دیدار مسئول ستاد زکات استان یزد با فرماندار بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد: باید روحیه پرداخت زکات را در مردم ایجاد کنیم/اولویت اصلی باید گرفتن زکات واجب باشد و سپس زکات مستحبی را دنبال کنیم.

تجلیل فرماندار از معلمان شهرستان

newsitem

فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین ادارات با حضور در مدارس شهرستان و کلاس درس با اهدای شاخه گل به معلمان از آنها تجلیل نمودند.

دیدار فرمانده و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج با فرماندار

newsitem

فرماندار بهاباد: امر به معروف و نهی از منکر یکی از نیازهای اساسی جامعه است که بایستی با رعایت موازین شرعی نسبت به آن اقدام نمود.

دومین گردهمایی صمیمی مسئولین ادارات با امام جمعه شهرستان برگزار شد

newsitem

امام جمعه معزز بهاباد: انسان همانگونه که در برابر خدا تواضع دارد باید در موقع کار هم تواضع واقعی داشته باشد و به نفع مردم خدمت کند.

کمیسیون نظارت شهرستان تشکیل جلسه داد

newsitem

فرماندار بهاباد باتوجه به اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت بنزین خواستار عدم افزایش نرخ ها تا اعلام قیمت های جدید شد.

دیدار نماینده سازمان تسهیلات جهانی محیط زیست (GEF) با فرماندار

newsitem

نماینده سازمان تسهیلات جهانی محیط زیست، مشاور عالی بین المللی پروژه منارید و تعدادی دیگر از مسئولین در جریان عملکرد پروژه منارید در شهرستان بهاباد قرار گرفتند.

بازدید فرماندار از برخی مدارس بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد: معلمان همانطور که دغدغه آموزش را دارند دغدغه تربیتی دانش آموزان را نیز داشته باشند.

دیدار پرسنل جهاد کشاورزی با فرماندار

newsitem

فرماندار بهاباد: باید با استفاده از روش های جدید آبیاری و تشویق کشاورزان به محصولاتی که آب کمتر و سود بیشتری دارد منابع آبی را مدیریت نمود.

برگزاری جلسه اخلاق و عقاید برای مسئولین ادارات شهرستان

newsitem

امام جمعه بهاباد: انقاق و بخشش در راه خدا، تلاوت و تدبیر در آیات قرآن و با وضو بودن از جمله فرصت طلبی های عقلی است که برای همه وجود دارد.

نمایش 1,611 - 1,620 از 1,686 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 169