« بازگشت

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ نخستین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد در سال جدید با حضور کارشناس امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان به منظور برنامه ریزی جهت هفته جوان و غنی سازی اوقات فراغت برگزار  گردید.

فرماندار بهاباد در ابتدای جلسه ضمن تبریك سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فتح خرمشهر باتوجه به متعدد بودن ارگانهای برگزار كننده كلاس های اوقات فراغت و برنامه های آنها گفت: جهت هماهنگی بیشتر و پرهیز از موازی كاری، برنامه ریزی دقیق و منظمی برای بهره گیری هر چه بهتر متقاضیان شركت در كلاس های اوقات فراغت باید صورت گیرد.

آقای عباس اقبال بر احیای فرهنگ كار و تلاش در بین نوجوانان تأکید نمود و افزود: سرمایه اصلی تمام جوامع برای پیشرفت، نیروی انسانی به ویژه نیروی جوان است.

وی ادامه داد: برخی از معضلات جوانان در حال حاضر ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب برای پركردن اوقات فراغت آنها می باشد.

آقای اقبال مهمترین هدف از نامگذاری روز ولادت حضرت علی اكبر(ع) به عنوان روز جوان را ارائه الگوی مناسب از شخصیت این جوان رشید كربلا برای جوانان ایرانی نام برد.  

در ادامه حاضرین در جلسه برنامه های پیشنهادی خود را برای اوقات فراغت جوانان و هفته جوان اعلام و در مورد برگزاری هرچه بهتر برنامه ها بحث و تبادل نظر شد.

در پایان مقرر گردید اداره ورزش و جوانان مسائل مربوط به امور ورزشی و اداره آموزش و پرورش بعنوان دبیرخانه امور فرهنگی، هماهنگی های لازم جهت جلوگیری از موازی کاری ارگانها در برگزاری کلاسهای غنی سازی اوقات فراغت را انجام دهند.

لازم به ذکر است هفته جوان مصادف با ولادت حضرت علی اکبر(ع) از تاریخ 17 لغایت 23 خرداد می باشد.

آدرس کوتاه :