برگزاری نشست مشترک استاندار یزد با نماینده مردم حوزه های انتخابیه بافق، مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران این شهرستانها

newsitem

این نشست با هدف بررسی مسائل و مشکلات و تعریف پروژه های جدید در این شهرستانها در محل استانداری برگزار شد.

پنجمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در این جلسه که با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد در خصوص ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان و راههای مواصلاتی بهاباد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شهردار بهاباد ابقا شد

newsitem

در مراسمی با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و فرماندار بهاباد آقای "مهدی خانی زاده بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی شد.

مرحله دوم مراسم مهر عاطفه ها در شهرستان بهاباد برگزارشد

newsitem

مرحله دوم مراسم مهر عاطفه ها با رویکرد تأمین نیازهای دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند در مدارس شهرستان بهاباد و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه زینب بهاباد برگزار شد.

جلسه پایتخت کتاب ایران در بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه ستاد تدوین پایتخت کتاب ایران به منظور برنامه ریزی چهارمین دوره جشنواره "پایتخت کتاب ایران" و "جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب" در شهرستان بهاباد برگزار شد.

جلسه بررسی ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه بررسی ایجاد ناحیه صنعتی جدید در شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور فرماندار، عظیمی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان یزد برگزار شد

برقراری نظم و امنیت نیازمند همکاری مردم است

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان با اظهار اینکه حفظ امنیت فقط وظیفه نیروی انتظامی نیست بر همکاری مردم و برقراری ارتباط بیشتر نیروی انتظامی با مردم تأکید نمود.

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد به هفته ناجا

newsitem

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور فرماندار، امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی در محل فرماندهی انتظامی بهاباد برگزار شد.

مردم بهاباد در زمستان امسال از نعمت گاز برخوردار خواهند شد/ مردم می توانند به شرکت های گازکشی مراجعه و لوله کشی خانه ها را شروع کنند

newsitem

فرماندار بهاباد با اظهار اینکه تا نیمه آبان امسال خط بهاباد گازدار می شود گفت: انشاا... مردم بهاباد در زمستان امسال از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

دیدار مجری طرح خطوط انتقال گاز کشور با فرماندار بهاباد

newsitem

جری طرح خطوط انتقال گاز کشور و هیئت همراه در خصوص روند اجرای خط انتقال گاز به بهاباد با فرماندار دیدار نمود.

اولین جلسه هیأت امنای شهدای گمنام شهر بهاباد برگزار شد

newsitem

اولین جلسه هیأت امنای شهدای گمنام شهر بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این هیأت برگزار و برنامه های عمرانی و فرهنگی یادمان شهدای گمنام مورد بررسی قرار گرفت.

زنگ مهر و مقاومت در حال و هوایی با رنگ و بوی محرم در مدارس شهرستان بهاباد به صدا در آمد

newsitem

مراسم بازگشایی مدارس شهرستان بهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین و فرهنگیان در دبیرستان آیت الله خامنه ای بهاباد برگزار شد.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,132 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 57