newsitem

در دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار بهاباد وضعیت پروژه های در دست اجرای آبرسانی به روستاها و همچنین شروع چند طرح تأمین آب روستاها مورد بررسی قرار گرفت.

پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

مراسم سپاس از معلم در بهاباد برگزار شد

newsitem

به مناسبت گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم، مراسم سپاس معلم با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان در محل دبستان سمیه بهاباد برگزار شد.

برگزاری جلسه پیگیری راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد/ عرضه بنزین سوپر در جایگاه سیدحسینی بهاباد

newsitem

در این جلسه راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد توسط بخش خصوصی و همچنین پیگیری های انجام شده جهت اخذ مجوزها راه اندازی پمپ بنزین در بخش آسفیچ و دهستان جلگه بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار بهاباد از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد تجلیل نمود

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسمی به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها از زحمات رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد تجلیل نمود.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,299 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 65