برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار با محوریت برنامه ریزی هفته مبارزه با مواد مخدر در محل فرمانداری برگزار شد.

تجلیل از خیرین و برگزیدگان سلامت در اولین مجمع سلامت شهرستان بهاباد

newsitem

در اولین مجمع سلامت شهرستان خیرین و ادارات برگزیده سلامت مورد تجلیل قرار گرفتند.

اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان بهاباد به ریاست فرماندار و با حضور معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، اعضای هیأت رئیسه این دانشگاه و خیرین حوزه سلامت شهرستان برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد: شهرداری به فکر کسب درآمد برای خود باشد تا خودکفا شود/ بافت های فرسوده با اجرای طرح ملی باز آفرینی شهری جان تازه می گیرد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گفت: با اجرای طرح بازآفرینی شهری، بافت های فرسوده شهر که دارای زیرساخت های معیوب و فضای سبز نامناسب و خدمات ناقص هستند جان تازه ای می گیرد.

"حسن ابوالقاسمی بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد "حسن ابوالقاسمی بهابادی" به عنوان شهردار بهاباد معرفی و از زحمات "محمدمهدی خانی زاده" شهردار سابق تجلیل بعمل آمد.

برگزاری جلسه هم اندیشی پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه هم اندیشی پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی شهرستان بهاباد با محوریت مشکلات برخی از زمین های واگذار شده به مردم برای دریافت سند ثبتی برگزار شد.

جمع آوری مبلغ 110 میلیون تومان در چهارمین جشن گلریزان بهاباد

newsitem

مبلغ 110 میلیون تومان در چهارمین جشن گلریزان شهرستان بهاباد برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد.

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در بهاباد به مناسبت روز جهانی صنایع دستی

newsitem

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی، همایش پیاده روی خانوادگی باحضور فرماندار، جمعی از مسئولان و شرکت گسترده مردم بهاباد برگزار شد.

گزارش تصویری از حضور بی نظیر مردم بهاباد در راهپیمایی روز قدس

newsitem

مردم روزه ‌دار بهاباد در راهپیمایی روز قدس، لبیک‌ گویان به فرمان بنیان‌ گذار کبیر انقلاب اسلامی، ندای آزادی قدس سر دادند و همگام با ملت های آزاده و آزادی خواه جهان به یاری ملت مظلوم فلسطین آمدند.

دعوت فرماندار بهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی از مردم شهرستان بهاباد برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

برگزاری جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در بهاباد

newsitem

براساس برنامه ریزی انجام شده، راهپیمایی روز قدس در بهاباد ساعت 11 صبح روز جمعه 18 خرداد، از مقابل مسجد انقلاب تا مسجد جامع برگزار خواهد شد.

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15خرداد در بهاباد برگزار شد

newsitem

مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ١٥ خرداد باحضور امام جمعه، فرماندار جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

بازدید فرماندار بهاباد از روستای زریگان برای احیاء دوباره این روستا

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه بخشدار مرکزی و رئیس شورای شهرستان با حضور در جمع اهالی روستای زریگان، از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفتند.

بازدید فرماندار بهاباد از کارخانه در حال احداث پاداب شیمی دهستان بنستان

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهرستان از کارخانه در حال احداث پاداب شیمی بنستان بازدید نمود.

بازدید میدانی فرماندار بهاباد از وضعیت آب قنات های روستاهای سرکازه، تقویه و آشترک

newsitem

فرماندار بهاباد به همراه رئیس شورای اسلامی شهرستان با حضور در روستاهای سرکازه، تقویه و آشترک از نزدیک وضعیت آب قنات آب این روستاها را مورد بررسی قرار داد.

برگزاری کارگاه آموزشی ارزشیابی رؤسای ادارات شهرستان بهاباد

newsitem

کارگاه آموزشی ارزشیابی عملکرد رؤسای ادارات شهرستان بهاباد با حضور مسئولین دفتر بازرسی استانداری و رؤسای ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.

سند راهبردی - اجرایی توسعه شهرستان بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

newsitem

جهت تدوین سند راهبردی - اجرایی توسعه شهرستان بهاباد، نشستی با حضور فرماندار بهاباد، شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین برگزار و پروژه های اولویت دار برای اجرای این سند تعیین شد.

برگزاری نشست بررسی مشکلات روستاهای پایلوت پروژه منارید در بخش آسفیچ

newsitem

در نشستی با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و فرماندار بهاباد، نمایندگان دفاتر توسعه محلی بخش آسفیچ ضمن بیان دستاوردهای مهم اجتماعی و اقتصادی پروژه منارید، مسائل و مشکلات خود را بیان نمودند.

بازدید فرماندار بهاباد و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از حوزه آبخیز بخش آسفیچ

newsitem

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به همراه فرماندار بهاباد از حوزه آبخیز بخش آسفیچ و برخی طرح های آبخیزداری شهرستان بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این طرح ها قرار گرفت.

معرفی 137 طرح به مبلغ 97 میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی به بانک های عامل شهرستان بهاباد

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: تاکنون 137 طرح به مبلغ 97 میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با اشتغالزایی 235 نفر به بانک های عامل شهرستان معرفی شده اند.

نمایش 1 - 20 از 1,269 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 64

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

دولت تدبير و اميد توجه ويژه اي به توسعه روستايي داشته است

newsitem

مراسم توديع و تكريم مديركل سابق و معارفه مديرکل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد برگزار شد.

در راستای احیای اهداف اصيل انقلاب گام‌های اساسی برداشته شود

newsitem

استاندار يزد در نشست شورای سیاست‌گذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان با بيان اينكه در شرایط کنونی باید توجه داشته باشیم تا برای اداره جامعه از هدف‌های اصلی انقلاب اسلامي دور...

کارگروه مقابله با تحریم ها در استان تشکیل شود

newsitem

استاندار یزد در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان بر ضرورت صیانت از فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان تاكيد كرد و گفت: لازم است در كوتاه‌ترين زمان ممكن کارگروه مقابله با تحریم ها در...

هم‌افزايي دستگاه هاي اجرايي به منظور تهيه و تدوين طرح پدافند آب استان

newsitem

مديركل پدافند غيرعامل استانداري يزد با بيان اينكه تهيه و تدوين طرح پدافند آب استان امري ضروري است، خواستار هم‌افزايي دستگاه هاي اجرايي و همراهي مردم به منظور تهيه و اجراي اين طرح مهم شد.

كاشي تانيا سرام گاريزات افتتاح شد

newsitem

شركت كاشي تانيا سرام با اشتغال‌زايي 65 نفر به طور مستقيم و بيش از 200 نفر به صورت غيرمستقيم و توليد كاشي آنتي باكتريال با حضور معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهوري، استاندار يزد و معاونان...

حفظ وحدت ملی و گره گشايی از كار مردم مسئوليت مهم تمام بخش های كشور است/ حمايت ويژه دولت از توسعه مناطق محروم و اشتغالزايی روستايي

newsitem

«سيدابوالفضل رضوي» با اشاره به حمايت ويژه و ارائه تسهيلات دولت مبني بر توسعه مناطق محروم و اشتغالزايي روستايي بيان كرد: حفظ وحدت ملي و گره گشايي از كار مردم به ويژه در زمينه اشتغال، مسئوليت مهم تمام...

بهره مندی از ظرفيت ١٩ خوشه صنعتی و صنفی استان در اشتغالزايی خُرد و روستايی/ جذب اعتبارات در حوزه اقتصاد با جديت در حال پيگيری است

newsitem

«محمود زماني قمي» در کارگروه تخصصی اشتغال استان با تاكيد بر بهره مندی از ظرفيت ١٩ خوشه صنعتي و صنفي استان به ويژه در زمينه اشتغالزايي خُرد و روستايي گفت: جذب اعتبارات در حوزه اقتصاد با جديت در حال...

پیام استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله بهشتی(رض) و آغاز هفته قوه قضاییه

newsitem

استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهید آیت الله دکتر سیدمحمد بهشتی(‌رض)، شهیدان پاکنژاد، ‌٧٢ یار وفادار انقلاب و امام و آغاز هفته قوه قضاییه پیامی صادر کرد.

جایگاه روابط عمومی ها در الگوی حکمرانی خوب/مسئولیت پذیری، پاسخگویی و شفافیت با اهتمام روابط عمومی ها تحقق می یابد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها در الگوی حکمرانی خوب بیان کرد: مسئولیت پذیری، پاسخگویی و شفافیت با اهتمام روابط عمومی ها در جامعه تحقق می یابد.

مراسم ختم عالم ربّاني «حجت الاسلام و المسلمين حجتي» برگزار شد

newsitem

مراسم ختم عالم ربّاني و ديني «حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن حجتي ركن آبادي» با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد و جمعي از مسئولان استان برگزار شد.

تاثیرگذاری معادن در توسعه کشور تقویت شود

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار يزد در همايش ملّی نقش معدن و صنايع معدنی در توسعه كشور تاکید کرد: ضروری است تاثیرگذاری معا‌دن در توسعه متوازن و پایدار کشور تقویت شود و حقوق دولتی...

تدوين رفتار اقتصادي مناسب با تكيه بر تجربه توليدكنندگان براي مقابله با تحريم ها

newsitem

استاندار يزد در نشست ستاد راهبري و مديريت اقتصاد مقاومتي استان با اشاره به توانمندي هاي داخلي و مشكلات پيش روي اقتصاد كشور و استان، گفت: رفتار اقتصادي مناسب با تكيه بر تجربه توليدكنندگان در مسير تاب...

مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور در یزد آغاز شد

newsitem

مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور با حضور «محمدعلي طالبي» معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و شركت 600 ورزشكار در ورزشگاه شاهديه يزد آغاز شد.

ميراث جهاني يزد فرهنگ غني و انسان هاي شايسته آن است

newsitem

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد ضمن تقدير از برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي تكريم و معرفي شخصيت هاي برجسته و منشاء اثر در جامعه بيان كرد: ميراث جهاني يزد فرهنگ غني و انسان هاي شايسته آن...

شرايط آشنايي هدفمند جوانان با محيط واقعي كار فراهم مي شود

newsitem

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد با اشاره به اينكه لازمه حركت به سمت كارآمدي منابع انساني در استان مهارت و حرفه آموزي است، گفت: شرايط آشنايي هدفمند جوانان با رويكرد آموزش و تمرين...

صداقت و اخلاق مدیران مطابق با شاخص هاي انقلاب باشد

newsitem

استاندار یزد در نشست با کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه صداقت و اخلاق مدیران و بازاریان باید مطابق با شاخص هاي انقلاب باشد، گفت: وظیفه اصلی تبلیغات اسلامی، مراقبت از اهداف انقلاب...

اعتياد به مواد مخدر از مهم ترين آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي است

newsitem

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در نشست خبري با اهالي رسانه استان گفت: اعتياد به مواد مخدر از مهم ترين آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي است و براي مبارزه با آن به همّت و همراهي همه خانواده ها،...

جلب مشارکت‌های مردمی راهبرد اصلی در حوزه مبارزه با مواد مخدر/ يزد استان برتر در جذب مشاركت تشكل های غيردولتی در پيشگيری از اعتياد

newsitem

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و رئيس كميته مشاركت های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: هم اکنون ٣٦ تشکل مردم نهاد در استان در حوزه مبارزه با مواد مخدر با انجام برنامه...

نظارت بر قیمت کالاها در استان افزایش می یابد

newsitem

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در نشست ستاد تنظیم بازار استان گفت: هرچند وضعیت بازار استان یزد در مقایسه با سایر استانها بهتر است اما باید نظارت بر قیمت کالاها در یزد افزایش...

ضرورت نظارت بيشتر بر بازار براي پیشگیری از افزایش قیمت ها

newsitem

استاندار یزد در نشست ستاد تنظیم بازار استان با تاکید بر ضرورت افزایش نظارت ها در بازار برای مهار تورم، گفت: باید مطابق قانون و مقررات با برهم زنندگان ثبات قیمت ها كه برای کسب سود بیشتر به مردم رحم نمی...