اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 برگزار شد

newsitem

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 با دستور کار برنامه ریزی گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم برگزار شد.

آینده روشن اشتغال زایی در انتظار شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار سرمایه گذار کارخانه گندله سازی آینده اشتغال زایی در شهرستان را بسیار روشن دانست و گفت: با بهره برداری از این کارخانه در دولت تدبیر و امید، بیش از نیاز شهرستان تولید اشتغال...

دیدار سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد با فرماندار بهاباد+بازدید از روند احداث این کارخانه

newsitem

در این دیدار و مسائل این مجتمع در حال احداث با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار بهاباد؛ اشتغال پایدار، نیازمند حمایت از سرمایه گذاران است

newsitem

فرماندار بهاباد در بازدید از کارخانه کیمیاداران کویر گفت: صنایع کوچک و بزرگ در شهرستان به واسطه اشتغالزایی که ایجاد کرده اند نیازمند حمایت هستند تا این اشتغال پایدار بماند.

بازدید فرماندار بهاباد از کارخانه کیمیاداران کویر

newsitem

فرماندار بهاباد به منظور بررسی مسائل و مشکلات کارخانه کیمیاداران کویر از این کارخانه بازدید نمود.

دیدار مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد با فرماندار بهاباد

newsitem

در این دیدار مسائل و مشکلات دفتر خدمات ارتباطی بهاباد و راه اندازی عابر بانک پست بانک در برخی روستاهای بخش مرکزی بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

مسابقات قوی ترین مردان شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در مسابقات قوی ترین مردان شهرستان بهاباد که عصر امروز با حضور فرماندار بهاباد در محل پارک طوبی برگزار شد، "هادی حاتمی زاده" مقام اول را کسب نمود.

فرماندار بهاباد؛ رفع مشکلات بهداشتی شهرستان نیازمند برنامه ریزی است

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان اینکه در زمینه بهداشتی مشکلات زیر ساختی وجود دارد، رفع مشکلات را نیازمند برنامه ریزی دانست.

فرماندار بهاباد خوستار آسفالت هرچه سریعتر فاز دوم دوبانده سازی محور بهاباد ـ پرک شد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باتوجه به اتمام عملیات زیرسازی باند فاز دوم بهاباد ـ پرک خوستار آسفالت هرچه سریعتر این محور شد.

بازدید سرزده فرماندار بهاباد از بیمارستان حکیم بهابادی

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به صورت سرزده از بیمارستان حکیم بهابادی و کمپ راهنمای مسافرین نوروزی بازدید و نحوه ارائه خدمات به مردم را مورد ارزیابی قرار گرفت.

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد به اتفاق مدیرکل حراست جمعیت هلال احمر کشور از ایستگاه راهنمای مسافرین نوروزی بهاباد

newsitem

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد به اتفاق مدیر کل حراست هلال احمر کشور و خانی زاده فرماندار بهاباد از پایگاه موقت امداد جاده ای میهمانان نوروزی بهاباد بازدید نمود.

بازدید جمعی از مسئولین میراث فرهنگی استان یزد از جاذبه های گردشگری شهرستان بهاباد

newsitem

جمعی از مسئولان میراث فرهنگی استان یزد به همراه فرماندار بهاباد از آثار تاریخی و امکان گردشگری شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این آثار تاریخی قرار گرفتند.

جشن نوروزگاه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در سومین روز از سال 1397، مراسم نوروزگاه شهرستان بهاباد، باحضور معاونین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، فرماندار و جمعی از مسئولان و اهالی بهاباد در اقامتگاه کمپ گردشگری ده عروس...

بازدید شبانه و سرزده فرماندار بهاباد از برخی مراکز خدمات رسان

newsitem

فرماندار بهاباد در آستانه فرا رسیدن تعطیلات نوروزی از نحوه ارائه مراکز خدمات رسان به صورت سرزده بازدید نمود.

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال96 برگزار شد

newsitem

صبح امروز آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال96 به یاد شهیدان محمد و علی اکبر جلیلی در محل فرمانداری برگزار شد.

برگزاری نشست ایجاد باغ گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد

newsitem

به منظور ایجاد باغ گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد جلسه ای با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، رئیس دانشگاه یزد و هیأت همراه در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

تجلیل از برترین های کنکور سراسری96 شهرستان بهاباد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، جمعی از مسئولین، فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء آنها، از برترین های کنکور سراسری سال 96 شهرستان بهاباد تجلیل شد.

امام جمعه بهاباد: اقتصاد مقاومتی نیازمند تلفیق علم و تجربه است

newsitem

امام جمعه بهاباد بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: تلفیق علم و تجربه در عمل باید به وجود بیاید؛ تا این مورد به وجود نیاید اقتصاد مقاومتی عملاً جواب نخواهد داد.

استاندار یزد خواستار توجه و حضور بیشتر مسئولین استانی در مناطق دورافتاده استان شد

newsitem

استاندار یزد در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان خواستار تلاش و توجه بیشتر مدیران کل ادارات استان و مسئولین استانی به مناطقی که در فاصله دورتری از مرکز استان قرار دارند شد.

نمایش 21 - 40 از 1,238 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 62

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

امروز پایه قدرت جوامع به دانش است/ تصمیم گیری در حوزه کسب و کار در دولت تدبیر و امید بهبود یافته است

newsitem

"علی زینی وند" در همایش آموزشی نخبگان کسب و کار که به همّت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه در ایجاد اشتغال و توسعه باید به ظرفیت روستاها، بانوان و جوانان استان توجه...

مشارکت مردم پویایی کسب و کار روستایی را به دنبال دارد

newsitem

"محمد یارمند" در همایش آموزشی نخبگان کسب و کار که به همّت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد برگزار شد، گفت: مشارکت حداکثری مردم پویایی و فعال تر شدن محیط کسب و کار روستایی را به دنبال دارد.

با همگرايي و همفكري منسجم؛ بهره مندي موثر از ظرفيت حوزه سلامت ميسر مي شود/ توجه بر تقويت و حفظ سامان اجتماعي

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در كارگروه تخصصي فرهنگي و اجتماعي استان توجه بر تقويت و حفظ اعتبار و سامان اجتماعي استان يزد را ضروري دانست و خاطرنشان كرد:با همگرايي و همفكري منسجم؛ بهره...

اجرای پروژه های بزرگ اثبات توانمندی های نظام است

newsitem

استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور تاکید کرد: مدیران باید در این شرایط از ظرفیت های موجود استفاده و زمینه بهره مندی بیشتر از توانایی...

دومين جلسه هيئت نظارت بر سازمان هاي مردم نهاد استان يزد در سال جاري برگزار شد

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به اهميت نقش سازمان هاي مردم نهاد در تقويت مشاركت هاي مردمي بيان كرد:در قالب تهيه طرحي كاربردي، موانع ارتباطي و فعاليت تشكل هاي مردم نهاد بررسي و...

پيام استاندار يزد به مناسبت گراميداشت يوم ا... سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر

newsitem

استاندار یزد با صدور پیامی فرا رسیدن يوم ا... سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر را گرامی داشت.

دستگاه های امدادی برای مقابله با بحران کم آبی آماده می شوند

newsitem

اولین نشست کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی مدیریت بحران استان یزد با موضوع برنامه ریزی جهت آمادگی دستگاه های امدادی برای مقابله با بحران کم آبی، با حضور مدیرکل مدیریت بحران ، مدیرعامل جمعیت...

ارتباط مسئولین با نهادهای مردمی تقویت شود /امروز بیش‌ازپیش به اعتماد عمومی نیازمندیم

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه معاون فرماندار بهاباد اظهار داشت: لازم است ارتباط مسئولین با نهادهای مردمی به‌ویژه شوراهای اسلامی شهر و روستا تقویت شود تا این ارتباط...

معارفه معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرماندار بهاباد صورت گرفت

newsitem

در جلسه شوراي اداري شهرستان بهاباد و با حضور «محمدعلي طالبي» معاون استاندار يزد معارفه معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرمانداري شهرستان بهاباد انجام شد.

شناخت دقيق چالش هاي اجتماعي با هدف كنترل و پيشگيري از آسيب ها

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار يزد در آیین تودیع و معارفه معاون فرمانداری شهرستان اشکذر با تاکید بر لزوم حذف زمینه و بستر هاي ایجاد شکاف اجتماعی افزود: مسئولان و نخبگان باید پيرامون کنترل و...

ارتقاي اعتماد عمومي با تكيه بر تقويت سرمايه هاي اجتماعي محقق مي شود

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در شوراي اداري شهرستان ميبد توجه به نشاط و اميد آفريني در جامعه را ضروري دانست و مطرح كرد: ارتقاي اعتماد عمومي و مشاركت مردمي با تكيه بر تقويت سرمايه هاي...

جشن گلریزان در یزد برگزار شد

newsitem

سیزدهمین همایش جشن گلریزان با حضور استاندار یزد و تعدادی از خیّران و مسئولان استان در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای یزد برگزار شد.

راه اندازی قرارگاه پدافند شیمیایی در استان امری ضروری است

newsitem

با حضور معاون قرارگاه پدافند شیمیایی کشور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای اجرایی نمودن فاز دوم مرکز ملّی آموزشی CBRNE یزد به منظور مهارت آموزی و شبیه سازی حوادث شیمیایی و آموزش نیروهای عملیاتی...

توجه بر افزايش سواد سياسي و تحرك بخشي به فعاليت احزاب در جامعه

newsitem

مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد در ديدار با اعضاي حزب نداي ايرانيان بر تقويت گفت و گوي جريانات سياسي با يكديگر تاكيد و گفت: افزايش سواد سياسي و تحرك بخشي به فعاليت موثر...

اگر فضای استان تنش زا شود حوزه سرمایه گذاری ضرر خواهد کرد

newsitem

"علی زینی وند" در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تاکید کرد: اگر فضای استان تنش زا و نگاه ها در حوزه اقتصاد، سیاسی شود بدون شک حوزه سرمایه گذاری استان ضرر خواهد کرد.

گزارش تصویری عیادت استاندار یزد از جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس

newsitem

استاندار یزد با حضور در بیمارستان شهید رهنمون از جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس و رییس سابق ستاد رسیدگی به امور آزادگان کشور، عباسعلی وکیلی، عیادت کرد و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

راهكارهاي پيشگيري از اعتياد در بطن جامعه و براي مخاطبان هدف اجرايي شود

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با تاكيد بر تقويت رويكرد اجتماعي مبارزه با مواد مخدر مطرح كرد:راهكارهاي پيشگيري از اعتياد در بطن جامعه و براي مخاطبان هدف اجرايي شود.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحدهای طلاسازی استان

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، نقره و جواهر و سه واحد طلاسازی یزد بازدید کرد.

رعايت كرامت انساني اصل مهم در صيانت از حقوق شهروندي است

newsitem

مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد رعايت كرامت انساني و رفتار شايسته با ارباب رجوع را اصل مهم در صيانت از حقوق شهروندي دانست و بر پرهيز از هر گونه اعمال تبعيض در فرآيندهاي اداري تاكيد...

ارزیابی دستگاه های استان مبتنی بر رضایت مندی ارباب رجوع باشد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان با اشاره به شاخص های جشنواره شهید رجایی، گفت:لازم است ارزیابی دستگاه های استان کیفی و مبتنی بر رضایت مندی...