برگزاری همایش کوهپیمایی خانوادگی در بهاباد

newsitem

به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش از سوی هیأت کوهنوردی شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان و فرمانداری بهاباد همایش بزرگ کوهپیمائی خانوادگی در ارتفاعات روستای سنجدک بهاباد برگزار شد.

شرکت بانوان بهابادی در نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی استان یزد

newsitem

نخستین جشنواره بازی های بومی و محلی استان یزد با شرکت بانوان شهرهای بهاباد، یزد، هرات، عقدا، مروست، ابرکوه، زارچ و عقدا در کاروان سرای شاه عباسی بخش خرانق اردکان برگزار شد.

دیدار فرماندار بهاباد با خانواده معزز شهدای روستاهای آسفیچ و وحدت آباد

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه سرپرست بخشداری و فرمانده پاسگاه انتظامی آسفیچ، شورای اسلامی و دهیاران روستاهای آسفیچ و وحدت آباد با خانواده معزز شهدای این دو روستا دیدار از آنها تجلیل به عمل آمد.

افتتاح نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی در بهاباد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین نمایشگاه نقاشی با رنگ و روغن و آثار خوشنویسی هنرمند بهابادی "ولی الله محمدی بهابادی" به مناسبت دهه امامت و ولایت در حسینه فاطمیه باغستان گشایش یافت.

همایش کوهپیمائی خانوادگی در بهاباد برگزار می شود

newsitem

این همایش به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با همکاری هیأت کوهنوردی، اداره ورزش و جوانان و فرمانداری بهاباد در 25 مهرماه 93 برگزار می شود.

سفر مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد به منظور بررسی مسائل و مشکلات تعزیرات حکومتی بهاباد به این شهرستان سفر و از نزدیک در جریان مشکلات این شعبه قرار گرفت و ضمن بازدید از چند واحد صنفی با فرماندار بهاباد...

اجرای صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان بهاباد

newsitem

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بهاباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان و جمعی از بسیجیان و خانواده معظم شهدا در محل فرماندهی انتظامی بهاباد برگزار شد.

چاپ کتاب «آموزش و پرورش بهاباد در رهگذر زمان»

newsitem

رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهاباد از چاپ کتاب "آموزش وپرورش بهاباد در رهگذر زمان" در آینده نزدیک خبر داد.

پنچ حافظ بهابادی در مسابقات حفظ قرآن کریم در شیراز خوش درخشیدند

newsitem

محمد علی دهقان زاده رئیس دارالقرآن خاتم الانبیاء اموزش و پرورش شهرستان بهاباد از درخشش قرآن آموزان بهابادی در مسابقات حفظ قرآن کریم که در استان فارس برگزار شده بود خبر داد.

نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان بهاباد

newsitem

همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس زنگ مهر و مقاومت در تمامی مدارس بهاباد و به صورت نمادین در هنرستان کار ودانش الزهراء شهرستان بهاباد به صدا درآمد و دانش آموزان آغاز سال تحصیلی را جشن...

برگزاری رژه نیروهای نظامی و انتظامی در بهاباد به مناسبت هفته دفاع مقدس

newsitem

آیین باشکوه رژه نیروها ی نظامی و انتظامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور نیروهای نظامی و بسیجیان در خیابان ملا عبدالله شهرستان بهاباد برگزار شد.

دانش آموزان کلاس اولی بهاباد آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند

newsitem

در مراسمی که با حضور امام جمعه، سرپرست بخشداری مرکزی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان شهرستان در محل دبستان دخترانه سمیه بهاباد برگزار شد کلاس اولی ها سال تحصیلی خود را جشن گرفتند.

برگزاری مراسم رژه موتوری در بهاباد به مناسبت هفته دفاع مقدس

newsitem

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم رژه موتوری با شرکت خودروهای ادارات و نهادهای شهرستان و خودرو های نظامی و انتظامی برگزار شد.

دیدار مأموران آمارگیر سرشماری کشاورزی بهاباد با فرماندار

newsitem

فرماندار بهاباد: کشاورزی محور توسعه کشور است/ برنامه ریزی اصولی و درست در هر بخش ازجمله بخش کشاورزی، در گرو داشتن اطلاعات و آمار صحیح است تا بهتر، زودتر و با کمترین هزینه به هدف خود برسیم.

برگزاری دوره های آموزشی مأمورین آمارگیر طرح سرشماری کشاورزی در بهاباد

newsitem

دوره های آموزشی برای شش نفر از مأمورین آمارگیر طرح سرشماری کشاورزی در بهاباد برای مدت یک هفته در محل فرمانداری بهاباد آغاز شد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد خواستار جهت گیری برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان شد و بر اجرای برنامه ها توسط مردم، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید، تجلیل از ایثارگران و تبیین نقش بانوان در دوران جنگ...

افتتاح پروژه های عمرانی، خدماتی، رفاهی، تولیدی و ورزشی بهاباد به مناسبت هفته دولت

newsitem

به مناسبت هفته دولت 18 پروژه عمرانی، خدماتی، رفاهی، تولیدی و ورزشی در بهاباد توسط معاون عمرانی استاندار با اعتباری بالغ بر 72 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

برگزاری جشن بزرگ هفته دولت و تجلیل از کارمندان برتر ادارات بهاباد

newsitem

جشن بزرگ هفته دولت و تجلیل از کارمندان برتر ادارات با حضور فرماندار، مسئولين و كاركنان ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن مجتمع فرهنگي هنري ملا عبدا... برگزار شد.

نمایش 1,201 - 1,220 از 1,381 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 70

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

محرم يادآور بزرگ ترين حماسه ظلم ستيزي و ايستادگي بر ستون ايمان

newsitem

استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني پيام تسليتي صادر كرد.

استان یزد می‌تواند قطب پزشکی منطقه شود

newsitem

با حضور "سیدحسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت و درمان دولت تدبیر و امید و "محمود زمانی قمی" استاندار یزد ۴۰ پروژه شامل ۲۶ پروژه درمانی، ۱۳ پروژه بهداشتی و یک پروژه آموزشی استان با اعتباری بالغ بر ۷۴۰...

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی یزد توسط وزیر بهداشت و درمان

newsitem

بیمارستان فوق تخصصی خون و آنکولوژی "میرزامحمد صادقیان و بانو" یزد توسط وزیر بهداشت ‌و درمان و استاندار یزد افتتاح شد.

وزیر بهداشت مرکز خدمات جامع سلامت یزد را افتتاح کرد

newsitem

مرکز خدمات جامع سلامت حاجی مقصودی یزد با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار یزد به بهره برداری رسید.

استان یزد کارنامه درخشانی را در حوزه سلامت و درمان کشور دارد

newsitem

وزیر بهداشت و درمان در نشست با پزشکان و مدیران حوزه سلامت استان یزد گفت: ‌این استان کارنامه درخشانی در حوزه بهداشت، درمان و ‌سلامت دارد و از قطب های پزشکی کشور است.

پایگاه اورژانس شهید ذوالفقاری و سلامتکده طب سنتی یزد افتتاح شد

newsitem

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار یزد پایگاه اورژانس زمینی شهید ذوالفقاری و هلی پد اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی یزد افتتاح شد.

بازديد نماينده معاونت امور زنان و خانواده كشور از اجراي طرح توان افزايي در استان يزد

newsitem

رئيس گروه برنامه ريزي معاونت امور زنان و خانواده رياست جمهوري با حضور در شهرستان هاي يزد،تفت و ابركوه از فرآيند اجرايي طرح توان افزايي و ارتقاي تاب آوري اجتماعي زنان و خانواده بازديد كرد.

تلفات جاده ای در یزد 17،7 درصد کاهش یافت

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: تلفات جاده ای در چهار ماهه نخست سال 1397 در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل، 17.7 درصد کاهش یافته است.

وزیر بهداشت و درمان وارد استان یزد شد

newsitem

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هیئت همراه وارد استان یزد شدند و مورد استقبال استاندار یزد و معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار قرار گرفتند.

مسئولان استان تمام امکانات خود را برای بزرگداشت دفاع مقدس به کار گیرند

newsitem

استاندار یزد با بیان اینکه تمسک به شیوه‌ها و تجربه های هشت سال دفاع مقدس کارآمدترین راهکار برای اداره بهتر کشور است، از مسئولان استان خواست تمام امکانات سازمانی خود را برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس به...

برندسازي هويت و تمدن شهر يزد را حفظ مي كند/ معرفي توانمندي هاي استان در سطح ملي و بين المللي

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد توجه به معرفي توانمندي هاي استان در سطح ملي و بين المللي را ضروري دانست و بيان كرد:برند سازي هويت و تمدن شهر يزد را حفظ مي كند.

نگاه ويژه دولت به توسعه اقتصادي روستاها

newsitem

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد در جمع بخشداران استان با تاكيد بر اينكه دولت تدبير و اميد نگاه ويژه اي به توسعه اقتصادي روستاها دارد، گفت: بايد با جذب اعتبارات اشتغال‌زايي روستايي در...

راهکارهای عملیاتی شدن پروژه آزادراه اردکان مهریز بررسی شد

newsitem

در نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد راهکارهای عملیاتی شدن پروژه آزادراه اردکان مهریز بررسی شد.

ارتقای پایداری استان در مقابل تهدیدات و بحران‌ها راهبرد اصلی طرح جامع پدافند غیرعامل استان

newsitem

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد هدف و راهبرد اصلی تهیه و تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان را ارتقای پایداری استان در مقابله با تهدیدات‌، مخاطرات، بحران ها و اقدامات خصمانه دشمنان دانست.

رعايت استاندارد و ايمن سازي در شركت هاي هيدروكربن منطقه ويژه اقتصادي يزد

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد با اشاره به تلاش ويژه دستگاه هاي اجرايي در تسهيل فعاليت هاي توليدي؛ بر رعايت استاندارد و ايمن سازي در شركت هاي هيدروكربن منطقه ويژه اقتصادي يزد...

با حكم استاندار يزد؛بخشدار آسفيج معرفي شد

newsitem

با حكمي از سوي استاندار يزد «محمد باقري» به عنوان بخشدار آسفيج معرفي شد.

معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري يزد منصوب شد

newsitem

با حكمي از سوي استاندار يزد «محمدجواد آقايي» به سمت معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري يزد منصوب شد.

‌ضرورت ‌حفظ برند طلا و جواهر استان

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در نشست شورای راهبری خوشه طلای استان با بیان اینکه هنرصنعت طلاسازی از مشاغل قدیمی و سنتی در یزد به شمار می‌رود، تاکید کرد: حفظ این برند و ‌رفع مشکلات...

نقش حیاتی نیروی انتظامی در مدیریت بحران

newsitem

مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد در دیدار با فرماندهی نیروی انتظامی استان بر تعامل و هماهنگی مناسب بین مدیریت بحران استان و نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: نیروی انتظامی نقش حیاتی در مدیریت بحران...

توسعه مهارت آموزی متناسب با نیازهای بازار کار ضروری است

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد گفت:لازم است براي حركت در مسير پیشرفت کشور، تناسب نيازهای بازار كار با رويكردهای آموزشي و دانشگاهي به ويژه در زمينه مهارت آموزی برقرار شود.