« بازگشت

گردهمائی مسئولان روابط عمومی های ادارات شهرستان بهاباد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته گرامیداشت روابط عمومی و ارتباطات گردهمائی مسئولان روابط عمومی های ادارات شهرستان بهاباد با حضور فرماندار در محل فرمانداری بهاباد بر گزار شد.

فرماندار بهاباد در سخنانی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی بر توجه همه مدیران ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی به جایگاه روابط عمومی تأکید کرد.

آقای عباس اقبال بااشاره به مقام شامخ شهیدان بویژه شهدای عرصه ارتباطات و روابط عمومی گفت: امروز عزت، امنیت و آرامش خود را مدیون ایثارگری ها و رشادت های شهدای عزیز دوران دفاع مقدس می دانیم که چگونه با جانفشانی ها و شهادت طلبی نهال شکوهمند انقلاب اسلامی را استوار نگه داشتند.

وی ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالان عرصه اطلاع رسانی اظهار داشت: روابط عمومی پل ارتباطی میان مردم و مسئولان است و مسئولین روابط عمومی باید گزارش ها و عملکرد های اداره خود را به طور شفاف برای مردم اطلاع رسانی و مسائل و مشکلات مردم را نیز به دستگاه انتقال دهند.

فرماندار بهاباد با تأکید بر توجه همه مدیران ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی به جایگاه روابط عمومی در ادارات تصریح کرد: شما مدیران روابط عمومی ادارات باید نسبت به جایگاه خود را باور داشته باشید و بدانید که وظیفه شما بسیار فراتر از نصب پارچه و درج اخبار در سایت می باشد.

وی اضافه کرد: ارتباط عمومی دستگاه ها با مردم از طریق روابط عمومی انجام می شود و امروزه وظایف روابط عمومی ها  فراتراز این است که در این  رابطه بعضی عملکرد خوبی داشتید و به وظایف خود عمل نمودید و بعضی نتوانستید عملکرد مناسبی را دنبال کنید که امیدوارم بتوانید نقاظ ضعف را جبران و نقاط قوت را تقویت کنید.

در پایان این مراسم مسئول روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهاباد به عنوان روابط عمومی برتر سال 92 در بین ادارات شهرستان شناخته و با اهداء لوح تقدیر از وی تجلیل به عمل آمد.

همچنین از روابط عمومی های ادارات مرکز بهداشت و تبلیغات اسلامی به عنوان روابط عمومی شایسته تقدیر شد.

آدرس کوتاه :