معاون سیاسی استاندار یزد: ارتباط با نهادهای مردمی تقویت شود/امروز بیش از پیش به اعتماد عمومی نیازمندیم

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد: ارتباط با نهادهای مردمی به ویژه شوراهای اسلامی در سطح شهرستان تقویت شود تا این ارتباط یک ارتباط پویا و تعامل دوجانبه در مسیر رفع مسائل و مشکلات مردم باشد.

فرماندار بهاباد خواستار ارتقاء هرچه سریعتر دادگاه عمومی بهاباد به دادگستری شد

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگاه بهاباد: گرچه جرائم در این شهرستان پایین است اما با افزایش انتظارات دستگاه های اجرایی، ارتقاء هرچه سریعتر دادگاه عمومی بهاباد به دادگستری ضروری است.

"محمدحسین پاکدل" به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان، "محمدحسین پاکدل" به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد معرفی شد.

"اسماعیل دهقان" به عنوان رئیس دادگاه عمومی بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، معاون منابع انسانی دادگستری استان و جمعی از مسئولین از زحمات "مجتبی یاوری" تجلیل و "اسماعیل دهقان" به عنوان رئیس دادگاه عمومی بهاباد معرفی گردید.

فرماندار بهاباد خواستار برنامه ریزی دقیق در راستای مبارزه مواد مخدر شد

newsitem

فرماندار بهاباد با تأکید بر ضرورت داشتن آمار و اطلاعات برای برنامه ریزی دقیق در راستای مبارزه با مواد مخدر گفت: وقتی می توانیم بگوییم راهکارهای اجرا شده در پیشگیری از اعتیاد مؤثر بوده که ثمر بخش باشد.

«محمدحسین پاکدل» به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد منصوب شد

newsitem

«محمود زمانی قمی» استاندار یزد در حکمی «محمدحسین پاکدل» را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بهاباد منصوب کرد.

فرماندار بهاباد: از انتقادات و نقد منصفانه حمایت و استقبال می کنیم/ ارتقاء جایگاه روابط عمومی نیازمند توجه خود مسئول روابط عمومی است

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست هم اندیشی مسئولان روابط عمومی های شهرستان بهاباد یکی از عوامل بازدارنده در ارتقاء جایگاه روابط‌ عمومی را بی توجهی خود مسئولین روابط عمومی ها نسبت انجام به وظایف خود دانست.

وضعیت آب شرب روستاهای شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت/شروع چند طرح آبرسانی به روستاها تا یک ماه آینده

newsitem

در دیدار مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان با فرماندار بهاباد وضعیت پروژه های در دست اجرای آبرسانی به روستاها و همچنین شروع چند طرح تأمین آب روستاها مورد بررسی قرار گرفت.

پیام تبریک فرماندار بهاباد بمناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) را تبریک گفت.

مراسم سپاس از معلم در بهاباد برگزار شد

newsitem

به مناسبت گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم، مراسم سپاس معلم با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین، فرهنگیان و دانش آموزان در محل دبستان سمیه بهاباد برگزار شد.

برگزاری جلسه پیگیری راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد/ عرضه بنزین سوپر در جایگاه سیدحسینی بهاباد

newsitem

در این جلسه راه اندازی جایگاه CNG در بهاباد توسط بخش خصوصی و همچنین پیگیری های انجام شده جهت اخذ مجوزها راه اندازی پمپ بنزین در بخش آسفیچ و دهستان جلگه بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار بهاباد از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد تجلیل نمود

newsitem

فرماندار بهاباد در مراسمی به مناسبت نهم اردیبهشت روز ملی شوراها از زحمات رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بهاباد تجلیل نمود.

جلسه توجیه اجرای طرح ملی بازآفرینی شهری بهاباد برگزار شد

newsitem

در این جلسه تشکیل ستاد بازآفرینی شهری، بخشنامه معاون اول رئیس جمهور در خصوص این طرح و تعیین شرح وظایف دستگاهها و ساخت و سازهای شهری مطرح و پیشنهاداتی ارائه شد.

کارفرمایان نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور دارند

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه کمسیون کارگری شهرستان با بیان اینکه کارگران و کارفرمایان نقش کلیدی در توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور دارند بر ضرورت افزایش همکاری با تشکل های کارگری تأکید نمود.

پیام تبریک فرماندار بهاباد به مناسبت روز ملی شوراها

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی فرا رسیدن نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها را به مردم و اعضای شوراهای اسلامی شهر بهاباد و روستاهای شهرستان تبریک گفت.

ایستگاه سیار کارت ملی هوشمند در بهاباد راه اندازی می شود

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرکل ثبت احوال استان یزد باتوجه به وسعت و پراکندگی روستاهای شهرستان خواستار ایجاد ایستگاه سیار کارت ملی هوشمند در شهرستان شد.

فرماندار بهاباد خواستار افزایش هرچه سریعتر ظرفیت پست توزیع برق شهرستان شد

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار مدیرعامل توزیع برق استان باتوجه به وسعت و پراکندگی روستاهای شهرستان و تأمین برق کارخانه ها، خواستار افزایش ظرفیت پست توزیع برق برای کاهش افت ولتاژ برق در شهرستان شد.

با پیگیری انجام شده تکلیف احداث جاده بهاباد ـ دربند مشخص شد

newsitem

فرماندار بهاباد در این رابطه گفت: با پیگیری صورت گرفته تصمیم بر این شد جاده 105 کیلومتری بهاباد ـ دربند در سه فاز تکمیل شود.

خانم "مهناز ایمانی بهابادی" به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد منصوب شد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خانم"مهناز ایمانی بهابادی" به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهاباد معرفی شد.

نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان کاردانش الزهرا(س) بهاباد افتتاح شد

newsitem

به مناسبت هفته مشاغل، نمایشگاه محصولات هنری هنرجویان هنرستان کار و دانش الزهرا(س) بهاباد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین در محل این هنرستان افتتاح شد.

نمایش 1 - 20 از 1,238 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 62

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

امروز پایه قدرت جوامع به دانش است/ تصمیم گیری در حوزه کسب و کار در دولت تدبیر و امید بهبود یافته است

newsitem

"علی زینی وند" در همایش آموزشی نخبگان کسب و کار که به همّت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد برگزار شد با بیان اینکه در ایجاد اشتغال و توسعه باید به ظرفیت روستاها، بانوان و جوانان استان توجه...

مشارکت مردم پویایی کسب و کار روستایی را به دنبال دارد

newsitem

"محمد یارمند" در همایش آموزشی نخبگان کسب و کار که به همّت دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد برگزار شد، گفت: مشارکت حداکثری مردم پویایی و فعال تر شدن محیط کسب و کار روستایی را به دنبال دارد.

با همگرايي و همفكري منسجم؛ بهره مندي موثر از ظرفيت حوزه سلامت ميسر مي شود/ توجه بر تقويت و حفظ سامان اجتماعي

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در كارگروه تخصصي فرهنگي و اجتماعي استان توجه بر تقويت و حفظ اعتبار و سامان اجتماعي استان يزد را ضروري دانست و خاطرنشان كرد:با همگرايي و همفكري منسجم؛ بهره...

اجرای پروژه های بزرگ اثبات توانمندی های نظام است

newsitem

استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور تاکید کرد: مدیران باید در این شرایط از ظرفیت های موجود استفاده و زمینه بهره مندی بیشتر از توانایی...

دومين جلسه هيئت نظارت بر سازمان هاي مردم نهاد استان يزد در سال جاري برگزار شد

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با اشاره به اهميت نقش سازمان هاي مردم نهاد در تقويت مشاركت هاي مردمي بيان كرد:در قالب تهيه طرحي كاربردي، موانع ارتباطي و فعاليت تشكل هاي مردم نهاد بررسي و...

پيام استاندار يزد به مناسبت گراميداشت يوم ا... سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر

newsitem

استاندار یزد با صدور پیامی فرا رسیدن يوم ا... سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر را گرامی داشت.

دستگاه های امدادی برای مقابله با بحران کم آبی آماده می شوند

newsitem

اولین نشست کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی مدیریت بحران استان یزد با موضوع برنامه ریزی جهت آمادگی دستگاه های امدادی برای مقابله با بحران کم آبی، با حضور مدیرکل مدیریت بحران ، مدیرعامل جمعیت...

ارتباط مسئولین با نهادهای مردمی تقویت شود /امروز بیش‌ازپیش به اعتماد عمومی نیازمندیم

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم تکریم و معارفه معاون فرماندار بهاباد اظهار داشت: لازم است ارتباط مسئولین با نهادهای مردمی به‌ویژه شوراهای اسلامی شهر و روستا تقویت شود تا این ارتباط...

معارفه معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرماندار بهاباد صورت گرفت

newsitem

در جلسه شوراي اداري شهرستان بهاباد و با حضور «محمدعلي طالبي» معاون استاندار يزد معارفه معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي فرمانداري شهرستان بهاباد انجام شد.

شناخت دقيق چالش هاي اجتماعي با هدف كنترل و پيشگيري از آسيب ها

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار يزد در آیین تودیع و معارفه معاون فرمانداری شهرستان اشکذر با تاکید بر لزوم حذف زمینه و بستر هاي ایجاد شکاف اجتماعی افزود: مسئولان و نخبگان باید پيرامون کنترل و...

ارتقاي اعتماد عمومي با تكيه بر تقويت سرمايه هاي اجتماعي محقق مي شود

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد در شوراي اداري شهرستان ميبد توجه به نشاط و اميد آفريني در جامعه را ضروري دانست و مطرح كرد: ارتقاي اعتماد عمومي و مشاركت مردمي با تكيه بر تقويت سرمايه هاي...

جشن گلریزان در یزد برگزار شد

newsitem

سیزدهمین همایش جشن گلریزان با حضور استاندار یزد و تعدادی از خیّران و مسئولان استان در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای یزد برگزار شد.

راه اندازی قرارگاه پدافند شیمیایی در استان امری ضروری است

newsitem

با حضور معاون قرارگاه پدافند شیمیایی کشور برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای اجرایی نمودن فاز دوم مرکز ملّی آموزشی CBRNE یزد به منظور مهارت آموزی و شبیه سازی حوادث شیمیایی و آموزش نیروهای عملیاتی...

توجه بر افزايش سواد سياسي و تحرك بخشي به فعاليت احزاب در جامعه

newsitem

مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد در ديدار با اعضاي حزب نداي ايرانيان بر تقويت گفت و گوي جريانات سياسي با يكديگر تاكيد و گفت: افزايش سواد سياسي و تحرك بخشي به فعاليت موثر...

اگر فضای استان تنش زا شود حوزه سرمایه گذاری ضرر خواهد کرد

newsitem

"علی زینی وند" در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تاکید کرد: اگر فضای استان تنش زا و نگاه ها در حوزه اقتصاد، سیاسی شود بدون شک حوزه سرمایه گذاری استان ضرر خواهد کرد.

گزارش تصویری عیادت استاندار یزد از جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس

newsitem

استاندار یزد با حضور در بیمارستان شهید رهنمون از جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس و رییس سابق ستاد رسیدگی به امور آزادگان کشور، عباسعلی وکیلی، عیادت کرد و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

راهكارهاي پيشگيري از اعتياد در بطن جامعه و براي مخاطبان هدف اجرايي شود

newsitem

معاون سياسي،امنيتي و اجتماعي استاندار يزد با تاكيد بر تقويت رويكرد اجتماعي مبارزه با مواد مخدر مطرح كرد:راهكارهاي پيشگيري از اعتياد در بطن جامعه و براي مخاطبان هدف اجرايي شود.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از واحدهای طلاسازی استان

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان طلا، نقره و جواهر و سه واحد طلاسازی یزد بازدید کرد.

رعايت كرامت انساني اصل مهم در صيانت از حقوق شهروندي است

newsitem

مديركل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري يزد رعايت كرامت انساني و رفتار شايسته با ارباب رجوع را اصل مهم در صيانت از حقوق شهروندي دانست و بر پرهيز از هر گونه اعمال تبعيض در فرآيندهاي اداري تاكيد...

ارزیابی دستگاه های استان مبتنی بر رضایت مندی ارباب رجوع باشد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان با اشاره به شاخص های جشنواره شهید رجایی، گفت:لازم است ارزیابی دستگاه های استان کیفی و مبتنی بر رضایت مندی...