بزرگترین دستاورد غنی سازی اوقات فراغت، کاهش آسیب‌های اجتماعی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، بزرگترین دستاورد غنی سازی اوقات فراغت را کاهش آسیب‌های اجتماعی با برنامه‌ریزی صحیح و اصولی دانست.

بازدید سرزده فرماندار بهاباد از شبکه بهداشت و درمان شهرستان

فرماندار بهاباد از مرکز بهداشت و درمان شهرستان و واحدهای اداری و آزمایشگاه های این مرکز بازدید و ضمن بررسی کمی و کیفی خدمت رسانی به مردم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این مرکز قرار گرفت.

مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در بهاباد برگزار شد

همزمان با شب سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) مراسم بزرگداشتی در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

مسائل و مشکلات بیمارستان حکیم بهابادی مورد بررسی قرار گرفت

در جلسه ای با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهاباد، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و‌ جمعی از مسئولین محلی، مشکلات این بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرستان بهاباد

در جلسه‌ای باحضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بهاباد و جمعی از مدیران ادارات کل استان مسائل و مشکلات شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

یک میلیارد و 400 میلیون ریال در جشن گلریزان بهاباد جمع آوری شد

پنجمین جشن گلریزان شهرستان بهاباد به همت خیران، برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون ریال جمع آوری شد.

آسفیچ منطقه‌ای برای صادرات محصولات گلخانه‌ای/ آسفیچ قطب تولیدات گلخانه‌ای می‌شود؟

در جلسه‌ای با حضور فرماندار بهاباد، جمعی از کشاورزان آسفیچ و بازرگانان روسی در خصوص سرمایه گذاری کشاورزان برای کشت های گلخانه ای و خرید تضمینی محصولات بحث و تبادل نظر شد.

حضور بازرگانان روسی در شهرستان بهاباد

پیرو دعوت و پیگیری انجام شده، تعدادی از بازرگانان روسی به منظور بررسی فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان بهاباد با فرماندار دیدار نمودند.

نمایش 11 - 20 از 1,714 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 172