تجلیل از خیرین و برگزیدگان سلامت در اولین مجمع سلامت شهرستان بهاباد

newsitem

در اولین مجمع سلامت شهرستان خیرین و ادارات برگزیده سلامت مورد تجلیل قرار گرفتند.

اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، اعضای هیأت رئیسه این دانشگاه و خیرین حوزه سلامت شهرستان برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد: شهرداری به فکر کسب درآمد برای خود باشد تا خودکفا شود/ بافت های فرسوده با اجرای طرح ملی باز آفرینی شهری جان تازه می گیرد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گفت: با اجرای طرح بازآفرینی شهری، بافت های فرسوده شهر که دارای زیرساخت های معیوب و فضای سبز نامناسب و خدمات ناقص هستند جان تازه ای می گیرد.

"حسن ابوالقاسمی بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد "حسن ابوالقاسمی بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی و از زحمات "محمدمهدی خانی زاده" شهردار سابق تجلیل بعمل آمد.

برگزاری جلسه هم اندیشی پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه هم اندیشی پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی شهرستان بهاباد با محوریت مشکلات برخی از زمین های واگذار شده به مردم برای دریافت سند ثبتی برگزار شد.

جمع آوری مبلغ 110 میلیون تومان در چهارمین جشن گلریزان بهاباد

newsitem

مبلغ 110 میلیون تومان در چهارمین جشن گلریزان شهرستان بهاباد برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد.

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در بهاباد به مناسبت روز جهانی صنایع دستی

newsitem

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، همایش پیاده روی خانوادگی باحضور فرماندار، جمعی از مسئولان و شرکت گسترده مردم بهاباد برگزار شد.

گزارش تصویری از حضور بی نظیر مردم بهاباد در راهپیمایی روز قدس

newsitem

مردم روزه ‌دار بهاباد در راهپیمایی روز قدس، لبیک‌ گویان به فرمان بنیان‌ گذار کبیر انقلاب اسلامی، ندای آزادی قدس سر دادند و همگام با ملت های آزاده و آزادی خواه جهان به یاری ملت مظلوم فلسطین آمدند.

دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی از مردم شهرستان بهاباد برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

برگزاری جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در بهاباد

newsitem

براساس برنامه ریزی انجام شده، راهپیمایی روز قدس در بهاباد ساعت 11 صبح روز جمعه 18 خرداد، از مقابل مسجد انقلاب تا مسجد جامع برگزار خواهد شد.

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15خرداد در بهاباد برگزار شد

newsitem

مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ١٥ خرداد باحضور امام جمعه، فرماندار جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

بازدید فرماندار بهاباد از روستای زریگان برای احیاء دوباره این روستا

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه بخشدار مرکزی و رئیس شورای شهرستان با حضور در جمع اهالی روستای زریگان، از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفتند.

بازدید فرماندار بهاباد از کارخانه در حال احداث پاداب شیمی دهستان بنستان

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهرستان از کارخانه در حال احداث پاداب شیمی بنستان بازدید نمود.

بازدید میدانی فرماندار بهاباد از وضعیت آب قنات های روستاهای سرکازه، تقویه و آشترک

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهرستان با حضور در روستاهای سرکازه، تقویه و آشترک از نزدیک وضعیت آب قنات آب این روستاها را مورد بررسی قرار داد.

برگزاری کارگاه آموزشی ارزشیابی رؤسای ادارات شهرستان بهاباد

newsitem

کارگاه آموزشی ارزشیابی عملکرد رؤسای ادارات شهرستان بهاباد با حضور مسئولین دفتر بازرسی استانداری و رؤسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.

سند راهبردی - اجرایی توسعه شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

جهت تدوین سند راهبردی - اجرایی توسعه شهرستان بهاباد، نشستی با حضور فرماندار بهاباد، شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین برگزار و پروژه های اولویت دار برای اجرای این سند تعیین شد.

برگزاری نشست بررسی مشکلات روستاهای پایلوت پروژه منارید در بخش آسفیچ

newsitem

در نشستی با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و فرماندار بهاباد، نمایندگان دفاتر توسعه محلی بخش آسفیچ ضمن بیان دستاوردهای مهم اجتماعی و اقتصادی پروژه منارید، مسائل و مشکلات خود را بیان نمودند.

بازدید فرماندار بهاباد و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از حوزه آبخیز بخش آسفیچ

newsitem

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به همراه فرماندار بهاباد از حوزه آبخیز بخش آسفیچ و برخی طرح های آبخیزداری شهرستان بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این طرح ها قرار گرفت.

معرفی 137 طرح به مبلغ 97 میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به بانک های عامل شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: تاکنون 137 طرح به مبلغ 97 میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با اشتغالزایی 235 نفر به بانک های عامل شهرستان معرفی شده اند.

روند اجرای و نحوه هزینه‌كرد اعتبارات پروژه‌های عمرانی شهرستان های بهاباد، بافق و تفت مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیركل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، فرمانداران و بخشداران شهرستان‌های بافق، تفت و بهاباد روند اجرای پروژه‌های عمرانی بحث و تبادل نظر شد.

نمایش 21 - 40 از 1,288 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 65

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

راه اندازي سامانه توليد و جابه‌جايي بار در كشور زمينه ساز شفافيت و رعايت حقوق رانندگان

newsitem

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري يزد با اشاره به جايگاه جغرافيايي و ارتباطات جاده اي وسيع در استان گفت: راه اندازي سامانه توليد و جابه‌جايي بار در كشور زمينه ساز شفافيت و رعايت حقوق رانندگان است و...

استان يزد از جايگاه ارتباطي شاخصي در زمينه حمل و نقل كشوري برخوردار است

newsitem

معاون وزير راه و شهرسازي در آئين تكريم و معارفه مديران كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان يزد با اشاره به جابه‌جايي سالانه 600 ميليون تن كالا در جاده هاي كشور از اختصاص بيمه تكميلي براي جمعيت قابل...

‌سیاست دولت ایجاد رضایت مردم و رفاه اجتماعی است

newsitem

عملیات گاز رسانی به دهستان های شیرکوه و میانکوه تفت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، ‌فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان در روستای ده...

بازدید معاون وزیر صنعت از واحدهای تولیدی استان ‌یزد

newsitem

معاون وزیر صنعت، ‌معدن و تجارت و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحدهای تولیدی استان بازدید کردند.

تعاونی فراگير با هدف توسعه صادرات و تكميل زنجيره تامين در استان يزد تشكيل شود

newsitem

معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعی با بيان اينكه مبارزه با فساد اقتصادی در اولويت خواسته های به حق مردم است، پيشنهاد تشكيل تعاونی فراگير با هدف توسعه صادرات و تكميل زنجيره تامين در استان يزد را مطرح...

توسعه صادرات نيازمند ظرفيت سازی در تمام بخش های كشور است/ برنامه ريزی اقتصادی براساس شفاف سازی و جلوگيری از خروج غير ضروری ارز

newsitem

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت در كارگروه توسعه صادرات استان يزد با تاكيد بر نياز توسعه صادرات به ظرفيت ساز‌ی در تمام بخش های كشور، بيان كرد: برنامه ريز‌ی اقتصادی براساس شفاف سازی و جلوگيری از خروج غير...

گسترش آموزش های مهارتی موجب افزایش ارزش افزوده کشور می‌شود

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از هجدهمین مسابقات ملی مهارت که در استان البرز برگزار شد، بازدید کرد.

رايزن هاي اقتصادي علاوه بر بازارشناسي در تسهيل شرايط تجاري نيز تلاش كنند/ حل بسياري از دغدغه هاي ارزي با واگذاري اختيارات به استان ها

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد بخش خصوصي را بازوي توانمند و نيازمند توجه بيشتر از سوي دولت در حل مسائل پيش روي كشور دانست و مطرح كرد:رايزن هاي اقتصادي علاوه بر بازار شناسي در...

تلاش ‌مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی کشور با همراهی مردم

newsitem

استاندار یزد در همایش بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن با اشاره به اینکه در حال حاضر در شرایط ویژه ای قرار داریم، تاکید کرد:‌ رفع مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصادی با تلاش شبانه‌روزی مسئولان، همراهی...

اعمال سیاست ارزی دولت متناسب با نیاز مردم و شرایط بازار/ دغدغه های بخش خصوصی مورد توجه دولت است

newsitem

معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن در استان یزد با بیان اینکه بخش خصوصی‌ دغدغه‌های زیادی برای تامین مواد اولیه و تعیین نرخ ارز متناسب با شرایط بازار دارند، گفت:...

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحد تولیدی دانش بنیان تفت

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد، ‌نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان از واحد دانش بنیان تولید انواع نخ های جراحی در شهرستان تفت بازدید کردند.

زیرساخت‌های سازگاری با شرایط کم‌آبی در استان فراهم شود

newsitem

مدیرکل مدیریت بحران استانداری در کارگاه تخصصی آموزش و اطلاع رسانی مدیریت بحران استان گفت: لازم است زیرساخت‌های سازگاری با شرایط کم آبی در استان فراهم شود.

پیش بینی بیش از ۳۰ برنامه آموزشی، پژوهشی ‌و اجرایی در طرح پویش اجتماعی ازدواج

newsitem

نشست هم انديشی طرح پويش اجتماعی ازدواج پايدار در استان در دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری برگزار شد.

راهپیمایی اربعین میراث معنوی دوستداران اهل بیت(‌ع) است

newsitem

دبیر ستاد اربعین حسینی استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ‌یزد گفت: راهپیمایی اربعین به عنوان بزرگ ترین اجتماع بشری و میراث معنوی دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(‌ع) شناخته می شود.

سامانه پايش توسعه استان؛ زمينه راستی آزمايی و دسترسی به آمار واقعی را فراهم می سازد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار يزد با تاكيد بر تلاش در مسير مشخص شدن وضعيت استان در مولفه های مختلف گفت: سامانه پايش سطح توسعه يافتگی استان؛ زمينه راستی آزمايی و دسترسی به آمار...

میراث معنوی جامعه را باید با زبان هنر به نسل جدید منتقل کرد

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به داشته هاي غني ملي و ارزش هاي آئيني بيان كرد:معرفي و الگوسازي از سرآمدان معنوي و فرهنگي با تاكيد بر پرورش نسل جديد مورد توجه قرار گيرد.

سند آموزش مدیریت بحران استان تدوین شده است

newsitem

مدیرکل مدیریت بحران استانداری در جمع خبرنگاران ‌استان با بیان اینکه سند آموزش مدیریت بحران استان تدوین شده است، ‌گفت: این سند به عنوان الگو در اختیار سازمان مدیریت بحران کشور و سایر استانها نیز قرار...

جداسازی آب فضای سبز از آب آشامیدنی یزد به صورت جدی در حال اجراست

newsitem

مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری در جمع خبرنگاران استان ‌گفت: طرح جداسازی آب فضای سبز از آب مصرفی و آشامیدنی شهر یزد به صورت جدی در حال اجراست.

اختصاص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های اشتغال روستایی در استان یزد

newsitem

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در جمع خبرنگاران استان از اختصاص ۴۰ میلیارد تومان به طرح‌های اشتغال روستایی در استان یزد خبر داد.

هوشمندسازی شهرها برای کاهش مراجعات مردم به شهرداری ها

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد در جمع خبرنگاران استان گفت: بر این عقیده هستیم ‌که با هوشمندسازی شهرها می توانیم مراجعه مردم به شهرداری ها را به حداقل برسانیم.