کلنگ زنی پروژه دو مرکز درمانی در دهستان جلگه شهرستان بهاباد

newsitem

صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار بهاباد، دو پروژه مرکز جامع سلامت در روستاهای احمدآباد و کریم آباد بهاباد با خودیاری مردمی به مبلغ 14میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

هرگونه تبلیغ زودهنگام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی تخلف محسوب می شود

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: تبلیغات زودتر از موعد خلاف قانون است و تا زمانی که آگهی انتخابات صادر نشده، هرگونه تبلیغات انتخاباتی به صورت حقیقی و مجازی از سوی کاندیداهای احتمالی ممنوع و تخلف است.

فرماندار بهاباد خواستار شد: آثار تاریخی شهرستان هرچه سریعتر باید مرمت شود تا عقب ماندگی سال های قبل جبران شود

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم جشن بهارانه گفت: متأسفانه برخی از آثار تاریخی شهرستان بهاباد به خاطر اینکه توجه نشده است از بین رفته است و بعضی از آنها در معرض تخریب هست که باید هرچه سریعتر مرمت شود.

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با فرماندار بهاباد

newsitem

صبح امروز همزمان با روز شهرستان بهاباد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد فرماندار بهاباد دیدار نمود.

گزارش تصویری بازدید مدیرکل میراث، صنایع دستی و گردشگری استان از برخی آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد و هیأت همراه صبح امروز در سفر به شهرستان بهاباد از برخی جاذبه های گردشگری و همچنین آثار تاریخی که در حال مرمت و بازسازی بازید نمود.

ثبت نام 288 نفر؛ آمار نهایی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد از پایان نام نویسی داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بهاباد خبر داد و افزود: در مجموع طی هفت روز 288 نفر داوطلب ثبت نام کردند.

بازدید فرماندار بهاباد از ستاد انتخابات بخش آسفیچ

newsitem

فرماندار بهاباد در این بازدید گفت: تاکنون 176 نفر برای شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام نموده اند/ثبت نام تا ساعت 22 می باشد و در صورت وجود مراجعه کننده تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت

شمار داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان بهاباد به دو برابر روزهای قبل افزایش یافت

newsitem

فرماندار بهاباد: در ششمین روز ثبت نام انتخابات شوراها بر اساس آخرین آمار 76 نفر ثبت نام کرده اند که با احتساب روزهای گذشته 135 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان بهاباد ثبت نام کردند.

تمدید ساعت ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها تا ساعت 24 شب در دو روز پایانی ثبت نام

newsitem

ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ساعت 24 امروز و فردا (5 و 6 فروردین) در محل فرمانداری بهاباد و بخشداری آسفیچ انجام می شود.

فرماندار بهاباد از چاپ یک جلد کتاب دیگر از آثار علامه حکیم ملاعبدالله بهابادی و پنج جلد کتاب پیرامون شخصیت ایشان خبر داد

newsitem

فرماندار بهاباد: تاکنون 20 اثر از آثار ملاعبدالله بهابادی شناسایی شده که علاوه بر کتاب حاشیه ایشان که قرنها در حوزه های علمیه تدریس شده کتاب "درة المعانی" از آثار این شخصیت عظیم نیز منتشر شد.

نمایش 11 - 20 از 911 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 92

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد