اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 برگزار شد

newsitem

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهاباد در سال 97 با دستور کار برنامه ریزی گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم برگزار شد.

آینده روشن اشتغال زایی در انتظار شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار سرمایه گذار کارخانه گندله سازی آینده اشتغال زایی در شهرستان را بسیار روشن دانست و گفت: با بهره برداری از این کارخانه در دولت تدبیر و امید، بیش از نیاز شهرستان تولید اشتغال...

دیدار سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد با فرماندار بهاباد+بازدید از روند احداث این کارخانه

newsitem

در این دیدار و مسائل این مجتمع در حال احداث با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار بهاباد؛ اشتغال پایدار، نیازمند حمایت از سرمایه گذاران است

newsitem

فرماندار بهاباد در بازدید از کارخانه کیمیاداران کویر گفت: صنایع کوچک و بزرگ در شهرستان به واسطه اشتغالزایی که ایجاد کرده اند نیازمند حمایت هستند تا این اشتغال پایدار بماند.

بازدید فرماندار بهاباد از کارخانه کیمیاداران کویر

newsitem

فرماندار بهاباد به منظور بررسی مسائل و مشکلات کارخانه کیمیاداران کویر از این کارخانه بازدید نمود.

دیدار مدیرعامل شعب پست بانک استان یزد با فرماندار بهاباد

newsitem

در این دیدار مسائل و مشکلات دفتر خدمات ارتباطی بهاباد و راه اندازی عابر بانک پست بانک در برخی روستاهای بخش مرکزی بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ گردید.

مسابقات قوی ترین مردان شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در مسابقات قوی ترین مردان شهرستان بهاباد که عصر امروز با حضور فرماندار بهاباد در محل پارک طوبی برگزار شد، "هادی حاتمی زاده" مقام اول را کسب نمود.

فرماندار بهاباد؛ رفع مشکلات بهداشتی شهرستان نیازمند برنامه ریزی است

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان با بیان اینکه در زمینه بهداشتی مشکلات زیر ساختی وجود دارد، رفع مشکلات را نیازمند برنامه ریزی دانست.

فرماندار بهاباد خوستار آسفالت هرچه سریعتر فاز دوم دوبانده سازی محور بهاباد ـ پرک شد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باتوجه به اتمام عملیات زیرسازی باند فاز دوم بهاباد ـ پرک خوستار آسفالت هرچه سریعتر این محور شد.

بازدید سرزده فرماندار بهاباد از بیمارستان حکیم بهابادی

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به صورت سرزده از بیمارستان حکیم بهابادی و کمپ راهنمای مسافرین نوروزی بازدید و نحوه ارائه خدمات به مردم را مورد ارزیابی قرار گرفت.

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد به اتفاق مدیرکل حراست جمعیت هلال احمر کشور از ایستگاه راهنمای مسافرین نوروزی بهاباد

newsitem

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد به اتفاق مدیر کل حراست هلال احمر کشور و خانی زاده فرماندار بهاباد از پایگاه موقت امداد جاده ای میهمانان نوروزی بهاباد بازدید نمود.

بازدید جمعی از مسئولین میراث فرهنگی استان یزد از جاذبه های گردشگری شهرستان بهاباد

newsitem

جمعی از مسئولان میراث فرهنگی استان یزد به همراه فرماندار بهاباد از آثار تاریخی و امکان گردشگری شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این آثار تاریخی قرار گرفتند.

جشن نوروزگاه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

در سومین روز از سال 1397، مراسم نوروزگاه شهرستان بهاباد، باحضور معاونین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، فرماندار و جمعی از مسئولان و اهالی بهاباد در اقامتگاه کمپ گردشگری ده عروس...

بازدید شبانه و سرزده فرماندار بهاباد از برخی مراکز خدمات رسان

newsitem

فرماندار بهاباد در آستانه فرا رسیدن تعطیلات نوروزی از نحوه ارائه مراکز خدمات رسان به صورت سرزده بازدید نمود.

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال96 برگزار شد

newsitem

صبح امروز آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال96 به یاد شهیدان محمد و علی اکبر جلیلی در محل فرمانداری برگزار شد.

برگزاری نشست ایجاد باغ گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد

newsitem

به منظور ایجاد باغ گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد جلسه ای با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، رئیس دانشگاه یزد و هیأت همراه در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

تجلیل از برترین های کنکور سراسری96 شهرستان بهاباد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، جمعی از مسئولین، فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء آنها، از برترین های کنکور سراسری سال 96 شهرستان بهاباد تجلیل شد.

امام جمعه بهاباد: اقتصاد مقاومتی نیازمند تلفیق علم و تجربه است

newsitem

امام جمعه بهاباد بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: تلفیق علم و تجربه در عمل باید به وجود بیاید؛ تا این مورد به وجود نیاید اقتصاد مقاومتی عملاً جواب نخواهد داد.

استاندار یزد خواستار توجه و حضور بیشتر مسئولین استانی در مناطق دورافتاده استان شد

newsitem

استاندار یزد در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان خواستار تلاش و توجه بیشتر مدیران کل ادارات استان و مسئولین استانی به مناطقی که در فاصله دورتری از مرکز استان قرار دارند شد.

نمایش 1 - 20 از 1,218 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 61

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

«جاوید عیدانی» به‌عنوان سرپرست بخشداري خرانق اردکان منصوب شد

newsitem

استاندار يزد در ابلاغی «جاوید عیدانی» را به‌عنوان سرپرست بخشداري خرانق شهرستان اردکان منصوب كرد.

آماده افزایش همکاری با گرجستان در حوزه‌های اقتصادی، تجاری و گردشگری هستیم

newsitem

استاندار یزد بابیان اینکه دولت جمهوری اسلامی ایران علاقه‌مند به توسعه ارتباطات با همه کشورها در چارچوب اصول و ارزش‌های خود و حفظ منافع دو طرف است، گفت: آمادگی کامل را برای افزایش همکاری با جمهوری...

مركز بهداشت خوارزمي باهدف ارائه خدمات به اتباع ساكن در استان يزد افتتاح شد

newsitem

مديركل امور اتباع و مهاجرين خارجي استانداري يزد با قدرداني از مشاركت جمعي در ساخت مركز بهداشت خوارزمي در استان گفت: اميد است با بررسی‌های صورت گرفته از سوي نهادهاي مؤثر و فعال در اين حوزه، ايجاد...

لزوم توجه به توان ایفای نقش یزد در مرکزیت کشور برای تدوین سند توسعه و آمایش

newsitem

«علی زینی وند» با اشاره به بسترهای اقتصادی و سایر ظرفیت‌های موجود در استان یزد گفت: یزد در مرکزیت کشور می‌تواند نقش مؤثری در تدوين سند توسعه و آمايش ايفا كند.

سامانه یکپارچه مدیریت شهری یزد راه‌اندازی شد

newsitem

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از راه‌اندازی سامانه یکپارچه مدیریت شهری یزد و آغاز ثبت اطلاعات ساختمان‌های بلندمرتبه و مهم در این سامانه خبر داد.

پنجاه و چهارمين جلسه كارگروه تسهيل و رونق توليد استان برگزار شد

newsitem

به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و جمعی از مدیران مرتبط با حوزه تولید و صنعت پنجاه و چهارمين جلسه كارگروه تسهيل و رونق توليد استان یزد برگزار شد.

نهادينه سازي شعار سال در كانون خانواده با تاكيد بر نقش آفريني بانوان / مصرف توليد ملي ارزش محسوب شود

newsitem

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد با اشاره به اتكاي رونق اقتصادي كشور بر حمايت از توليد داخلي گفت:نهادينه سازي شعار سال از كانون خانواده و با تاكيد بر نقش آفريني بانوان در جايگزيني كالاي...

پيگيري موضوع آب؛ اولويت كاري استاندار يزد در پایتخت

newsitem

استاندار يزد در سفر كاري يكروزه خود به مركز كشور ضمن حضور در نشست هم انديشي مديران ارشد دولت تدبير و اميد با رياست جمهوري، در نشست هاي مختلف كاري به پيگيري موضوع آب استان يزد پرداخت.

مراسم تجليل از جانبازان دوران دفاع مقدس برگزار شد

newsitem

هم‌زمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز «علي زيني وند» معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري يزد با حضور در آسايشگاه جانبازان يزد از رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های...

دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری با فرمانده سپاه استان یزد

newsitem

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار با فرمانده سپاه الغدیر استان دیدار و گفت و گو کرد.

نتایج ارزیابی روابط عمومی فرمانداری های استان یزددر نوروز اعلام شد

newsitem

سرپرست روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به ارزیابی صورت گرفته از فعالیت روابط عمومی فرمانداری های استان یزد در ایام نوروز گفت: فرمانداری‌ شهرستان های یزد، بافق و تفت به ترتیب رتبه اول تا سوم روابط...

روابط عمومی‌ها بیش از پیش عملکرد دولت را شفاف‌سازی کنند

newsitem

فرماندار شهرستان تفت در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی فرمانداری‌های استان بابیان این‌که متأسفانه تاکنون آن‌طور که بایدوشاید دستاوردها و عملکرد دولت برای مردم بیان‌نشده است، تأکید کرد: مدیران روابط...

هشتمین اقامتگاه بومگردی شهرستان بافق افتتاح شد

newsitem

با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد و جمعی از مقامات استان و شهرستان بافق، هشتمین اقامتگاه بوم گردی در روستای هدف گردشگری «باجگان» افتتاح شد.

چهارمین نشست کارگروه تخصصی سازگاری باکم آبی استان برگزار شد

newsitem

چهارمین نشست کارگروه تخصصی سازگاری باکم آبی استان با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد، فرماندار یزد، مدیران کل مرتبط با این حوزه و کارشناسان مرتبط تشکیل شد.

توجه ای هدفمند به واحدهای موفق صنعتی در استان یزد خواهیم داشت

newsitem

«علی زینی وند» از توجه هدفمند به واحدهای موفق صنعتی در سال حمایت از کالای ایرانی در استان خبر داد.

نشست بازآفرینی پهنه تاریخی باغ دولت‌آباد برگزار شد

newsitem

نشست بازآفرینی پهنه تاريخي باغ دولت‌آباد با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی و جمعی از کارشناسان و مشاور طرح برگزار شد.

یزدنیازمند نوگرایی و نشاط در دوره جدید است

newsitem

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان گفت:استان یزد در دوره مدیریت جدید بیشتر نیازمند ایجاد نوگرایی، شادابی ، نشاط و تحرک بهتر در بخش های مختلف برای توسعه و...

همکاری یزدیها در بسیاری موارد از سایر استانها بالاست

newsitem

استاندار یزد روز پنجشنبه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: این استان در برقراری تفاهم و افزایش همکاری های جمعی در اجتماع نسبت به سایر استانها از امتیاز بالایی برخوردارند و در بسیاری موارد...

رونق کسب و کار و خدمات دانش بنیان با هدف جریان یابی شهر هوشمند در یزد

newsitem

«علی زینی وند» در نشست كارگروه تخصصي آموزش ،‌پژوهش، فناوري و نوآوري استان كه با حضور مديران و كارشناسان سازمان فضايي ايران برگزار شد، با اشاره به محدودیت های اقلیمی و بحران کم آبی، بر ضرورت حمايت مردم...

پيام تبريك استاندار يزد به مناسبت اعياد خجسته شعبانيه، روز پاسدار و جانباز

newsitem

استاندار يزد با صدور پيامي فرا رسيدن ميلاد باسعادت حضرت امام حسين(ع) و ولادت خجسته حضرت ابوالفضل العباس(ع) را كه به ترتيب به روزهاي پاسدار و جانباز نامگذاري شده است را گرامي داشت.