بهره برداری از 55 پروژه قرارگاه محرومیت زدایی سپاه الغدیر استان یزد

newsitem

باحضور فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، فرمانده سپاه الغدیر، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین 55 پروژه قرارگاه محرومیت زدایی سپاه الغدیر در دهستان های آسفیچ، چاهک و اسفندآباد به بهره برداری رسید

حضور فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در شهرستان بهاباد

newsitem

سردار حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه به همراه فرمانده سپاه الغدیر و هیأت همراه به منظور شرکت در مراسم افتتاحیه پروژه های قرارگاه محرومیت زدایی سپاه الغدیر به شهرستان بهاباد سفر نمود.

جشن چله ورزشی و اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر بهاباد برگزار شد

newsitem

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار بهاباد،و جمعی از مسئولین و ورزشکاران جشن چله ورزشی و اختتامیه مسابقات والیبال جام فجر بهاباد در محل ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد برگزار شد.

بهابادی‌ها همبستگی ملی خود را در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند

newsitem

امروز زیباترین جشن انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته بود؛ راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن، با حضور مسئولین استانی و شهرستان و اقشار محتلف مردم از محل مسجد انقلاب تا مسجد جامع برگزار شد.

نشست هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد برگزار شد/ مردم بهاباد اتحاد ملی را پرشورتر از سال های قبل به نمایش خواهند گذاشت

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن گفت: قشرهای مختلف مردم شهرستان بهاباد با شرکت در این راهپیمایی، هم صدا با هموطنان خود، اتحاد ملی را پرشورتر از سال های قبل به نمایش خواهند گذاشت.

تقویت زیرساخت ها در روستاها نقش مهمی در مهاجرت معکوس دارد

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم افتتاح پروژه های دهه فجر شهرستان گفت: تقویت و انجام اقدامات زیرساختی در روستاها علاوه بر ایجاد اشتغازایی، باعث تثبیت جمعیت و مهاجرت معکوس از شهر به روستاها خواهد شد.

همدلی بین مردم و مسئولین شهرستان بهاباد الگویی برای سایر شهرستانهای استان

newsitem

استاندار یزد در جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد گفت: نمادی از همکاری و همراهی را همیشه در شهرستان بهاباد دیدیم که می تواند در این مسیر پیشتاز و الگویی برای سایر شهرستانهای استان باشد.

کلنگ آغاز عملیات اجرایی چند پروژه زیرساختی در بخش آسفیچ زده شد

newsitem

با حضور استاندار یزد کلنگ عملیات اجرایی گازرسانی، شبکه برق و فاضلاب روستایی بخش آسفیچ با حضور استاندار یزد به زمین زده شد.

بازدید استاندار یزد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در شهرستان بهاباد

newsitem

استاندار یزد سفر به شهرستان بهاباد از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی این شهرستان در زمینه خدمات اداری و توانمندی های اقتصاد مقاومتی بازدید نمود.

پروژه های شهرستان بهاباد در دهه فجر بهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید

newsitem

با حضور استاندار یزد و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 43 پروژه در شهرستان بهاباد با اعتبار1430 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

نمایش 1 - 10 از 1,599 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 160