دیدار جمعی از معتمدین بهاباد با نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی

newsitem

نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی در این دییدار با بیان اینکه رفع مشکلات نیازمند اتحادی که در این شهرستان وجود دارد می باشد گفت: اگر مشکلات را از مسیر قانونی و صحیح خود پیگیری نماییم به نتیجه...

سیزدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

سیزدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ و شورای اسلامی شهر در محل فرمانداری برگزار شد.

"حسین زینلی" به سمت بخشدار مرکزی بهاباد منصوب شد

newsitem

با حكمی از سوی استاندار یزد "حسین زینلی" به عنوان بخشدار مركزی شهرستان بهاباد منصوب شد.

تربیت صحیح دانش آموزان، آینده جامعه را تضمین می کند

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مربیان پرورشی مدارس شهرستان با توجه به نقش تأثیرگذار مربیان پرورشی در تربیت اسلامی دانش آموزان گفت: تربیت صحیح دانش آموزان، آینده جامعه را تضمین می کند.

برنامه ریزی برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی در شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد به منظور افزایش رضایت مندی و استقبال از مسافران نوروزی، بر خدمات رسانی شایسته تأکید نمود و گفت: تمامی دستگاه های برای خدمات رسانی به شهروندان و مسافران باید در آماده باش باشند.

"سحر عامل شهباز" به عنوان سرپرست بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، معاونین بهداشت و امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد خانم دکتر "سحر عامل شهباز" به عنوان سرپرست بیمارستان حکیم بهابادی معرفی شد.

برگزاری دومین مجمع سلامت شهرستان بهاباد

newsitem

دومین مجمع سلامت شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور معاونین بهداشت و امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با محوریت ارتقاء سواد سلامت در این شهرستان برگزار شد.

شهرستان بهاباد در مسیر توسعه صنعت گردشگری

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد گفت: باید از سرمایه گذاران بخش خصوصی کمک گرفته شود تا این شهرستان در مسیر توسعه گردشگری قرار بگیرد.

تربیت نسل کتابخوان در کنار توسعه فضای کتابخانه ها مورد توجه قرار گیرد

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بهاباد گفت: برای نهادینه کردن فرهنگ کتابخوانی باید در کنار توسعه فضای کتابخانه ها، تربیت نسل کتابخوان مورد توجه قرار گیرد.

اشتغال در دستور کار ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای ستاد با موضوع اشتغال و کارآفرینی در محل فرمانداری برگزار شد.

نمایش 11 - 20 از 1,620 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 162