جلسه شورای اسلامی شهرستان بهاباد با حضور فرماندار برگزار شد

newsitem

جلسه شورای اسلامی شهرستان بهاباد با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد: نشاط انتخابات، در رقابت سالم است

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: رقابت هایی که وجود دارد نباید به تخریب رقیب تبدیل شود؛ رقابت ها باید به صورت پرشور باشد و نشاط انتخابات در رقابت سالم است.

فرماندار بهاباد: سال 95 سالی پرافتخار و سرشار از پیشرفت برای ملت ایران بود

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه شورای اداری شهرستان: سال 95 در حالی به پایان می رسد که کشورما شاهد موفقیت ها و پیشرفت های متعددی در ابعاد سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی بود.

تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال 95 شهرستان بهاباد

newsitem

صبح امروز با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از روسای ادارات و نهاد ها، مدیران، فرهنگیان و دانش آموزان در سالن همایش های مجتمع ملاعبدالله بهابادی برگزار و از رتبه های برتر کنکور و رتبه های...

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال 95 برگزار شد

newsitem

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال 95 صبح با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای شورای اداری شهرستان صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۶

newsitem

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی واحد های تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی در دو بخش بیمه ای و درمان در سراسر کشور استخدام نماید.

شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دفاتر پیشخوان دولت

newsitem

در بخشنامه ای از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور، شرایط پیش ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در دفاتر پیشخوان دولت، در بخشنامه ستاد انتخابات کشور تشریح شد.

سردیس یادمان سردار شهید محمد رفیع رفیعیان بهابادی رونمایی شد

newsitem

همزمان با روز شهدا، با حضور پدر بزرگوار سردار رشید اسلام شهید محمد رفیع رفیعیان، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین از سردیس سردار شهید محمد رفیع رفیعیان بهابادی در محل ورودی بلوار شهید رفیعیان رونمایی...

خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بهاباد به مشهد مقدس اعزام شدند

newsitem

همزمان با روز بزرگداشت شهدا طی مراسمی با بدرقه فرماندار بهاباد 110 نفر از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان بهاباد به عازم مشهد مقدس شدند.

استقبال جمعی از مسئولین از تیم کاراته بانوان بهاباد در مسابقات کاپ آزاد اوراسیا

newsitem

تیم کاراته بانوان بهاباد در میان استقبال معاون فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر، جمعی از مسئولان و خانواده های خود وارد بهاباد شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

نمایش 11 - 20 از 887 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 89

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد