مراسم بزگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در بهاباد برگزار شد

newsitem

مراسم بزگداشت دومین سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی با سخنرانی امام جمعه بهاباد و با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

تجلیل فرماندار بهاباد و شورای اسلامی شهر بهاباد از پرستاران بیمارستان حکیم بهابادی

newsitem

به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، فرماندار بهاباد و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در بیمارستان حکیم بهابادی از زحمات پرستاران این بیمارستان با اهداء گل و لوح تقدیری تشکر و قدردانی نمودند.

"سعید دهقان ده‌جمالی" به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد معرفی شد

newsitem

درمراسمی با حضور فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولین از زحمات "احمد حاجی زاده" تجلیل و "سعید دهقان ده‌جمالی" به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهاباد معرفی شد.

دوازدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

دوازدهمین جلسه کارگروه توسعه شهرستان بهاباد باحضور نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی و با محوریت بررسی روند اجرای مصوبات جلسات قبل در محل فرمانداری برگزار شد.

علی مهیجی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد معرفی شد

newsitem

در مراسمی باحضور فرماندار بهاباد، جانشین فرمانده انتظامی استان، نماینده مردم بهاباد در مجلس شورای اسلامی، "علی مهیجی" به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد معرفی شد.

انقلاب اسلامی بنیان استعمار در ایران را از بین برد

newsitem

امام جمعه بهاباد در نشست تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه دولت آمریکا تا آخرین لحظه حیات رژیم پهلوی آن را مورد حمایت قرار داده بود گفت: انقلاب اسلامی بنیان همه دولت های استعماری در ایران...

جشنواره خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان بهاباد برگزار می شود

newsitem

فرماندار بهاباد گفت: با همکاری بسیجیان قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان یزد جشنواره خدمت رسانی به مناطق محروم این شهرستان برگزار می شود.

گازرسانی به شهرستان بهاباد با هزینه ۱۲۰ میلیارد تومان انجام گرفت

newsitem

فرماندار بهاباد در جلسه شورای اداری با بیان این مطلب گفت: برای اینکه بتوانیم ضریب نفوذ گاز به شهرستان تکمیل شود، نیاز است به بخش‌های آسفیج و مرکزی گازرسانی شود.

با تکیه بر ظرفیت شهرستانها بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود

newsitem

استاندار یزد با بیان اینکه به تمام مناطق استان نگاه برابری خواهیم داشت گفت: با تکیه بر ظرفیت شهرستان بهاباد می توان بسیاری از مشکلات آن را مرتفع ساخت.

اولین سفر کاری استاندار جدید یزد به شهرستان بهاباد

newsitem

استاندار یزد صبح امروز به همراه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و سرپرست فرمانداری یزد به شهرستان بهاباد سفر نمود.

نمایش 1 - 10 از 1,555 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 156