بازدید شبانه و سرزده فرماندار بهاباد از برخی مراکز خدمات رسان

newsitem

فرماندار بهاباد در آستانه فرا رسیدن تعطیلات نوروزی از نحوه ارائه مراکز خدمات رسان به صورت سرزده بازدید نمود.

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال96 برگزار شد

newsitem

صبح امروز آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد در سال96 به یاد شهیدان محمد و علی اکبر جلیلی در محل فرمانداری برگزار شد.

برگزاری نشست ایجاد باغ گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد

newsitem

به منظور ایجاد باغ گیاهان دارویی و مرکز تحقیقات گیاهان دارویی در بهاباد جلسه ای با حضور مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، رئیس دانشگاه یزد و هیأت همراه در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

تجلیل از برترین های کنکور سراسری96 شهرستان بهاباد

newsitem

در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، جمعی از مسئولین، فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء آنها، از برترین های کنکور سراسری سال 96 شهرستان بهاباد تجلیل شد.

امام جمعه بهاباد: اقتصاد مقاومتی نیازمند تلفیق علم و تجربه است

newsitem

امام جمعه بهاباد بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: تلفیق علم و تجربه در عمل باید به وجود بیاید؛ تا این مورد به وجود نیاید اقتصاد مقاومتی عملاً جواب نخواهد داد.

استاندار یزد خواستار توجه و حضور بیشتر مسئولین استانی در مناطق دورافتاده استان شد

newsitem

استاندار یزد در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان خواستار تلاش و توجه بیشتر مدیران کل ادارات استان و مسئولین استانی به مناطقی که در فاصله دورتری از مرکز استان قرار دارند شد.

برگزاری بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان بهاباد

newsitem

بیست و سومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان عصر دوشنبه 21 اسفند96 به ریاست استاندار یزد در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد.

گزارش تصویری سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد

newsitem

استاندار یزد و هیأت به منظور حضور در بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد به این شهرستان سفر نمود.

گزارش سفر استاندار یزد به شهرستان بهاباد برای حضور در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان

newsitem

استاندار یزد و هیأت به منظور حضور در بیست و سومین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در محل فرمانداری بهاباد برگزار شد به این شهرستان سفر نمود.

بازدید فرماندار بهاباد از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان

newsitem

صبح امروز فرماندار بهاباد به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از برخی واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان بازدید نمود.

دعوت فرماندار بهاباد از مردم فرهیخته شهرستان برای شرکت در طرح ملی کتابخانه گردی

newsitem

فرماندار بهاباد در پیامی مردم فرهیخته شهرستان را به شرکت در طرح ملی "کتابخانه گردی" که روز پنج شنبه 17اسفند در محل کتابخانه عطایی بهاباد برگزار می شود دعوت نمود.

غرس 156 نهال به یاد 156 شهید شهرستان بهاباد

newsitem

همزمان با نخستین روز از هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، در مراسمی که در محل شرکت آرون پاد بهاباد برگزارشد 156 نهال به یاد 156 شهید شهرستان، توسط مسئولان و دانش آموزان غرس گردید.

فرماندار بهاباد؛ دانش آموزان تشنه آموختن هستند/تربیت مقدمه آموزش

newsitem

فرماندار بهاباد در دیدار معاونین و مربیان پرورشی مدارس شهرستان با بیان اینکه دانش آموزان تشنه آموختن هستند بر لزوم تحقیق، پژوهش و به روز رسانی دانسته ها و اطلاعات مربیان و فرهنگیان تأکید نمود.

برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد

newsitem

جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان بهاباد با محوریت برنامه های هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، به ریاست فرماندار و با حضور رابطین بانوان ادارات شهرستان برگزار شد.

دیدار دهیار و شورای اسلامی روستای بنستان با فرماندار بهاباد

newsitem

در این دیدار که صبح امروز صورت گرفت، مسائل و مشکلات دهستان بنستان مطرح شد و پیشنهادات و نظراتی برای رفع آن ارائه شد.

کلنگ احداث مرکز جامع توانبخشی سالمندان بهاباد به زمین زده شد

newsitem

صبح امرروز با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، جمعی از مسئولین و خانواده شهدا کلنگ احداث مرکز جامع توانبخشی سالمندان بهاباد زده شد.

بازدید سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از کمپ گردشگری ده عروس و بافت تاریخی بهاباد

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران کل از کمپ کردشگری ده عروس، آثار تاریخی و بافت تاریخی در حال مرمت بهاباد بازدید نمودند.

سفر سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و پنج نفر از مدیران کل استانداری و ادارات کل استان به شهرستان بهاباد

newsitem

صبح امروز سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری به همراه پنج نفر از مدیران کل استانداری و ادارات کل استان به منظور بازدید و بررسی مشکلات بهاباد به این شهرستان سفر نمودند.

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهاباد به ریاست خانی زاده فرماندار جدید بهاباد

newsitem

جلسه شورای اداری شهرستان صبح امروز به ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه بهاباد و به یاد شهید "محمد اسماعیلی" تنها شهید روستای دهنوملااسماعیل برگزار شد.

دومین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

دومین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شهرستان بهاباد به مدت دورز از 3 الی 4 اسفند در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهاباد برگزار شد.

نمایش 1 - 20 از 1,204 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 61

نقش بالای مردم در آینده کشور با ارائه آمار و ارقام صحیح و دقیق در سرشماری

newsitem

معاون فرماندار بهاباد در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها بیان داشت: مردم با آمار و ارقامی که به صورت صحیح و دقیق در اختیار مأموران سرشماری می گذارند نقشی تأثیرگذار در تصمیم گیری ها دارند.

مراسم "شب شهرستان بهاباد" در نمایشگاه توانمندی روستاییان استان یزد برگزار شد

newsitem

همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد ، برنامه "شب شهرستان بهاباد" در محل دائمی نمایشگاه‌های استان یزد برگزار شد.

نخستین نمایشگاه توانمندی روستائیان استان یزد آغاز به کار کرد

newsitem

مديركل دفتر امورشهري، روستايي و شوراهاي استانداري یزد در مراسم افتتاحيۀ این نمایشگاه گفت: روستاهاي استان يزد نه تنها در شعار بلكه در عمل توسعۀ پايدار و مديريت بهينه مصرف را به نمايش گذاشته اند.

سفر مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری به شهرستان بهاباد

newsitem

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری صبح امروز به شهرستان بهاباد سفر نمود و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات روستاهای این شهرستان قرار گرفت.

رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد

newsitem

فرماندار بهاباد در نشست با شهردار و دهیاران شهرستان گفت: رشد و توسعه شهر باید همراه با رشد و توسعه روستاها باشد؛ اگر ما از یکی غافل شویم توسعه نامتوازن ایجاد می شود که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی با بخشدار بخش مرکزی بهاباد

newsitem

رئیس اداره تبلیغات اسلامی در دیدار با بخشدار مرکزی بهاباد درباره مسایل فرهنگی آن بخش بحث وتبادل نظر کرد.

دومین جلسه شورای ترافیک شهرستان بهاباد برگزار شد

newsitem

فرماندار بهاباد: بسیاری از جاده های روستایی شهرستان فرسوده شده است که نیاز به ترمیم و زیرسازی مجدد دارد/تصادفات محورهای روستایی به دلیل مناسب نبودن راه آسفالته است

بررسی مشكلات روستای بنستان بهاباد

newsitem

مشكلات روستای بنستان بهاباد در جلسه با حضور بخشدار مركزی، سرپرست بنیاد مسكن انقلاب اسلامی، شورای اسلامی و دهیار روستای بنستان مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید بخشدار مرکزی بهاباد از بلوار روستای كریم آباد به احمدآباد

newsitem

بخشدار مرکزی از بلوار كریم آباد كه در حال احداث می باشد بازدید نمود.

بزرگ ترین تکلیف ما رسیدگی به امور ایتام است

newsitem

استاندار یزد در اولین روز از سال جدید و در جمع ایتام تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان گفت: به عنوان شیعه حضرت علی(ع) و کسی که در حکومت اسلامی مسئولیتی دارد، بزرگ ترین تکلیف و وظیفه ما رسیدگی به...

تاکید استاندار يزد بر مسئله فرهنگسازي براي حمايت از كالاي ايراني

newsitem

استاندار يزد در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار صدا و سيماي مركز يزد بر مسئله فرهنگسازي براي حمايت از كالاهاي ايراني به عنوان شعار امسال تاكيد كرد.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید باستانی نوروز

newsitem

استاندار یزد در پیامی فرارسیدن سال نو و عید باستانی نوروز را به آحاد مردم سخت‌کوش، نجیب و متدین استان یزد تبریک گفت.

شرایط مناسب برای اسکان مسافرین و گردشگران خارجی فراهم شود

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست شورای اداری شهرستان اشکذر اظهار داشت: ضروری است فرمانداران و بخشداران ضمن برقراری ارتباط با تور لیدرها، شرایط و تسهیلات مناسب را برای اسکان...

لزوم ایجاد فضای امن و بانشاط برای مسافران و گردشگران نوروزی

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست شورای اداری شهرستان میبد بیان داشت: اولویت اصلی مسئولین در ستاد خدمات سفر ایجاد فضای امن و بانشاط برای مسافران و گردشگران نوروزی است.

مدیران استان سمن ها را به رسمیت بشناسند/ بالاترین برند یزدی‌ها مهمان‌نوازی و مهربانی است/ ضرورت توسعه و توانمندسازی تشکل‌های مردمی استان

newsitem

استاندار یزد در نشست هم‌اندیشی با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد باید بهترین رابطین مردم و دستگاه‌های اجرائی باشند و ضروری است تشکل‌های مردمی و غیردولتی توسعه یابند و...

ضرورت تلاش برای افزایش ایمنی جاده‌ها در ایام نوروز

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد تأکید کرد: مسئولین دستگاه‌های مرتبط در بحث حوادث جاده‌ای باید با حضور مؤثر در ایام نوروز، تمام اهتمام خود را در راستای افزایش ایمنی جاده‌ها بکار گیرند.

سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری بافق راهکاری مؤثر برای ایجاد اشتغال

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد بابیان اینکه شهرستان بافق ظرفیت‌های مطلوبی در بخش‌های مختلف دارد و توسعه در بافق کاملاً مشهود است؛ اظهار داشت: تاکنون سرمایه‌گذاران بخش گردشگری در...

پیش‌بینی بازدید یک و نیم میلیون گردشگر نوروزی از استان یزد

newsitem

سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری یزد با اشاره به افزایش بازدیدها پس از ثبت این شهر تاریخی در یونسکو؛ پیش‌بینی کرد که در تعطیلات نوروز بالغ‌بر یک و نیم میلیون نفر از استان یزد بازدید کنند.

استفاده از پتانسیل‌های گردشگری روستاها زمینه‌ساز توسعه روستایی است

newsitem

در نشستی با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد، مدیرکل بنیاد مسکن استان، فرماندار اردکان، بخشدار عقدا و دهیاران این بخش، مسائل و مشکلات روستاهای بخش عقدا در محل بخشداری عقدا...

9 خودرو گردشگری به دهیاری‌ها واگذاری شد

newsitem

مراسم واگذاری 9 خودروی ون گردشگری با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و جمعی از دهیاران برگزار شد.

تأمین امنیت و آسایش مسافران نوروزی در اولویت است

newsitem

استاندار یزد در نشست ستاد خدمات سفر استان تأکید کرد: تأمین امنیت و آسایش خاطر گردشگران و مسافران نوروزی در اولویت است و باید مردم از سفر به استان یزد خاطره‌ای خوش به همراه داشته باشند.

سامانه تلفن گویای 09629 آماده اطلاع‌رسانی و دریافت پیشنهادات و انتقادات مسافران نوروزی

newsitem

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در نامه‌ای به استانداران سراسر کشور از راه‌اندازی سامانه تلفن گویای 09629 و اپلیکیشن موبایلی سامانه نظارت بر خدمات سفر برای...

اجرای دقیق قانون، ملاک عمل فعالیت‌ها باشد

newsitem

استاندار یزد در نشست شورای معادن استان تأکید کرد: باید اجرای دقیق قانون ملاک عمل در همه فعالیت‌ها باشد و نباید در اجرای قانون افراط‌وتفریط داشته باشیم.

جایگاه مطلوب استان در حوزه بهداشت و درمان حفظ شود

newsitem

استاندار یزد بابیان اینکه جایگاه استان یزد در حوزه بهداشت و درمان مطلوب و رضایت‌بخش است بر حفظ این جایگاه و ارتقای آن به نحو شایسته تأکید کرد.

توجه ویژه بر ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی یزد در آستانه نوروز

newsitem

جلسه ستاد ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی استان به ریاست«محمدعلی طالبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد تشکیل و برنامه‌ریزی ویژه برای ساماندهی متکدیان و کودکان خیابانی هم‌زمان با آغاز سال...

طرح بازآفرینی شهری با مشارکت مردم اجرایی می‌شود

newsitem

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در نشست ستاد بازآفرینی شهری عنوان کرد: براي اجراي طرح بازآفرینی شهری در شهر تاريخي يزد بايد گوش شنواي مردم باشيم تا شاهد مشاركت حداكثري آن‌ها باشيم.

مجوز جذب 420 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در یزد صادر شد

newsitem

استاندار یزد گفت: صدور مجوز برای جذب 420 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در چند ماه اخیر از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان یزد صادرشده است.

بازديد مديركل دفتر امور روستايي و شوراها از روستاي شمسي

newsitem

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري به همراه مديركل بنياد مسكن استان يزد از پروژه‌هاي عمراني و بافت تاريخي روستاي شمسي از توابع شهرستان اشكذر بازديد كردند.

استان يزد جزو برترين‌هاي سومين نمايشگاه توانمندي‌هاي روستائيان و عشاير كشور

newsitem

بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم كشور؛ استان یزد در جمع استان‌های برتر شرکت‌کننده در سومين نمايشگاه توانمندي‌هاي روستائيان و عشاير كشور قرار گرفت.