فرماندار بهاباد: وجود حتی یک نفر بی سواد شایسته شهرستان بهاباد نیست

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی با اشاره به اهمیت سواد آموزی بر لزوم برنامه ریزی و هدفگذاری ریشه کن کردن بی سوادی تأکید نمود و گفت: وجود حتی یک نفر بی سواد شایسته شهرستان بهاباد نیست

تأکید فرماندار بهاباد بر بازسازی شبکه توزیع برق شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرعامل توزیع برق استان گفت: شبکه برق شهرستان فرسوده است و نیاز به بازسازی دارد به ویژه در بخش آسفیچ که با قطعی زیاد مواجه می باشد به طوری که موجب نارضایتی مردم شده است.

تبیین و تشریح طرح کارورزی در سومین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: باید تلاش شود بخش قابل توجهی از فارغ التحصیلان دانشگاهی مشمول طرح کارورزی دولت شوند تا ضمن کسب مهارت، زمینه اشتغال آنها فراهم شود.

دیدار مدیرکل دامپزشکی استان با فرماندار بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در این دیدار ضمن اعلام آمادگی بر همکاری با دامپزشکی بر اهمیت بهداشت مواد غدایی مورد نیاز مردم تاکید و از دامپزشکی خواست در جلوگیری از آلودگی گوشت مورد نیاز شهرستان درنگ نکند

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه امروز مدیریت صحیح آب از اوجب برنامه های کشور است گفت: استفاده بی رویه از این منابع باعث افت شدید آب سفره های شهرستان و درنتیجه نابودی حیات مردم خواهد شد.

معارفه مدیر جدید اداره برق شهرستان بهاباد

newsitem

صبح امروز در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد و مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از زحمات جناب آقای "سیدکاظم میرمحمدی" تقدیر و آقای "سید مهدی حسینی پور" به عنوان مدیر اداره برق شهرستان بهاباد معرفی شد.

جلسه پیشگیری از بیماری هپاتیت A در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد با بیان اینکه تهدیدات بهداشتی را باید جدی بگیریم گفت: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فرد و نهادی قابل قبول نخواهد بود.

شهروندان از لوله کشی گاز منازل تا اعلام از طرف فرمانداری خودداری نمایند

newsitem

فرماندار بهاباد با بیان اینکه انجام لوله کشی گاز منازل، تابع هماهنگی لازم با سازمان نظام مهندسی استان است گفت: تا انجام اقدامات لازم و اعلام از طرف فرمانداری، از لوله کشی منازل جداً خودداری نمایند.

در 29 روستای شهرستان بهاباد اینترنت وای فای همراه راه اندازی می شود

newsitem

فرماندار بهاباد در حاشیه جلسه بررسی و رفع مشكلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان بهاباد گفت: تا پایان امسال اینترنت وای فای همراه در 29 روستای شهرستان بهاباد راه اندازی شود.

برگزاری جلسه بررسی و رفع مشكلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان بهاباد/ مشکلات تلفن ثابت و تلفن همراه در شهرستان بهاباد بتدریج رفع می شود

newsitem

به منظور رفع مشكلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان بهاباد جلسه ای با حضور مدیران کل مربوطه، فرماندار بهاباد و بخشداران مرکزی و آسفیچ برگزار شد.

نمایش 11 - 20 از 1,038 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 104

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد