اربعین موجب اتحاد دو ملت ایران و عراق شده است/ شهرستان بهاباد یک موکب برای پذیرایی از زائران در کربلا برپا می کند

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد حضور باشکوه مردم در پیاده روی اربعین حسینی(ع) را بزرگترین اجتماع خودجوش مسلمانان جهان دانست و گفت: اربعین موجب اتحاد دو ملت ایران و عراق شده است.

مسائل و مشکلات راه و شهرسازی شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

مسائل و مشکلات راه و شهرسازی شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاون عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین برگزار شد.

دهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

دهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

پروژه های عمرانی شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

وضعیت پروژه های ملی پیوست قانون با حضور معاون عمرانی استانداری، نماینده مردم شهرستان های ابركوه، بافق،بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران این پنج شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

منطقه شکار ممنوع "کم کی" بهاباد به پناهگاه حیات وحش ارتقاء می یابد

newsitem

مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان در دیدار فرماندار بهاباد گفت: ارتقاء منطقه شکارممنوع "کم کی" بهاباد به پناهگاه حیات وحش اتفاق خوبی است که در این شهرستان رقم خواهد خورد.

اعلام حمایت فرماندار بهاباد برای حفظ منافع سرمایه گذاران و تسهیل در رفع موانع تولید/ طرح های اشتغالزایی مورد نیاز شهرستان تهیه می شود

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرعامل شرکت آرون پاد گفت: برای حفظ منافع سرمایه گذاران و تسهیل در رفع موانع تولید و مشکلات آنها، تمام مساعی خود را به کار خواهد گرفت.

دیدار فرماندار بهاباد با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان با فرمانده و پرسنل این فرماندهی دیدار و از آنها تجلیل نمود.

وظیفه مسئولین خدمت بی منت به مردم است

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم معارفه مدیر آبفای بهاباد با تأکید بر اینکه وظیفه مسئولین خدمت بی منت به مردم است خواستار رفع مشکلات و خواسته های ارباب رجوع شد.

"علیرضا پورخواجه بهابادی" به عنوان مدیر آب و فاضلاب شهری بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد و مدیرعامل آبفای استان از زحمات بیش از دو دهه آقای "اکبر محمدی زاده" در آبفای بهاباد تقدیر و آقای "علیرضا پورخواجه بهابادی" به عنوان مدیر این اداره معرفی شد.

انتخاب شهید "علی اکبر قنبری زاده" به عنوان شهید نمونه سازمان حفاظت محیط زیست کشور

newsitem

فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست کشور طی نامه ای از انتخاب شهید"علی اکبر قنبری زاده " رئیس فقید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهاباد به عنوان شهید نمونه سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد.

نمایش 1 - 10 از 1,414 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 142