نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان بهاباد

newsitem

همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس زنگ مهر و مقاومت در تمامی مدارس بهاباد و به صورت نمادین در هنرستان کار ودانش الزهراء شهرستان بهاباد به صدا درآمد و دانش آموزان آغاز سال تحصیلی را جشن...

برگزاری رژه نیروهای نظامی و انتظامی در بهاباد به مناسبت هفته دفاع مقدس

newsitem

آیین باشکوه رژه نیروها ی نظامی و انتظامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور نیروهای نظامی و بسیجیان در خیابان ملا عبدالله شهرستان بهاباد برگزار شد.

دانش آموزان کلاس اولی بهاباد آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند

newsitem

در مراسمی که با حضور امام جمعه، سرپرست بخشداری مرکزی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان شهرستان در محل دبستان دخترانه سمیه بهاباد برگزار شد کلاس اولی ها سال تحصیلی خود را جشن گرفتند.

برگزاری مراسم رژه موتوری در بهاباد به مناسبت هفته دفاع مقدس

newsitem

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه موتوری با شرکت خودروهای ادارات و نهادهای شهرستان و خودرو های نظامی و انتظامی برگزار شد.

دیدار مأموران آمارگیر سرشماری کشاورزی بهاباد با فرماندار

newsitem

فرماندار بهاباد: کشاورزی محور توسعه کشور است/ برنامه ریزی اصولی و درست در هر بخش ازجمله بخش کشاورزی، در گرو داشتن اطلاعات و آمار صحیح است تا بهتر، زودتر و با کمترین هزینه به هدف خود برسیم.

برگزاری دوره های آموزشی مأمورین آمارگیر طرح سرشماری کشاورزی در بهاباد

newsitem

دوره های آموزشی برای شش نفر از مأمورین آمارگیر طرح سرشماری کشاورزی در بهاباد برای مدت یک هفته در محل فرمانداری بهاباد آغاز شد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد خواستار جهت گیری برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان شد و بر اجرای برنامه ها توسط مردم، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید، تجلیل از ایثارگران و تبیین نقش بانوان در دوران جنگ...

افتتاح پروژه های عمرانی، خدماتی، رفاهی، تولیدی و ورزشی بهاباد به مناسبت هفته دولت

newsitem

به مناسبت هفته دولت 18 پروژه عمرانی، خدماتی، رفاهی، تولیدی و ورزشی در بهاباد توسط معاون عمرانی استاندار با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

برگزاری جشن بزرگ هفته دولت و تجلیل از کارمندان برتر ادارات بهاباد

newsitem

جشن بزرگ هفته دولت و تجلیل از کارمندان برتر ادارات با حضور فرماندار، مسئولين و كاركنان ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن مجتمع فرهنگي هنري ملا عبدا... برگزار شد.

نمایش 901 - 910 از 1,071 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 108

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد