تعداد و محل شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد مشخص شد/تعیین 35 شعب اخذ رأی

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: برای برگزاری انتخابات داوزدهیمن دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا 35 شعبه اخذ رأی در شهرستان بهاباد کار اخذ رأی را انجام خواهند داد.

فرماندار بهاباد برگزیده اولین مجمع استانی سلامت شد

newsitem

در نخستین مجمع استانی سلامت در یزد از «عباس اقبال» فرماندار بهاباد با اعطای لوحی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دبیرکارگروه سلامت و امنیت غذایی استان تقدیر شد.

فرماندار بهاباد: انتخابات ثمره خون شهیدان و هدیه انقلاب اسلامی به ملت ایران است

newsitem

فرماندار بهاباد با بیان اینکه انتخابات ثمره خون شهیدان و مسیر اعمال مردم سالاری دینی است گفت: در انتخابات مردم با رأی خود سرنوشت کشور را تعیین می کنند و در حقیقت انتخابات تبلور مردم سالاری دینی است.

تعیین 19شعبه اخذ رأی انتخابات در شهر بهاباد و بخش مرکزی

newsitem

صبح امروز جلسه هیأت اجرایی انتخابات شهرستان بهاباد با حضور فرماندار و اعضای هیأت نظارت بر انتخابات به منظور تعیین شعب اخذ رأی شهر بهاباد و بخش مرکزی در محل فرمانداری برگزار شد.

جلسه ستاد بزرگداشت استاد شهید مطهری در شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه ستاد بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت استاد مرتضی مطهری صبح امروز به ریاست معاون فرماندار بهاباد و دیگر اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

جلسه رفع مشکلات شبکه تلویزیون دیجیتال و شبکه برق روستایی شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

جلسه ای به منظور رفع مشکلات شبکه تلویزیون دیجیتال و شبکه برق روستایی شهرستان بهاباد با حضور مدیر فرستنده های تلویزیونی صدا و سیمای یزد و قائم مقام مدیرعامل شرکت برق استان برگزار شد.

معتمدین هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان بهاباد انتخاب شدند

newsitem

عصر امروز طی جلسه ای که با حضور فرماندار و اعضای هیأت نظارت در محل فرمانداری برگزار شد معتمدین هیأت اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان بهاباد تعیین شدند.

پیشرفت 60 درصدی عملیات تسطیح و تحکیم خاک محل احداث گندله سازی بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد صبح امروز به همراه مدیرعامل شرکت فولاد غدیر ایرانیان سرمایه گذار مجتمع گندله سازی بهاباد و مدیران مهندسی این پروژه از روند خاک برداری و تسطیح محل احداث این مجتمع بازدید نمود.

برگزاری جلسه مشترک ستاد انتخابات استان و شهرستان بهاباد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد: سلامت انتخابات با تکیه و توجه به قانون و آیین نامه های انتخابات اتفاق می افتد/شهرستان بهاباد سرآمد مشارکت در انتخابات بوده است.

زمین چمن مصنوعی دبستان پسرانه شاهد شهید مدرس افتتاح شد

newsitem

صبح امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، زمین چمن مصنوعی دبستان پسرانه شاهد شهید مدرس بهاباد با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نمایش 1 - 10 از 911 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 92

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.


 

عباس اقبال بهابادی
فرماندار شهرستان بهاباد