حفظ اشتغال و توجه به فرصت های شغلی جدید اولویت اصلی شهرستان بهاباد در سال 98

newsitem

فرماندار بهاباد در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان در سال جاری گفت: حفظ اشتغال موجود و توجه به ایجاد فرصت های شغلی جدید از جمله اولویت های اصلی مجموعه فرمانداری و مدیران ذی ربط شهرستان در سال 98 است.

کارخانه کیمیاداران کویر بهاباد یکی از واحدهای ضروری برای کشور است

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در حاشیه بازدید از خط تولید این کارخانه گفت: کارخانه کیمیاداران یکی از واحدهای خیلی خوب با محصولات متنوع و ضروری برای کشور است.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه گندله سازی بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه در حال احداث گندله سازی بهاباد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و روند احداث این کارخانه که تاکنون پیشرفت خوبی داشته است قرار گرفت.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد از کارخانه آرون پاد بهاباد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در ادامه سفر خود به شهرستان بهاباد از واحد تولیدی نانو هیدوکسی آپاتیت کارخانه آرون پاد بهاباد بازدید نمود.

مشکلات فرمانداری بهاباد و بخشداری‌های شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

در جلسه‌ای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد مشکلات فرمانداری بهاباد و بخشداری‌های شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری نشست فعالین اقتصادی شهرستان بهاباد

newsitem

این نشست با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری، فرماندار بهاباد و جمعی از مدیران شرکت ها و کارخانه ها در محل فرمانداری برگزار شد.

اداره منابع طبیعی و آبخیزداری یکی از ادارات پویا، زنده و فعال شهرستان بهاباد

newsitem

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد در بازدید سرزده از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گفت: این اداره یکی از ادارات پویا، زنده و فعال شهرستان است.

کتابخانه گردی مسئولین شهرستان بهاباد در کتابخانه عطایی بهاباد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با حضور در کتابخانه عطایی بهاباد در طرح کشوری کتابخانه گردی شرکت نمودند.

بازدید معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد از کتابخانه عطایی بهاباد

newsitem

همزمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار بهاباد از کتابخانه عطایی بهاباد بازدید نمود.

افتتاح نمایشگاه آثار منتخب "تجسمی فجر" در بهاباد

newsitem

نمایشگاه آثار منتخب "تجسمی فجر" با حضور امام جمعه، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار در محل مجتمع فرهنگی و هنری علامه ملاعبدالله بهابادی افتتاح شد.

نمایش 1 - 10 از 1,620 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 162