انتصاب "حسین زینلی" به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بهاباد

newsitem

طی حکمی از سوی استاندار یزد، "حسین زینلی" به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بهاباد منصوب شد

حضور بی سابقه اقشار مختلف مردم بهاباد در راهپیمایی 13 آبان

newsitem

راهپیمایی 13 آبان در بهاباد با حضور، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان و شرکت گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد.

راهپیمایی 13 آبان، باشکوه تر از همیشه در بهاباد برگزار خواهد

newsitem

معاون سیاسی امنتیی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان گفت: امسال به حول و قوه الهی، مردم بهاباد پرشورتر از سال های گذشته، استکبار ستیزی خود را به رخ جهانیان نشان خواهند داد.

بهاباد، زعفران ترین شهرستان استان یزد میزبان گردشگران خواهد بود

newsitem

جلسه هماهنگی برگزاری سومین ویژه برنامه برداشت زعفران بهاباد، به ریاست معاون فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و آسفیچ و اعضای شورای اداری شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

قیمت جدید نان در بهاباد تعیین شد

newsitem

جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان بهاباد صبح امروز به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و باحضور اعضای کارگروه به منظور بررسی و ابلاغ نرخ جدید نان در محل فرمانداری برگزار شد.

اربعین موجب اتحاد دو ملت ایران و عراق شده است/ شهرستان بهاباد یک موکب برای پذیرایی از زائران در کربلا برپا می کند

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد حضور باشکوه مردم در پیاده روی اربعین حسینی(ع) را بزرگترین اجتماع خودجوش مسلمانان جهان دانست و گفت: اربعین موجب اتحاد دو ملت ایران و عراق شده است.

مسائل و مشکلات راه و شهرسازی شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

مسائل و مشکلات راه و شهرسازی شهرستان بهاباد با حضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، معاون مدیرکل راه و شهرسازی استان، معاون عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین برگزار شد.

نمایش 11 - 20 از 1,432 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 144