حوزه مقاومت بسیج ادارات بهاباد افتتاح شد

newsitem

در سومین روز از هفته دولت حوزه مقاومت بسیج ادارات با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده گردان امام حسین(ع)، بخشدران مرکزی و آسفیچ و جمعی از مسئولین ادارات در محل فرمانداری افتتاح شد.

دیدار فرماندار با خانواده های ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد

newsitem

در سومین روز از هفته دولت، فرماندار به همراه مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد با خانواده های ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

مسابقات کشتی جام شهید رجایی به مناسبت هفته دولت برگزار شد

newsitem

در دومین روز از هفته دولت مسابقات کشتی جام شهید رجایی به مناسبت گرامی داشت هفته دولت در رده سنی نونهالان در 8 وزن بین تیم کشتی بهاباد و نونهالان احمدآباد در محل سالن کشتی روستای احمدآباد برگزار گردید.

بررسی مسائل و مشکلات روستای فضل آباد بهاباد با حضور فرماندار

newsitem

در دومین روز از هفته دولت فرماندار بهاباد باتفاق سرپرست بخشداری مرکزی، جانشین فرماندهی انتظامی و رؤسای ادارات جهاد کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی و آبخیزداری از روستای فضل آباد بازدید نمودند و از...

بازديد فرماندار و رؤسای ادارت بهاباد از طرح های دام و طيور جهاد كشاورزی

newsitem

فرماندار بهاباد: طرح های بسیار خوبی با کمک جهاد کشاورزی و تسهیلات بانک کشاورزی اجرا شده است و امروز این طرح ها مورد بازدید قرار گرفت که می تواند زمینه اشتغال زایی چندین نفر را فراهم کند.

تبریک هفته دولت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد به فرماندار

newsitem

در دومین روز از هفته دولت شهردار به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در دفتر فرماندار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به فرماندار تبریک گفتند.

اولین جلسه شورای بسیج شهرستان بهاباد به مناسبت هفته دولت برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: امروز هنوز اول جنگ ما با دشمن است و تازه دشمن بیدار شده است و به اهمیت بسیج پی برده که اگر نتواند این قدرت را کنترل کند نابود خواهد شد.

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی(ره) به مناسبت هفته دولت افتتاح شد

newsitem

نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد در محل کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با عنوان "آئینه خدمت" جهت بازدید عموم افتتاح شد.

کارگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت هفته دولت در بهاباد برگزار شد

newsitem

این کارگاه آموزشی برای 80 نفر از بسیجیان تحت آموزش گردان امام حسین(ع) در مهدیه بهاباد برگزار شد.

مسابقات سفالگری ویژه نوجوانان به مناسبت هفته دولت در بهاباد برگزار شد

newsitem

در اولین روز از هفته دولت، مسابقات سفالگری ویژه نوجوانان با موضوع ایران در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان برگزار شد.

نمایش 901 - 910 از 1,038 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 104

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد