« بازگشت

دیدار نماینده سازمان تسهیلات جهانی محیط زیست (GEF) با فرماندار


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ خانم "استیفانی هاج" از کشور کانادا به عنوان نماینده سازمان تسهیلات جهانی محیط زیست(GEF) به همراه چند تن از مسئولین کشوری، استانی با آقاي اقبال فرماندار شهرستان ديدار نمودند و درجريان روند پيشرفت پروژه و فرصتهاي ايجاد شده براي شهرستان به واسطه اجراي اين پروژه بين المللي قرار گرفتند.

در این دیدار آقای عباس اقبال عملکرد و اقدامات صورت گرفته پروژه منارید در شهرستان بهاباد را ارائه نموند و خانم "هاچ" سؤالاتی در مورد پروژه و میزان پیشرفت پروژه مطرح نمود.

در اين بازديد يكروزه، "وکیلی"، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، "جزي"، مدير ملي پروژه مناريد، "باقری"، مدیر اجرایی استانی پروژه منارید، "جیتندرا کومارسینها"، مشاور عالی بین المللی پروژه، "رحمانی"، ارزیاب میان دوره ای پروژه و تعدادي از مسئولین ادارات شهرستان و كارشناسان سازمان ملل خانم هاج را همراهي مي كردند.

در ادامه خانم هاچ ضمن عزيمت به روستاهاي آسفيچ، كمكوئيه، وحدت آباد از طرحهاي اجرايي اين پروژه بازديد و با مردم محلي گفتگو نمود و نظرات آنها را در مورد نقاط ضعف و قوت پروژه جويا شد.

پروژه بین المللی منارید(MENARID) در هفت کشور اردن، الجزایر، ایران، تونس، مراکش، مصر و یمن اجرا می‌شود. این پروژه در ایران، با مشارکت تسهیلات جهانی محیط زیست(GEF)، برنامه توسعه ملل متحد(UNDP) و سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور به‌عنوان نماینده دولت از شهریور 1390 آغاز شده است.

چهار روستای آسفیچ، کمکوئیه، بنستان و کریم آباد و به تازگی روستای وحدت آباد از روستاهای پایلوت پروژه منارید در شهرستان بهاباد می باشد.آدرس کوتاه :