مرکز توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی برای شهرستان بهاباد راه اندازی می شود

newsitem

مدیرکل دفترامور اجتماعی و فرهنگی استانداری: مرکز توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی برای شهرستان بهاباد راه اندازی می شود تا با استفاده از سازمان های مردم نهاد، دوره های آموزشی نشاط اجتماعی برگزار شود.

آموزش و توانمندسازی، بهترین راهکار مقابله با مشکل اشتغال در شهرستان بهاباد

newsitem

سرپرست استانداری یزد در جلسه بررسی مسائل اولویت دار اجتماعی شهرستان بهاباد گفت: با بهترین راه مقابله با مشکلات، تمرکز بر توانمندسازی جامعه است که بخش عمده آن به آموزش بر می گردد.

بررسی نیازها و دغدغه های مسائل اجتماعی شهرستان بهاباد در نشست شورای معاونین نهاد کتابخانه های عمومی کشور

newsitem

هشتمین نشست شورای معاونین نهاد کتابخانه های عمومی کشور بامحوریت بررسی مسائل اولویت دار اجتماعی شهرستان بهاباد، با حضور سرپرست استانداری یزد، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی برگزار شد.

زمین چمن طبیعی ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد نوسازی می شود

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان خواستار نوسازی زمین چمن طبیعی ورزشگاه امام علی شد و گفت: داشتن فضای باطراوت ورزشی، حق ورزشکاران شهرستان است.

مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در جلسه ای با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهاباد، سرپرست بخشداری مرکزی و برخی از مسئولین، مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

توسعه شهر بهاباد و روستاهای شهرستان نیازمند تأمین زمین است /بنیاد مسکن زمینه واگذاری زمین برای احداث مسکن جوانان را فراهم کند

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه بررسی مشکلات مسکن شهری و روستایی گفت: توسعه شهر بهاباد و روستاهای نیازمند تأمین زمین است و لذا بنیاد مسکن باید زمینه واگذاری زمین برای احداث مسکن جوانان را فراهم نمایند.

یازدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: تاکنون این کارگروه در شهرستان بهاباد نتایج خوبی به همراه داشته است و لذا می طلبد برخی از مصوبات جلسات قبل که نتیجه رضایت بخشی نداشته است به طور جدی پیگیری شود.

گزارش تصویری بازدید معاون امور دهیاری های وزارت کشور از روستاهای شهرستان بهاباد

newsitem

معاون امور دهیاری های وزارت کشور به همراه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد و جمعی از مسئولین از برخی روستاهای بخش مرکزی و آسفیچ بازدید و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

تجلیل فرماندار بهاباد از کارمند معلول فرمانداری

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولین، با اهداء لوح تقدیر از "زهرا زمانی نژاد" کارمند معلول جسمی این فرمانداری تجلیل نمود.

معلولین به نگاه ترحم آمیز نیاز ندارند/این نگرش در اقشار مختلف مردم باید اصلاح شود

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم جشن روز معلولین با اشاره به لزوم رعایت حقوق شهروندی گفت: معلولین به نگاه ترحم آمیز نیاز ندارند و لذا باید با فرهنگ سازی مناسب این نگرش در اقشار مختلف مردم اصلاح شود.

نمایش 1 - 10 از 1,491 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 150