جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در این جلسه دستورالعمل اجرایی طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی مورد بررسی قرار گرفت و هر یک از اعضا نظرات و پیشنهادات اصلاحی خود را در خصوص اجرای این طرح بیان نمودند.

اهداء لوح تقدیر فرمانده سپاه الغدیر استان به فرماندار بهاباد

newsitem

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از فرماندار بهاباد با اهداء لوح تقدیری به پاس ایثار و رشادت ایشان درعملیات بیت المقدس(آزادسازی خرمشهر) تقدیر نمود.

نمایشگاه کتاب در بهاباد افتتاح شد

newsitem

صبح امروز با حضور معاون فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولان شهرستان، نمایشگاه کتاب با ۵۰ درصد تخفیف در سالن مجتمع فرهنگی هنری آخوند ملاعبدالله بهابادی افتتاح شد.

فرماندار بهاباد: بهداشت بر درمان تقدم دارد/تعامل دستگاه های اجرایی در حوزه سلامت ضروری می باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه شورای سلامت و امنیت غذای شهرستان بهاباد پیشگیری را بهترین روش برای جلوگیری از بیماری ها دانست و گفت: مسئله بهداشت باید در اولویت کار دستگاه ها قرار داشته باشد.

جلسه ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه برنامه دشمن ایجاد اختلاف، انحراف و بدعت در اعتقادات دینی می باشد گفت: کارهای فرهنگی باید منجر به تثبیت و تعمیق اعتقادات صحیح الهی گردد.

سالگرد ارتحال امام، فرصتی برای تبیین اندیشه های امام راحل به نسل جوان/ مبارزه با ظلم و استکبار از آرمان های بزرگ امام راحل بود

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه برنامه ریزی سالگرد ارتحال امام راحل با تأکید بر تبیین اندیشه ها و آرمان های امام راحل گفت: سالگرد ارتحال امام، فرصت مناسبی برای اندیشه های امام به جوانانی که در زمان ایشان...

دیدار مدير سازمان تعاون روستایی استان با فرماندار بهاباد

newsitem

در دیدار مدير که صبح امروز صورت گرفت در خصوص ساماندهی وضعيت تشكل های روستايی و كشاورزی و ايجاد تعاونی های تخصصی پسته كاران و زعفران كاران در شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام راحل در بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و یوم الله 15 خرداد در بهاباد صبح امروز در محل فرمانداری برگزار شد.

تقدیر فرماندار بهاباد از اقدام به موقع متصدی شیفت جایگاه پمپ بنزین بهاباد در اطفاء حریق

newsitem

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور در جایگاه پمپ بنزین سیدحسینی از اقدام به موقع آقای حسن شفیعی پور در اطفاء حریق این پمپ بنزین تجلیل و قدردانی نمود.

آبیاری زیرسطحی می تواند 90 تا 95 درصد راندمان آبیاری را بالا ببرد

newsitem

مشاور وزیر و مجری طرح سامانه های نوین آبیاری کشور در بازدید از طرح آبیاری زیرسطحی در بهاباد با بیان اینکه این طرح می تواند 90 تا 95 درصد راندمان آبیاری را بالا ببرد گفت: درختان پسته این منطقه بسیار...

نمایش 11 - 20 از 1,004 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 101

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد