« بازگشت

دیدار مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای استان با فرماندار بهاباد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد مدیرعامل و معاونین شرکت آب منطقه ای یزد به همراه تنی چند از مسئولین آن سازمان با فرماندار دیدار نمود.

فرماندار بهاباد در ابتدای این دیدار باتوجه به مشکلات آب سفره های زیرزمینی شهرستان خواستار مدیریت بهتر منابع آب بهاباد از سوی شرکت آب منطقه ای استان شد.

آقای عباس اقبال با اشاره به فقر سفره آب زیرزمینی بهاباد خواستار برنامه ریزی آب منطقه ای جهت جلوگیری از هدر رفت آب رودخانه شور شد و مقرر شد پس از بازدید مدیرعامل آب منطقه ای از رودخانه مذکور اقدامات لازم انجام شود.

وی همچنین مسائل و مشکلاتی از قبیل خشک شدن قنات روستای حسین آباد سرکازه، آب کشاورزی روستای ده محمد رفیع و تأمین آب شرب روستای سنجدک را بیان و خواستار رفع مشکلات آب این روستاها شد.

فرماندار بهاباد تأمین نیروی انسانی مورد نیاز جهت نمایندگی آب منطقه ای بهاباد را خواستار شد و افزود: باید با نظارت واقعی برای حفظ منابع آب برای برطرف کردن نگرانی مردم در بخش آب تلاش شود.

آقای حسين غفوری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان در ادامه باتوجه به مشکلات مطرح شده توسط فرماندار گفت: تأمین آب شرب مردم در اولویت قرار داد و در این خصوص از هیچگونه کمکی مضایقه نخواهیم نمود و در رابطه با استقرار اداره آب در شهرستان قول مساعد داد.

در پایان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان به همراه معاونین جهت بررسی پیشنهاد فرماندار به منظور مهار آب رودخانه شور از رودخانه مذکور بازدید نمودند.

آدرس کوتاه :