یادواره سرداران و 54 شهید دهستان بنستان بهاباد برگزار شد

newsitem

یادواره لاله های صبح صادق به مناسبت گرامی داشت سرداران و 54 شهید دهستان بنستان بهاباد با حضور معاون هماهنگ کننده دانشگاه افسری امام حسین علیه السلام، فرمانده سپاه الغدیر، امامان جمعه بافق و بهاباد...

تجدید بیعت فرماندار مسئولین و کارمندان ادارات شهرستان بهاباد با آرمانهای شهداء

newsitem

در نخستین روز از هفته دولت فرماندار بهاباد به همراه مسئولین و کارکنان ادارات و نهاد های شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهرستان گرد هم آمدند و با خواندن زیارت عاشورا و فاتحه برای شهیدان دوران دفاع مقدس...

جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در بهاباد برگزارشد

newsitem

فرماندار بهاباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام دولت بخصوص شهیدان رجائی و باهنر و هفته دولت بر لزوم برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر برنامه ها تأکید نمود.

نشست توجیهی آموزشی بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان استان یزد با بیان اینکه نخستین همایش بیمه کشاورزان استان یزد در بهاباد برگزار می‌شود، گفت: ۵۰ درصد جمعیت روستایی بهاباد تحت پوشش بیمه روستایی هستند.

سفر رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به بهاباد

newsitem

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و هیئت همراه ضمن حضور در بهاباد و بازدید از واحدهای مختلف مرکز بهداشت از نزدیک در جریان مشکلات و نیازهای حوزه سلامت این شهرستان قرار گرفت.

برگزاری جلسه ستاد راهبردی بیمه تأمین اجتماعی روستائیان و كشاورزان شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد: بیمه روستائیان و عشایر مانعی برای مهاجرت مردم از روستا به شهر و عاملی مهم برای حمایت از اقشار ضعیف و کم درآمد است.

دیدار سرپرست اداره كل کتابخانه های استان یزد با فرماندار بهاباد

newsitem

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان یزد به همراه کارشناسان امور کتابخانه‌ها و امور عمرانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در جریان سفر یک روزه به شهرستان بهاباد با فرماندار دیدار نمود.

مراسم تودیع و معارفه سرپرست حراست فرمانداری بهاباد برگزار شد

newsitem

در مراسمی با حضور مدیرکل حراست استانداری یزد محمد هوشمند بهابادی به عنوان سرپرست حراست فرمانداری بهاباد معرفی شد.

جلسه كمیسیون حفاظت از اراضی زراعی و باغی بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: پیشنهاد اضافه نمودن 70 هكتار زمین در طرح جامع تفضیلی شهر بهاباد به منظور جلوگیری از تغییر کاربری اراضی داده شده است.

جلسه شورای ترافیك بهاباد برگزار شد

newsitem

پیگیری اجرایی شدن مصوبات جلسات قبل و بررسی درخواست مردمی در خصوص رفع مشكلات ترافیكی و نقاط حادثه خیز شهر و روستا از مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نمایش 1,561 - 1,570 از 1,686 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 169