« بازگشت

برگزاری جلسه اخلاق و عقاید برای مسئولین ادارات شهرستان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه اخلاق و عقاید برای مسئولین ادارات شهرستان بهاباد پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام دهقانی امام جمعه بهاباد و در محل دفتر ایشان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه فرماندار هدف از این جلسه را استفاده از مواعظ روحانیون و نظرات مسئولین ادارات و الفت بیشتر ایشان باهم بیان نمود که هر ماه یکبار برگزار خواهد شد.

آقای عباس اقبال با اشاره به اینکه انسان به موعظه نیاز دارد گفت: بعضی از وقت ها مسائل و مشغله های کاری باعث می شود که بعضی از مسائل را فراموش کنیم و باید این مسائل یادآوری شود.

ایشان اولویت اصلی را رسیدگی به کار مردم دانستند و افزودند: حضور مسئولین ادارات در این جلسات به گونه ای نباشد که حق مردم به جهت شرکت در اینگونه جلسات ضایع شود.

در ادامه حجت الاسلام دهقانی امام جمعه معزز بهاباد با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و فرزند برومندش حضرت امام خمینی(ره) گفتند: باید الگوی ما حضرت فاطمه زهرا(س) باشد و در زمان ما کسی که توانست سفره اهل بیت را گسترش دهد حضرت امام خمینی(ره) بودند.

حجت الاسلام دهقانی با اشاره به اینکه انسان باید جایگاه خود را بشناسد گفتند: اگر انسان جایگاه، موقعیت و شأن خود را درک کند باعث می شود زندگی انسانی رقم بخورد و اینها از جمله امتیازاتی است که انسان نسبت به دیگر موجودات دارد.

ایشان در پایان بر استفاده از فرصت ها تأکید نمودند و گفتند: انقاق و بخشش در راه خدا، تلاوت و تدبیر در آیات قرآن و با وضو بودن از جمله فرصت طلبی های عقلی است که برای همه وجود دارد.آدرس کوتاه :