تعداد و محل شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد مشخص شد/تعیین 35 شعب اخذ رأی

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: برای برگزاری انتخابات داوزدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا 35 شعبه اخذ رأی در شهرستان بهاباد کار اخذ رأی را انجام خواهند داد.

فرماندار بهاباد برگزیده اولین مجمع استانی سلامت شد

newsitem

در نخستین مجمع استانی سلامت در یزد از «عباس اقبال» فرماندار بهاباد با اعطای لوحی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دبیرکارگروه سلامت و امنیت غذایی استان تقدیر شد.

فرماندار بهاباد: انتخابات ثمره خون شهیدان و هدیه انقلاب اسلامی به ملت ایران است

newsitem

فرماندار بهاباد با بیان اینکه انتخابات ثمره خون شهیدان و مسیر اعمال مردم سالاری دینی است گفت: در انتخابات مردم با رأی خود سرنوشت کشور را تعیین می کنند و در حقیقت انتخابات تبلور مردم سالاری دینی است.

تعیین 19شعبه اخذ رأی انتخابات در شهر بهاباد و بخش مرکزی

newsitem

صبح امروز جلسه هیأت اجرایی انتخابات شهرستان بهاباد با حضور فرماندار و اعضای هیأت نظارت بر انتخابات به منظور تعیین شعب اخذ رأی شهر بهاباد و بخش مرکزی در محل فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد بزرگداشت استاد شهید مطهری در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه ستاد بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت استاد مرتضی مطهری صبح امروز به ریاست معاون فرماندار بهاباد و دیگر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

جلسه رفع مشکلات شبکه تلویزیون دیجیتال و شبکه برق روستایی شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه ای به منظور رفع مشکلات شبکه تلویزیون دیجیتال و شبکه برق روستایی شهرستان بهاباد با حضور مدیر فرستنده های تلویزیونی صدا و سیمای یزد و قائم مقام مدیرعامل شرکت برق استان برگزار شد.

معتمدین هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بهاباد انتخاب شدند

newsitem

عصر امروز طی جلسه ای که با حضور فرماندار و اعضای هیأت نظارت در محل فرمانداری برگزار شد معتمدین هیأت اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان بهاباد تعیین شدند.

پیشرفت 60 درصدی عملیات تسطیح و تحکیم خاک محل احداث گندله سازی بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به همراه مدیرعامل شرکت فولاد غدیر ایرانیان سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد و مدیران مهندسی این پروژه از روند خاک برداری و تسطیح محل احداث این مجتمع بازدید نمود.

برگزاری جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و شهرستان بهاباد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد: سلامت انتخابات با تکیه و توجه به قانون و آیین نامه های انتخابات اتفاق می افتد/شهرستان بهاباد سرآمد مشارکت در انتخابات بوده است.

زمین چمن مصنوعی دبستان پسرانه شاهد شهید مدرس افتتاح شد

newsitem

صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، زمین چمن مصنوعی دبستان پسرانه شاهد شهید مدرس بهاباد با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

کلنگ زنی پروژه دو مرکز درمانی در دهستان جلگه شهرستان بهاباد

newsitem

صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار بهاباد، دو پروژه مرکز جامع سلامت در روستاهای احمدآباد و کریم آباد بهاباد با خودیاری مردمی به مبلغ 14میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

هرگونه تبلیغ زودهنگام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی تخلف محسوب می شود

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: تبلیغات زودتر از موعد خلاف قانون است و تا زمانی که آگهی انتخابات صادر نشده، هرگونه تبلیغات انتخاباتی به صورت حقیقی و مجازی از سوی کاندیداهای احتمالی ممنوع و تخلف است.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 972 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 49