توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در پنج روستای شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

به منظور تقویت اقتصاد روستایی، تهیه طرح توسعه اقتصادی و اشتغال زایی در روستاهای آسفیچ، بنستان، بنیز، وحدت آباد و کویجان، مورد بررسی قرار گرفت.

گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی شهرستان بهاباد با محوریت ماه محرم برگزار شد

newsitem

گردهمایی مسئولین هیئات مذهبی شهرستان و هیأت امنای مساجد شهرستان بهاباد ص با محوریت برنامه های مام محرم، در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان بهاباد به مناسبت ماه محرم برگزار شد

newsitem

در آستان فرارسیدن ماه محرم، جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهرستان، صبح امروز به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و مسئولین ادارات عضو ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد انتظارات خود را از بخشدار جدید آسفیچ بیان نمود

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم تکریم و معارفه بخشدار آسفیچ، اولویت ها و انتظارات خود را از "محمد باقری" به عنوان بخشدار جدید آسفیچ بیان نمود.

بخش آسفیچ، الگویی از نظام برنامه ریزی برای بخش های استان می شود/ آسفیچ، منطقه ای زیبا و ظرفیت بالقوه ای برای صنعت پاک گردشگری دارد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در مراسم معارفه بخشدار آسفیچ بر ضرورت ایجاد الگویی از نظام برنامه ریزی در بخش های استان تأکید و برای تدوین این برنامه در بخش آسفیچ اعلام آمادگی نمود.

"محمدباقری" به عنوان بخشدار آسفیچ معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و طی حکمی از سوی استاندار یزد، "محمد باقری" به عنوان بخشدار آسفیچ معرفی شد.

کارگاه آموزشی گردشگری برای دهیاران شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

همزمان با پنجمین روز از هفته تعاون و به منظور توسعه و معرفی ظرفیت های گردشگری در روستاهای شهرستان بهاباد، کارگاه آموزشی گردشگری و حفظ میراث فرهنگی برای دهیاران شهرسان برگزار شد.

فرماندار بهاباد خواستار گسترش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان شد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست هم اندیشی مدیران تعاونی های شهرستان بهاباد گفت: بخش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان و روستاهای تابعه باید گسترش یابد.

به زودی نصب پلاک های کدپستی اماکن شهر بهاباد آغاز می شود

newsitem

به منظور نصب پلاک های کدپستی اماکن شهر بهاباد جلسه ای به ریاست فرماندار و با حضور رئیس اداره پست بافق، مسئول دفتر پست بهاباد و نماینده شهرداری بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد راه اندازی می شود

newsitem

در مدیر آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان با فرماندار بهاباد در زمینه راه اندازی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در بهاباد در بهاباد، بحث و تبادل نظر شد.

مراسم افتتاحیه تورنمنت فوتسال کشوری جام علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد

newsitem

مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات فوتسال کشوری جام علامه ملاعبدالله بهابادی، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین و ورزشکاران، در مجتمع ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

نشست هم اندیشی فرماندار بهاباد با فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان برگزار شد

newsitem

نشست هم اندیشی فرماندار بهاباد با فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان باحضور امام جمعه موقت بهاباد، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

ارائه گزارش عملکرد توسط فرماندار بهاباد در مراسم نماز جمعه به مناسبت هفته دولت

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم سیاسی عبادی نمازجمعه بهاباد گزارشی از اقدامات، پیگیری های انجام شده و کارهای در حال اجرای شهرستان بهاباد را ارائه نمود.

مراسم بزرگداشت شهدای دولت و شهیدان رجایی و باهنر در بهاباد برگزار شد

newsitem

همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر مراسم بزرگداشت شهدای دولت در بهاباد با حضور فرماندار، امام جمع و جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

همایش دوچرخه سواری به مناسبت هفته دولت در بهاباد برگزار شد

newsitem

همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و عیدسعید غدیر خم، همایش دوچرخه سواری در بهاباد و گلباران قبور مطهر شهدای بهاباد با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد برگزار شد.

نخستین سینمای دیجیتال بهاباد افتتاح شد

newsitem

همزمان با شب عید سعید غدیر خم و هقته دولت، سیمنای دیجیتال بهاباد با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین در مجتمع علامه ملاعبدالله بهابادی افتتاح شد.

فاز اول کارخانه پاداب شیمی امید بنستان بهاباد افتتاح شد

newsitem

همزمان با هفته دولت و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فاز اول کارخانه پاداب شیمی امید بنستان بهاباد با اعتبار 20 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دبستان حضرت مریم(س) بهاباد افتتاح شد

newsitem

دبستان شش کلاسه طرح برکت حضرت مریم(س) بهاباد با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان و فرماندار بهاباد با اعتبار 10 میلیارد ریال افتتاح شد.

روحیه مشارکت و اعتماد مردم به مسئولین، سرمایه ارزشمند شهرستان بهاباد است

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در افتتاح پروژه های هفته دولت بهاباد گفت: روحیه مشارکت جویی مردم بهاباد و اعتماد خاصی که بین آنها و مسئولین حاکم است، سرمایه ارزشمندی است که باید قدر...

نمایش 1 - 20 از 1,382 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 70

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

پيام استاندار يزد به مناسبت هفته دفاع مقدس

newsitem

«محمود زماني قمي» استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن 31 شهريورماه سالروز آغاز جنگ تحميلي و هفته دفاع مقدس پيامي صادر كرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از تشکیل کمیته ویژه بررسی تخلفات ساخت و ساز شهری خبر داد

newsitem

در نشست مشترک اعضای کمیته فنی و کمیسیون ماده ۵ که صبح امروز در اداره کل راه و شهرسازی برگزارشد موضوع تخلفات ساخت و ساز، ارسال احکام ابقاکمیسیون ماده ۱۰۰ به کمیسیون ماده ۵، قانون ماده ۱۴۷ و قانون تسهیل...

استاندار یزد خواستار رفع ممنوعیت صادرات فرآورده‌های کنجدی شد

newsitem

استاندار یزد با تأکید بر لزوم حمایت از تمام واحدهای صنعتی به خصوص خوشه‌های کنجدی از مسئولان خواست برای رونق این صنعت گام‌های مؤثرتری بردارند.

محرم يادآور بزرگ ترين حماسه ظلم ستيزي و ايستادگي بر ستون ايمان

newsitem

استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني پيام تسليتي صادر كرد.

استان یزد می‌تواند قطب پزشکی منطقه شود

newsitem

با حضور "سیدحسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت و درمان دولت تدبیر و امید و "محمود زمانی قمی" استاندار یزد ۴۰ پروژه شامل ۲۶ پروژه درمانی، ۱۳ پروژه بهداشتی و یک پروژه آموزشی استان با اعتباری بالغ بر ۷۴۰...

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی یزد توسط وزیر بهداشت و درمان

newsitem

بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی "میرزامحمد صادقیان و بانو" یزد توسط وزیر بهداشت ‌و درمان و استاندار یزد افتتاح شد.

وزیر بهداشت مرکز خدمات جامع سلامت یزد را افتتاح کرد

newsitem

مرکز خدمات جامع سلامت حاجی مقصودی یزد با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار یزد به بهره برداری رسید.

استان یزد کارنامه درخشانی را در حوزه سلامت و درمان کشور دارد

newsitem

وزیر بهداشت و درمان در نشست با پزشکان و مدیران حوزه سلامت استان یزد گفت: ‌این استان کارنامه درخشانی در حوزه بهداشت، درمان و ‌سلامت دارد و از قطب های پزشکی کشور است.

پایگاه اورژانس شهید ذوالفقاری و سلامتکده طب سنتی یزد افتتاح شد

newsitem

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار یزد پایگاه اورژانس زمینی شهید ذوالفقاری و هلی پد اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی یزد افتتاح شد.

بازديد نماينده معاونت امور زنان و خانواده كشور از اجراي طرح توان افزايي در استان يزد

newsitem

رئيس گروه برنامه ريزي معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري با حضور در شهرستان هاي يزد،تفت و ابركوه از فرآيند اجرايي طرح توان افزايي و ارتقاي تاب آوري اجتماعي زنان و خانواده بازديد كرد.

تلفات جاده ای در یزد 17،7 درصد کاهش یافت

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: تلفات جاده ای در چهار ماهه نخست سال 1397 در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل، 17.7 درصد کاهش یافته است.

وزیر بهداشت و درمان وارد استان یزد شد

newsitem

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه وارد استان یزد شدند و مورد استقبال استاندار یزد و معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار قرار گرفتند.

مسئولان استان تمام امکانات خود را برای بزرگداشت دفاع مقدس به کار گیرند

newsitem

استاندار یزد با بیان اینکه تمسک به شیوه‌ها و تجربه های هشت سال دفاع مقدس کارآمدترین راهکار برای اداره بهتر کشور است، از مسئولان استان خواست تمام امکانات سازمانی خود را برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس به...

برندسازي هويت و تمدن شهر يزد را حفظ مي كند/ معرفي توانمندي هاي استان در سطح ملي و بين المللي

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد توجه به معرفي توانمندي هاي استان در سطح ملي و بين المللي را ضروري دانست و بيان كرد:برند سازي هويت و تمدن شهر يزد را حفظ مي كند.

نگاه ويژه دولت به توسعه اقتصادي روستاها

newsitem

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد در جمع بخشداران استان با تاكيد بر اينكه دولت تدبير و اميد نگاه ويژه اي به توسعه اقتصادي روستاها دارد، گفت: بايد با جذب اعتبارات اشتغال‌زايي روستايي در...

راهکارهای عملیاتی شدن پروژه آزادراه اردکان مهریز بررسی شد

newsitem

در نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد راهکارهای عملیاتی شدن پروژه آزادراه اردکان مهریز بررسی شد.

ارتقای پایداری استان در مقابل تهدیدات و بحران‌ها راهبرد اصلی طرح جامع پدافند غیرعامل استان

newsitem

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد هدف و راهبرد اصلی تهیه و تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان را ارتقای پایداری استان در مقابله با تهدیدات‌، مخاطرات، بحران ها و اقدامات خصمانه دشمنان دانست.

رعايت استاندارد و ايمن سازي در شركت هاي هيدروكربن منطقه ويژه اقتصادي يزد

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد با اشاره به تلاش ويژه دستگاه هاي اجرايي در تسهيل فعاليت هاي توليدي؛ بر رعايت استاندارد و ايمن سازي در شركت هاي هيدروكربن منطقه ويژه اقتصادي يزد...

با حكم استاندار يزد؛بخشدار آسفيج معرفي شد

newsitem

با حكمي از سوي استاندار يزد «محمد باقري» به عنوان بخشدار آسفيج معرفي شد.

معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري يزد منصوب شد

newsitem

با حكمي از سوي استاندار يزد «محمدجواد آقايي» به سمت معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري يزد منصوب شد.