حفظ اشتغال و توجه به فرصت های شغلی جدید اولویت اصلی شهرستان بهاباد در سال 98

newsitem

فرماندار بهاباد در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری گفت: حفظ اشتغال موجود و توجه به ایجاد فرصت های شغلی جدید از جمله اولویت های اصلی مجموعه فرمانداری و مدیران ذی ربط شهرستان در سال 98 است.

کارخانه کیمیاداران کویر بهاباد یکی از واحدهای ضروری برای کشور است

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در حاشیه بازدید از خط تولید این کارخانه گفت: کارخانه کیمیاداران یکی از واحدهای خیلی خوب با محصولات متنوع و ضروری برای کشور است.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه گندله سازی بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه در حال احداث گندله سازی بهاباد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و روند احداث این کارخانه که تاکنون پیشرفت خوبی داشته است قرار گرفت.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه آرون پاد بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان بهاباد از واحد تولیدی نانو هیدوکسی آپاتیت کارخانه آرون پاد بهاباد بازدید نمود.

مشکلات فرمانداری بهاباد و بخشداری‌های شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در جلسه‌ای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد مشکلات فرمانداری بهاباد و بخشداری‌های شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری نشست فعالین اقتصادی شهرستان بهاباد

newsitem

این نشست با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری، فرماندار بهاباد و جمعی از مدیران شرکت ها و کارخانه ها در محل فرمانداری برگزار شد.

اداره منابع طبیعی و آبخیزداری یکی از ادارات پویا، زنده و فعال شهرستان بهاباد

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد در بازدید سرزده از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گفت: این اداره یکی از ادارات پویا، زنده و فعال شهرستان است.

کتابخانه گردی مسئولین شهرستان بهاباد در کتابخانه عطایی بهاباد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور در کتابخانه عطایی بهاباد در طرح کشوری کتابخانه گردی شرکت نمودند.

بازدید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد از کتابخانه عطایی بهاباد

newsitem

همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد از کتابخانه عطایی بهاباد بازدید نمود.

افتتاح نمایشگاه آثار منتخب "تجسمی فجر" در بهاباد

newsitem

نمایشگاه آثار منتخب "تجسمی فجر" با حضور امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در محل مجتمع فرهنگی و هنری علامه ملاعبدالله بهابادی افتتاح شد.

دیدار جمعی از معتمدین بهاباد با نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی

newsitem

نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی در این دییدار با بیان اینکه رفع مشکلات نیازمند اتحادی که در این شهرستان وجود دارد می باشد گفت: اگر مشکلات را از مسیر قانونی و صحیح خود پیگیری نماییم به نتیجه...

سیزدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

سیزدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ و شورای اسلامی شهر در محل فرمانداری برگزار شد.

آرشیو اخبار

نمایش 1 - 20 از 1,681 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 85