$theme_settings.getProperty("additional-metadata-fields")


توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در پنج روستای شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

به منظور تقویت اقتصاد روستایی، تهیه طرح توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در روستاهای آسفیچ، بنستان، بنیز، وحدت آباد و کویجان، مورد بررسی قرار گرفت.

گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی شهرستان بهاباد با محوریت ماه محرم برگزار شد

newsitem

گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی شهرستان و هیأت امنای مساجد شهرستان بهاباد ص با محوریت برنامه های مام محرم، در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان بهاباد به مناسبت ماه محرم برگزار شد

newsitem

در آستان فرارسیدن ماه محرم، جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان، صبح امروز به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولین ادارات عضو ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد انتظارات خود را از بخشدار جدید آسفیچ بیان نمود

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم تکریم و معارفه بخشدار آسفیچ، اولویت ها و انتظارات خود را از "محمد باقری" به عنوان بخشدار جدید آسفیچ بیان نمود.

بخش آسفیچ، الگویی از نظام برنامه ریزی برای بخش های استان می شود/ آسفیچ، منطقه ای زیبا و ظرفیت بالقوه ای برای صنعت پاک گردشگری دارد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در مراسم معارفه بخشدار آسفیچ بر ضرورت ایجاد الگویی از نظام برنامه ریزی در بخش های استان تأکید و برای تدوین این برنامه در بخش آسفیچ اعلام آمادگی نمود.

"محمدباقری" به عنوان بخشدار آسفیچ معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و طی حکمی از سوی استاندار یزد، "محمد باقری" به عنوان بخشدار آسفیچ معرفی شد.

کارگاه آموزشی گردشگری برای دهیاران شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

همزمان با پنجمین روز از هفته تعاون و به منظور توسعه و معرفی ظرفیت های گردشگری در روستاهای شهرستان بهاباد، کارگاه آموزشی گردشگری و حفظ میراث فرهنگی برای دهیاران شهرسان برگزار شد.

فرماندار بهاباد خواستار گسترش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان شد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست هم اندیشی مدیران تعاونی های شهرستان بهاباد گفت: بخش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان و روستاهای تابعه باید گسترش یابد.

به زودی نصب پلاک های کدپستی اماکن شهر بهاباد آغاز می شود

newsitem

به منظور نصب پلاک های کدپستی اماکن شهر بهاباد جلسه ای به ریاست فرماندار و با حضور رئیس اداره پست بافق، مسئول دفتر پست بهاباد و نماینده شهرداری بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد راه اندازی می شود

newsitem

در مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان با فرماندار بهاباد در زمینه راه اندازی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد در بهاباد، بحث و تبادل نظر شد.

مراسم افتتاحیه تورنمنت فوتسال کشوری جام علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد

newsitem

مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتسال کشوری جام علامه ملاعبدالله بهابادی، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین و ورزشکاران، در مجتمع ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,443 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 73