برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال 93


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ آقای عباس اقبال در اولین جلسه شورای اداری سال 93 که به یاد شهید عالمی زاده برگزارشد گفت: ما در سال 93 هر جلسه شورای اداری را که برگزار می‌کنیم با همکاری بنیاد شهید این جلسه را با نام و یاد شهدای شهرستان برگزار می‌کنیم زیرا امروزه این امنیت و عزتی که مسئولین دارند همه را مدیون خون شهدا می‌دانیم.

فرماندار بهاباد با اشاره به نام‌گذاری امسال به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: مقام معظم رهبری اسمال را به این نام مزین نموده‌اند که باید شعار مقام معظم رهبری با وحدت و همدلی همه مسئولین و با عزم ملی و پشتکار مردم تحقق پیدا کند.

وی با اشاره به لزوم تلاش برای تحقق مدیریت جهادی در کشور‌، انجام اقدامات و تغییرات ساختاری در حوزه‌های مختلف‌، توجه به ارزش‌های اخلاقی و دینی‌، قانون مداری‌، کار مداری‌، توجه به مردم و کسب رضایت مردم و رسیدن به خود‌باوری، انجام امور با تدبیر و برنامه ریزی در اقشار مختلف جامعه و به ویژه مدیران را از لازمه‌های فرهنگ و اقتصاد در کنار یکدیگر دانست.

اقبال تصریح کرد: فرهنگ بستر و زمینه تحقق و تعالی دیگر حوزه‌‌ها از جمله حوزه اقتصادی به شمار می‌رود و بدون فراهم آمدن زیربنای فرهنگی مناسب، نمی‌‌توان تحقق اقتصاد مقاومتی را چشم ‌انتظار بود.

فرماندار بهاباد به خدمت هر چه بیشتر به مردم اشاره کرد و افزود : خط قرمز ما مردم‌اند، اگر خدای نا‌کرده در ادارات شأن مردم رعایت نشود با قدرت و قاطعیت برخورد می کنم، تکریم ارباب رجوع باید اولویت اول ادارات بهاباد باشد.

وی افزود: باید به مردم احترام گذاشت و مشکلاتشان تا جائی که امکان دارد حل شود زیرا اگربنا بر حل  مشکلات مردم باشد، بیش از 80 درصد از مسایل شهرستان حل می‌شود.

اقبال تاکید کرد: ما هر چه داریم از این مردم است و تا روزی که در این مسندیم خدمتگزار همه مردم هستیم، احترام مردم و حفظ و عزت و کرامت آنان واجب است.

فرماندار بهاباد خاطرنشان کرد: تلاش جهت تحقق سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در ارتباط با اقتصاد مقاومتی از دیگر مواردی است که باید مورد توجه مسئولان قرار داشته باشد.