توزیع اعتبارات در شهرستان با هدف انجام کارهای زیربنایی و اتمام پروژه های نیمه تمام صورت گرفت

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: هدف و دیدگاه ما در توزیع اعتبارات این بوده است که کارهای زیربنایی انجام بدهیم تا همه مردم از این امکانات استفاده و عملکرد مثبت مسئولین را در زندگی خود لمس کنند.

مسائل و مشکلات ورزشی در مدارس بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در نشستی با حضور فرماندار بهاباد، مدیر کل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین، مسائل و مشکلات حوزه ورزش در مدارس بهاباد مورد بررسی و اجرای چند پروژه ورزشی به تصویب رسید.

زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید زمانی نژاد بهاباد افتتاح شد

newsitem

زمین چمن مصنوعی آموزشگاه شهید زمانی نژاد بهاباد با اعتبار یک میلیارد ریال با حضور فرماندار بهاباد، مدیرکل تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان افتتاح شد.

بازدید فرماندار بهاباد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس دادگاه عمومی بهاباد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات این مرکز آموزشی قرار گرفت.

اولین تصویر برداری از یوز آسیایی در سال 97 در استان یزد/ مناطق بکر شهرستان بهاباد آخرین نقطه امید برای حفظ یوزپلنگ در استان

newsitem

مأمورین اجرایی اداره محیط زیست شهرستان بهاباد، حضور یوزپلنگ آسیایی را در منطقه شکار ممنوع کم کی تشخیص داده و موفق به تهیه تصویر از این گونه ارزشمند شوند.

جلسه ستاد هماهنگی اربعین در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

دبیر ستاد اربعین شهرستان بهاباد برای رفاه حال زائرین بر اتخاذ تدابیر مناسب تأکید و خواستار استفاده از پتانسیل های شهرستان و همچنین افزایش مشارکت مردم برای برگزاری باشکوه این همایش عظیم جهان اسلام شد.

به زودی عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای دهستان های جلگه و بنستان شروع می شود

newsitem

جلسه کمیسیون حفاری های شهرستان بهاباد به منظور هماهنگی اجرای فاز اول گازرسانی به روستاهای دهستان های جلگه و بنستان و همچنین کارخانه گندله سازی بهاباد در محل فرمانداری برگزار شد.

دوره آموزشی نحوه ایجاد اشتغال در مناطق روستای در بهاباد برگزار شد

newsitem

دوره آموزشی ایجاد اشتغالزایی و کارآفرینی در مناطق روستای با حضور دهیاران بخش های مرکزی و آسفیچ در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

وضعیت شركت تعاونی دهیاری‌های شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در نشستی که به ریاست مدیركل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و با حضور بخشدار مرکزی بهاباد در محل استانداری برگزار شد، وضعیت شركت تعاونی دهیاری‌های شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

محمدمهدی حسنیان بهابادی به عنوان مدیر بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، مدیر درمان و رؤسای ستادی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و جمعی از مسئولین، "محمدمهدی(مجتبی) حسنیان بهابادی" به عنوان مدیر بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد.

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بهاباد ویژه کارگران

newsitem

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بهاباد با حضور دبیر ستاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از کارگران برگزار شد.

بیست و دومین یادواره شهدای روستای بنیز شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

بیست و دومین یادواره 22 تن از شهدای روستای بنیز با حضورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، امام جمعه، و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

نهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزارشد

newsitem

نهمیمن جلسه کارگره توسعه شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، امام جمعه بهاباد، شهردار و برگزار و در خصوص مسائل مربوط به شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز مالیات

newsitem

فرماندار بهاباد با صدور پیامی، 16 تیرماه روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی را به تلاشگران این عرصه مهم تبریک گفت.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی، روز شهرداری ها و دهیاریها را به کلیه دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی شهرستان تبریک گفت.

اجرای 36 طرح محرومیت زدایی از روستاهای بخش آسفیچ با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان گفت: همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی موجب اجرای سریعتر پروژه ها در روستاهای شهرستان با مشارکت ادارات و مردم می شود.

بازدید فرماندار بهاباد از معادن بخش آسفیچ

newsitem

فرماندار بهاباد جهت امکان سنجی احداث کارخانجات فرآوری معادن شهرستان، از معادن سرب و روی سنجدو و تپه سرخ و معادن زغال سنگ چهارچشمه آسفیچ بازدید نمود.

مسائل و مشکلات روستاهای بخش آسفیچ مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در نشستی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد، مسئول حراست فرمانداری، سرپرست بخشداری آسفیچ و دهیاران، مسائل و مشکلات روستاهای این بخش مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری جلسه کارگروه استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه کارگروه استاندارد سازی و ارتقاء کیفیت کالا و خدمات شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل استاندارد استان در محل فرمانداری برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار با محوریت برنامه ریزی هفته مبارزه با مواد مخدر در محل فرمانداری برگزار شد.

نمایش 1 - 20 از 1,288 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 65

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

کمیته ای برای رصد لحظه ای و نظارت دقیق بر بازار استان تشکیل شود

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ‌یزد در ستاد تنظیم بازار استان با تاکید بر ضرورت افزایش بازرسی‌ها و نظارت‌ها، دستور داد: کمیته ‌ای مستقل برای رصد لحظه ای، نظارت بر بازار ‌و ارائه...

استان یزد جزو استان‌های با کمترین میزان خاموشی در کشور است

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در بازدید از مرکز اصلی دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان، گفت: هرچند که استان یزد جزو استان‌های با کمترین میزان خاموشی در سطح کشور است اما باید به مردم...

کارخانه جنوب یزد نامزد بازنمایی تاریخ نساجی استان

newsitem

استاندار یزد و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از کارخانه جنوب یزد به منظور بررسی این مکان به عنوان موزه و نمایشگاه دائمی تولیدات نساجی استان بازدید کردند.

از هيچ ايده اي در راستاي مقابله با بحران كم آبي استان نمي‌گذريم

newsitem

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد در نشست كارگروه سازگاري با كم آبي استان تاكيد كرد: لازم است تمامی راهکارها در حوزه مديريت مصرف آب به صورت یک بسته کامل راهبردي درنظر گرفته شود تا بتوانيم با...

راه اندازي سامانه توليد و جابه‌جايي بار در كشور زمينه ساز شفافيت و رعايت حقوق رانندگان

newsitem

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد با اشاره به جايگاه جغرافيايي و ارتباطات جاده اي وسيع در استان گفت: راه اندازي سامانه توليد و جابه‌جايي بار در كشور زمينه ساز شفافيت و رعايت حقوق رانندگان است و...

استان يزد از جايگاه ارتباطي شاخصي در زمينه حمل و نقل كشوري برخوردار است

newsitem

معاون وزير راه و شهرسازي در آئين تكريم و معارفه مديران كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد با اشاره به جابه‌جايي سالانه 600 ميليون تن كالا در جاده هاي كشور از اختصاص بيمه تكميلي براي جمعيت قابل...

‌سیاست دولت ایجاد رضایت مردم و رفاه اجتماعی است

newsitem

عملیات گاز رسانی به دهستان های شیرکوه و میانکوه تفت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، ‌فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان در روستای ده...

بازدید معاون وزیر صنعت از واحدهای تولیدی استان ‌یزد

newsitem

معاون وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحدهای تولیدی استان بازدید کردند.

تعاونی فراگير با هدف توسعه صادرات و تكميل زنجيره تامين در استان يزد تشكيل شود

newsitem

معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعی با بيان اينكه مبارزه با فساد اقتصادی در اولويت خواسته های به حق مردم است، پيشنهاد تشكيل تعاونی فراگير با هدف توسعه صادرات و تكميل زنجيره تامين در استان يزد را مطرح...

توسعه صادرات نيازمند ظرفيت سازی در تمام بخش های كشور است/ برنامه ريزی اقتصادی براساس شفاف سازی و جلوگيری از خروج غير ضروری ارز

newsitem

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در كارگروه توسعه صادرات استان يزد با تاكيد بر نياز توسعه صادرات به ظرفيت ساز‌ی در تمام بخش های كشور، بيان كرد: برنامه ريز‌ی اقتصادی براساس شفاف سازی و جلوگيری از خروج غير...

گسترش آموزش های مهارتی موجب افزایش ارزش افزوده کشور می‌شود

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از هجدهمین مسابقات ملی مهارت که در استان البرز برگزار شد، بازدید کرد.

رايزن هاي اقتصادي علاوه بر بازارشناسي در تسهيل شرايط تجاري نيز تلاش كنند/ حل بسياري از دغدغه هاي ارزي با واگذاري اختيارات به استان ها

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد بخش خصوصي را بازوي توانمند و نيازمند توجه بيشتر از سوي دولت در حل مسائل پيش روي كشور دانست و مطرح كرد:رايزن هاي اقتصادي علاوه بر بازار شناسي در...

تلاش ‌مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی کشور با همراهی مردم

newsitem

استاندار یزد در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با اشاره به اینکه در حال حاضر در شرایط ویژه ای قرار داریم، تاکید کرد:‌ رفع مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصادی با تلاش شبانه‌روزی مسئولان، همراهی...

اعمال سیاست ارزی دولت متناسب با نیاز مردم و شرایط بازار/ دغدغه های بخش خصوصی مورد توجه دولت است

newsitem

معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن در استان یزد با بیان اینکه بخش خصوصی‌ دغدغه‌های زیادی برای تامین مواد اولیه و تعیین نرخ ارز متناسب با شرایط بازار دارند، گفت:...

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحد تولیدی دانش بنیان تفت

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد، ‌نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان از واحد دانش بنیان تولید انواع نخ های جراحی در شهرستان تفت بازدید کردند.

زیرساخت‌های سازگاری با شرایط کم‌آبی در استان فراهم شود

newsitem

مدیرکل مدیریت بحران استانداری در کارگاه تخصصی آموزش و اطلاع رسانی مدیریت بحران استان گفت: لازم است زیرساخت‌های سازگاری با شرایط کم آبی در استان فراهم شود.

پیش بینی بیش از ۳۰ برنامه آموزشی، پژوهشی ‌و اجرایی در طرح پویش اجتماعی ازدواج

newsitem

نشست هم انديشی طرح پويش اجتماعی ازدواج پايدار در استان در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.

راهپیمایی اربعین میراث معنوی دوستداران اهل بیت(‌ع) است

newsitem

دبیر ستاد اربعین حسینی استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ‌یزد گفت: راهپیمایی اربعین به عنوان بزرگ ترین اجتماع بشری و میراث معنوی دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(‌ع) شناخته می شود.

سامانه پايش توسعه استان؛ زمينه راستی آزمايی و دسترسی به آمار واقعی را فراهم می سازد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار يزد با تاكيد بر تلاش در مسير مشخص شدن وضعيت استان در مولفه های مختلف گفت: سامانه پايش سطح توسعه يافتگی استان؛ زمينه راستی آزمايی و دسترسی به آمار...

میراث معنوی جامعه را باید با زبان هنر به نسل جدید منتقل کرد

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به داشته هاي غني ملي و ارزش هاي آئيني بيان كرد:معرفي و الگوسازي از سرآمدان معنوي و فرهنگي با تاكيد بر پرورش نسل جديد مورد توجه قرار گيرد.