انقلاب اسلامی سبب نابودی بسیاری از نگرش‌هایی ضد خدایی شد

newsitem

امام جمعه یزد در جمع نماز گزاران جمعه بهاباد با اشاره به فرارسیدن چهل سالگی پیروزی انقلاب گفت: انقلاب اسلامی سبب نابودی بسیاری از نگرش‌هایی ضد خدایی شد.

پرداختن به مسائل حزبی سبب خنثی شدن انرژی مسئولان می‌شود

newsitem

امام جمعه بهاباد در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: پرداختن به مسائل حزب و حزب بازی سبب خنثی شدن انرژی مسئولان می‌شود.

دشمن امروزه اعتقادات، ولایت و روحیه انقلابی‌گری را هدف گرفته است

newsitem

امام جمعه یزد در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد گفت: دشمن امروزه دین، اعتقادات، ولایت و روحیه انقلابی را هدف گرفته است.

استفاده از سازمانهای مردم نهاد برای مقابله با اعتیاد به مواد مخدر

newsitem

در راستای استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر، جلسه ای باحضور رئیس گروه ساماندهی تشکل های مردمی نهاد ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور برگزار شد.

اعتیاد به مواد مخدر، آسیب جدی است که جوانان ما را به صورت تدریجی از بین می برد

newsitem

فرماندار بهاباد با تأکید بر انجام اقدامات اساسی و فراگیر برای پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر گفت: اعتیاد به مواد مخدر آسیب جدی است که جوانان ما را به صورت نرم و تدریجی از بین می برد.

کلنگ احداث ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بهاباد به زمین زده شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرمانده انتظامی استان یزد، امام جمعه، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولان، کلنگ احداث ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بهاباد به زمین زده شد.

صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی بهاباد برگزار شد

newsitem

صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی بهاباد با حضور فرمانده انتظامی استان یزد، امام جمعه بهاباد، فرماندار بهاباد، اعضای شورای تامین شهرستان در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد باحضور مدیرکل آموزش و پرورش

newsitem

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد باحضور مدیرکل نوسازی مدارس استان در محل هنرستان کار و دانش الزهرا(س) بهاباد برگزار شد.

اطلاع مردم از قیمت واقعی کالاها نقش بسزایی در کنترل بازار دارد

newsitem

فرماندار بهاباد در بازدید سرزده از اداره تعزیرات حکومتی شهرستان گفت: نرخ کالاهای اساسی باید به صورت شفاف به مردم اطلاع رسانی شود تا شاهد قیمت های یکنواخت در سطح شهرستان باشیم.

بازديد فرماندار بهاباد از استقرار پایگاه سیار انتقال خون در بهاباد

newsitem

مردم نوعدوست شهرستان بهاباد با مراجعه به محل استقرار تيم سيار خونگيری سازمان انتقال خون استان یزد در محل بیمارستان حکیم بهابادی، داوطلبانه خون خود را اهدا نمودند.

نمایش 11 - 20 از 1,555 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 156